Jezu, ale umarło tutaj życie

. Wspaniała pasja do ruchomej szpuliprze przeminęła.
Nic nie przeminęło

Więcej czasu nad wodą, z ludźmi, niż tutaj

FB tez jakoś życiem nie tętni, ale wystarczy, że ktoś tu coś napisze, zapyta - i od razu stali bywalcy się odzywają
