http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 13:03:03

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  X Jubileuszowe Spotkanie Miłośników Castingu Żarnowiec Pike Cup 16.08-18.08 2019
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: X Jubileuszowe Spotkanie Miłośników Castingu Żarnowiec Pike Cup 16.08-18.08 2019  (Przeczytany 15299 razy)
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #30 : 29 Maja 2019, 11:25:02 »

Chcę po prostu dołożyć małą cegiełkę do tego jakże jubileuszowego Zlotu. Laughing
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #31 : 29 Maja 2019, 15:54:10 »

I chwała Ci za to. Choć rzuciłem z 15 lat temu palenie to i tak chętnie "pociągnę" Wink Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #32 : 29 Maja 2019, 19:37:12 »

I chwała Ci za to. Choć rzuciłem z 15 lat temu palenie to i tak chętnie "pociągnę" Wink Grin
Nie no Bobik "pociągnie" cygaro Grin Laughing-Robercie dlatego nasze zloty w Nadolu nad Żarnowcem są niepowtarzalne w swoim klimacie ok Laughing Fishing Beer
W przyszłym tygodniu wysyłam info  ok Laughing Fishing Beer
Zapisane
giepol

Wiadomości: 257


Leśniczówka/Radawnicy


« Odpowiedz #33 : 12 Czerwca 2019, 17:52:26 »

Koledzy, co tam słychać w sprawie spotkania......
Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #34 : 13 Czerwca 2019, 17:35:10 »

Cierpliwości, Grześ, Gaweł na pewno to ogarnie. Przeca do zlotu jeszcze dwa miesiące. Daj Mu czas. A to nie byle zlot.
Zapisane
giepol

Wiadomości: 257


Leśniczówka/Radawnicy


« Odpowiedz #35 : 14 Czerwca 2019, 11:49:15 »

Też tak myślę, żeby się Jemu klawiatura nie rozpuściła w tym upale  Wink  Fishing  Beer
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #36 : 14 Czerwca 2019, 21:35:15 »

Koledzy, co tam słychać w sprawie spotkania......
Działamy-będzie wstępniak w Wędkarstwie 360* i rozmowy z Foxem się zaczęły a do tego parę drobiazgów.
Info wyślę niebawem bo skończył się "kocioł" w robocie Grin
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #37 : 14 Czerwca 2019, 21:41:11 »

Cierpliwości, Grześ, Gaweł na pewno to ogarnie. Przeca do zlotu jeszcze dwa miesiące. Daj Mu czas. A to nie byle zlot.
Oj tam,oj tam Smiley ok Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer
Już tekst piosenki Andrzejek Masztalerz ułożył i będzie grane w duo lub trio albo kwartet Grin
Cierpliwości ok
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #38 : 28 Czerwca 2019, 23:53:17 »

Już tylko półtora miesiąca do Jubileuszu Castingu nad Żarnowcem ok Laughing Fishing Beer
Wszystko idzie pełną parą Smiley
Nasz Sponsor strategiczny Normark Rapala jak zwykle zaskoczy Nas nowościami/dla każdego uczestnika/na łowy dużych szczupaków Fishing Fishing Fishing
Piotr Piskorski/Salmo Poland/pokaże nowości firmy oraz technikę prowadzenia największego jerka/Slider 16/Tomasz Kurnik/Normark Rapala Poland/-pokaz nowości Rapala.
Fundatorzy nagród-Savage Gear/Sebastian Rzytki/Fox Rage/Krzysztof Kuryłło/ufundowali zestawy castingowe kije i multiplikatory/
Natomiast Rafał Bednarkiewicz-Graphiteleader Varivas Polska da czadu-jedyny,prototypowy kij castingowy z najwyższej półki będzie zdobyczą blaskiem okraszoną ok Fishing Fishing
Andrzej Wizner jak zwykle opowie,podpowie jak drapnąć metrówkę/do dzisiaj ma 14szt 100+ od początku sezonu/
Będzie giełda sprzętu castingowego oraz pokaz od Megabassów Armsów do chińskiego Kastkinga.Każdy będzie mógł pomacać/porzucać/od sprzętu klasy UL do najbardziej ciężkich bestii ok Fishing
Dwa ognicha do rana Grin Grin Grin z cygarami Noviska,dym ino z muzą nad Żarnowiecką wodą będzie szedł Laughing Beer Beer
Do tego przyjacielska atmosfera,będzie Hucznie/wybuchowo Grin/słodziutko-tortowo Laughing oraz śpiewająca kapela/trio albo quadro/ Laughing Laughing Beer Beer Beer Beer
Krzysia Gryniewicza flaki z łososia oraz wiele innych atrakcji to na Nas czeka ok Laughing Fishing Beer
Konkurs rzutu sprzętem castingowym klasy UL wraca-będzie albo na jeziorze/przy Orfie/lub na basenie-fachowcy pokażą swą Moc ok ok Fishing Fishing
Pokaz Najlepszych pracowni rodbuilderów/blanki itp/można zamówić,pomacać,obgadać ok
Po 15.07.zaktualizuję listę/jeszcze nie napisałem ale to później/
Powoli się rozkręca maszyna castingowego Spotkania ok ok Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer
« Ostatnia zmiana: 07 Lipca 2019, 11:24:19 wysłane przez gawel » Zapisane
giepol

Wiadomości: 257


Leśniczówka/Radawnicy


« Odpowiedz #39 : 29 Czerwca 2019, 21:22:08 »

Będzie się działo...
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #40 : 29 Czerwca 2019, 21:39:01 »

Będzie się działo...
Grzesiu przez 10 lat przewinęło się wiele,wiele osób Smiley
Zostali Ci dla których Spotkanie jest czymś więcej niż....
A to będzie Impra Przyjaciół Castingu na Maxa ok Laughing Fishing Beer Beer
Zapisane
Slawek

Wiadomości: 343


Zabrze


« Odpowiedz #41 : 03 Lipca 2019, 08:59:52 »

To i ja jadę pierwszy raz Fishing ok Laughing Beer

Może ktoś chętny do towarzystwa jadę ze Z Zabrza przez Częstochowę  Łódź.
Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #42 : 03 Lipca 2019, 18:44:28 »

 ok Dawno się Sławciu dziadku nie widzielim. Ja też zresztą dziadek Laughing Miło będzie się spotkać.
Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #43 : 03 Lipca 2019, 19:23:09 »

Oj zazdroszczę, i to bardzo  Cry Cry Cry ... w przyszłym roku muszę tak wycyrklować urlop, żeby zawitać...  Roll Eyes
Zapisane

Tomek
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #44 : 16 Lipca 2019, 22:33:56 »

Na wstępie dałem info co i jak ok Laughing Fishing Beer
Koszulki zamówione Smiley
W tym roku będą białe i trochę inne Wink
Wszyscy zwarci i gotowi ok Laughing Fishing Beer
Z niektórymi spotkam się już za 3,5 tygodnia Grin ok Laughing Fishing Beer
Jutro ruszam po "rakiety" bo będzie "bombowo" Laughing Grin ok
Ps"cosik na wątrobę z Apteki przywiozę bo to słodko i gorzko będzie" ok Laughing Beer
Co z rybami to jak ktoś będzie chciał na priva to szepnę bo się zmieniło na Żarnowcu co nieco ale biorą ok Fishing Fishing Wink
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!