http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 20:21:13

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zagrożenie powodziowe...
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zagrożenie powodziowe...  (Przeczytany 23400 razy)
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« : 06 Września 2007, 19:42:09 »

Witam.Jak wygląda u Was sytuacja na rzeczkach bo u mnie kicha totalna Huh Soła wezbrana,Skawą płynie błoto,leje i wieje a na dziś wieczór zapowiadają silne opady i ostrzegają przed lokalnymi podtopieniami Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Koło mojego domu plynie rzeczka-ciurek który normalnie ma 10cm wody a teraz około 1,5metra Undecided Undecided Undecided Jak nie leje to żle a jak leje to przechlapane.... Cry Laughing
Zapisane

małopolska team...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1 : 06 Września 2007, 19:49:31 »

No to nie wesoło. Zawsze się zastanawiam co sie dzieje z rybą na tak dużej i brudnej wodzie.??
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #2 : 06 Września 2007, 20:01:07 »

No właśnie Seeker
Ty o Sole piszesz ja napisze o Rycerce- też wzbiera i dużo nie brakuje żeby przelała ale to może dobrze dla Pstrągów które tam wpuścili bo bez problemu pokonają płycizny którymi są usłane niektóre  miejsca na tej reczce  ok
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
brati

Wiadomości: 146


widły Wisły i Pilicy


« Odpowiedz #3 : 06 Września 2007, 20:06:26 »

Hmmm... a u mnie nadal płyciutko
Zapisane

pzdr.
Darek
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #4 : 06 Września 2007, 20:10:45 »

  U mnie w tym roku jest naprawdę duży poziom wody Shocked.Jeszcze takiego nie widziałem ,no i rybki nie stoją tam gdzie zawsze .Ale będę ich szukał ok.
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #5 : 06 Września 2007, 20:29:08 »

Cytat: golsyl1980
  U mnie w tym roku jest naprawdę duży poziom wody Shocked.Jeszcze takiego nie widziałem ,no i rybki nie stoją tam gdzie zawsze .Ale będę ich szukał ok.

 Może mówisz o Kośnej.?? Podoba mi się rzeczka często zatrzymywałem się tam przy mostku na parkingu ale teraz po przebudowie drogi miejsce te jest okropne. Cry
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #6 : 06 Września 2007, 20:35:12 »

 Niestety nie ale słyszałem ,że w niej grasują niezłe kleniki ok Fishing .To fakt ,po przebudowie mostu jest tam jakoś tak blee Roll Eyes. Miałem na myśli Sawicę ,która jest położona na drodze ze Szczytna na Witówko . Równe 6 km od Szczytna ok.
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #7 : 06 Września 2007, 20:39:41 »

Słyszałem o niej myslę w przyszłym roku odwiedzić. ok A wracając do tematu u mnie rzeczki płyną "od jeziora do jeziora" a że jeziora są spore to ich stany nie zmieniają się ani gwałtownie ani mocno. Ale w tym roku jedną z nich popłyneła kwitnaca woda Tongue Akurat trafiło to na czas kiedy wedkowałem  totalne zero brań. Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #8 : 06 Września 2007, 20:42:17 »

  Ja miałem tak samo .Przyjeżdżam a tu zielono  Shocked Shocked.Wydłubałem trzy okonki i na tym się skończyło Fishing.
Zapisane
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #9 : 06 Września 2007, 21:03:11 »

A na mojej rzeczce kolo domu poziom rośnie Undecided teraz 1,8m i chyba nocka zarwana Sad Sad Sad leje jak ...nie powiem co ....do wylania brakuje 50cm Cry W 2001 mialem 2,5m wody w domu...wszyscy na nogach ,worki,folie i inne ciulstwo.....sorry....ale mam przesrane tej nocy...za chwilę rzucę Slidera 10 i mam to gdzies....może sie coś złowi z okolicznych stawów Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Zapisane

małopolska team...
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #10 : 06 Września 2007, 21:46:14 »

Tak myslalem i przewidywania się sprawdziły...leje ..rzeczka ma 2,10. będe miał wode w domu!!!!! brakuje 40cm do ganku..schodów...worki przeciekają, a ja ..samochody wyprowadzam wyżej i walczę...tzn.ukladam worki ale kur....a po co... i tak zaleje ....rybek nie łowie bo ciemno...wyłaczyli prąd....czuje sie jak redaktor TVN-u ok ok ok Fishing Beer
Zapisane

małopolska team...
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #11 : 06 Września 2007, 21:47:32 »

 Grin Grin Grin Grin Grin ok Fishing Fishing Fishing Fishing (B)Pozdrawiam
Zapisane

małopolska team...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #12 : 06 Września 2007, 21:50:06 »

Cytat: Seeker
ciemno...wyłaczyli prąd....

 Ale blue conect działa jak widzę. ok Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #13 : 06 Września 2007, 21:58:50 »

Co masz na mysli Zamkerku Huh nie kumam Undecided
Zapisane

małopolska team...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #14 : 06 Września 2007, 22:00:28 »

Cytat: Seeker
Co masz na mysli Zamkerku Huh nie kumam Undecided

 Ach tam zaraz nie kumasz ot poprostu jak prąd wyłączyli to chyba Masz necik z sieci komórkowej.?? Mam rację. ?? Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: [1] 2 3 ... 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!