http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 00:01:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Jak tu cicho o zmierzchu
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 46 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Jak tu cicho o zmierzchu  (Przeczytany 60416 razy)
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #510 : 13 Października 2020, 17:12:52 »

Imienniku drogi - tak naprawdę, to chłopaka nie znamy - spotkaliśmy go kilka razy nad wodą, gdzie przyjeżdża bardzo często z rodzicami. Podglądał nasze łowienie, załatwił sprzęt i młóci wodę aż miło. dopiero teraz dowiedzieliśmy się, jak ma na imię został przez naszą bandę zaopatrzony w sprzęt, a ten ABU jest niekompletny - doprowadzam go do porządku. Hilo zaoferował się z kręciołem, który zmierza w moją stronę - na chwilę obecną nie ma oniecznpośi wypożyczenia, dzieciak będzie dysponował sprzęt, na stałe. Ale oczywiście dziękuję za propozycję  ok ok ok
Zapisane

Tomek
Alexspin

Wiadomości: 223


Sieradz, Piotrków, Skierniewice

carpe diem


« Odpowiedz #511 : 14 Października 2020, 06:17:15 »

Sorry, że dopiero dziś piszę, ale wpadłem w kierat pracy po uszy. Monika co prawda już dziękowała, ale tylko w swoim imieniu  Sad Dzięki za spotkanie, za super imprezę i wspaniałe towarzystwo. Do następnego...  ok Beer Fishing Laughing
Zapisane

Nie wędkuję żeby żyć, żyję żeby wędkować
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #512 : 14 Października 2020, 14:01:10 »

ogarniajcie wypad na Bóbr z wiosny...
Zapisane

Tomek
tomwes

Wiadomości: 267


Jelenia Góra

ryby to nie wszystko ale bez ryb to nie życie


« Odpowiedz #513 : 14 Października 2020, 14:19:01 »

Zapraszam
Zapisane

Byłem, jestem i będę wędkarzem i NIKT tego nie zmieni  ok Fishing
Alexspin

Wiadomości: 223


Sieradz, Piotrków, Skierniewice

carpe diem


« Odpowiedz #514 : 15 Października 2020, 06:33:37 »

 Jeśli dożyję, to czemu by nie... Laughing ok Fishing Beer
Zapisane

Nie wędkuję żeby żyć, żyję żeby wędkować
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #515 : 15 Października 2020, 19:09:48 »

ogarniajcie wypad na Bóbr z wiosny...

Kiedy i gdzie, wpiszę w kalendarz. Byłem niedawno na górnym i żeśmy połowili lipasków.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Slawek

Wiadomości: 343


Zabrze


« Odpowiedz #516 : 15 Października 2020, 20:36:08 »

ogarniajcie wypad na Bóbr z wiosny...

Kiedy i gdzie, wpiszę w kalendarz. Byłem niedawno na górnym i żeśmy połowili lipasków.

 Tomek śledzi forum chłopaki będą wrzucać informacje.
Zapisane
tomwes

Wiadomości: 267


Jelenia Góra

ryby to nie wszystko ale bez ryb to nie życie


« Odpowiedz #517 : 16 Października 2020, 02:29:33 »

ogarniajcie wypad na Bóbr z wiosny...


Logan i czemu nie dzwoniłeś ze jesteś przyjechał bym  Cry
Kiedy i gdzie, wpiszę w kalendarz. Byłem niedawno na górnym i żeśmy połowili lipasków.

 Tomek śledzi forum chłopaki będą wrzucać informacje.
Zapisane

Byłem, jestem i będę wędkarzem i NIKT tego nie zmieni  ok Fishing
Nicca

Wiadomości: 13


« Odpowiedz #518 : 16 Października 2020, 09:17:50 »

Sorry, że dopiero dziś piszę, ale wpadłem w kierat pracy po uszy. Monika co prawda już dziękowała, ale tylko w swoim imieniu  Sad Dzięki za spotkanie, za super imprezę i wspaniałe towarzystwo. Do następnego...  ok Beer Fishing Laughing

Kajam się, kajam  Wink
Byłam pewna, że dziękuję w naszym imieniu... Ale za Zivę machać ogonem nie będę - bo nie mam  Grin
Pani Ola - odpowiedzialna za nasze wędliniarskie przysmaki - zachwycona filmem i po cichu zazdrości takiego odpoczynku od szarej/czerwonej rzeczywistości  Smiley
Zapisane

Monika

Musimy zrezygnować z planów na życie,
żeby przeżyć to, co naprawdę nas czeka.
Joseph Campbell
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #519 : 17 Października 2020, 16:31:23 »

@Tomwes
Tomku w Trzcińsku byłem. Nie pomyślałem żeby się z kimś zgadać bo to na szybko było organizowane. Okolica jest przepiękna więc pewnie się jeszcze wybiorę choć nie wiem czy w tym roku. Może jeśli w Listopadzie jakiś cieplejszy weekend się trafi to pojadę.
Plany na 2021 są grube. San może Dunajec. O Wleniu na wiosnę też myślałem. Sporo ostatnio na muchę łowię.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
tomwes

Wiadomości: 267


Jelenia Góra

ryby to nie wszystko ale bez ryb to nie życie


« Odpowiedz #520 : 17 Października 2020, 16:48:45 »

Trzymam za słowo i zapraszam. Mucha nie jest mi obca Laughing
Zapisane

Byłem, jestem i będę wędkarzem i NIKT tego nie zmieni  ok Fishing
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #521 : 24 Października 2020, 15:19:49 »

Wiara, macie pozdrowienia od młodego Igora z Przeczyc, ze spotkania. Rzuty wychodzą mu całkiem dobrze. Młynek mu wyremontowałem, wrzuciłem dodatkowe łożyska i śmiga. I teraz UWAGA - dostaliśmy 0,7 łiskacza od Krzyska, jego taty. Tak że mamy podwaliny pod następne spotkanie  Grin Grin Grin od siebie dorzucę jeszcze jedną butelczynę, żeby się rozkręciło. Specjalne pozdrowienia  dla Gżybka i Arka. Mama Igora tez Was całuje  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Tomek
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #522 : 24 Października 2020, 15:23:32 »

 ok Laughing
Zapisane
Pomuchel

Wiadomości: 77


Uć Casting Team


« Odpowiedz #523 : 29 Października 2020, 12:30:45 »

Wiara, macie pozdrowienia od młodego Igora z Przeczyc, ze spotkania. Rzuty wychodzą mu całkiem dobrze. Młynek mu wyremontowałem, wrzuciłem dodatkowe łożyska i śmiga. I teraz UWAGA - dostaliśmy 0,7 łiskacza od Krzyska, jego taty. Tak że mamy podwaliny pod następne spotkanie  Grin Grin Grin od siebie dorzucę jeszcze jedną butelczynę, żeby się rozkręciło. Specjalne pozdrowienia  dla Gżybka i Arka. Mama Igora tez Was całuje  Laughing Laughing Laughing

No kurcze, już się nie mogę doczekać zobaczyć Wasze "gymby" . Tomuś, wpuść trochę mętnookiego do przeczyckiego stawiku, to się wiarą kopniemy na Śląsk. Oby tylko zelżała ta zaraza a święcie nam panujący jakiegoś "stanu" nam nie zafundowali !!!  Laughing Fishing Beer Pozdrowienia z Centrum  Wink
Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #524 : 29 Października 2020, 13:21:00 »

Sandacz jest - wszak złapałem 14cm giganta  Grin Grin Grin  Co do stanu wyjątkowego - pewnie wprowadzą - i zostanie mi łowienie w parku Doliny Trzech Stawów w Kato. Zaraza minie  przed kolejnymi wyborami - pewnie niedługo  Laughing Trzymajcie się Panie i Panowie.

Ps. Ale będę miał taki kij, że klękajcie narody  Grin Grin Grin Cool Cool Cool
Zapisane

Tomek
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 46 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!