http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Kwietnia 2024, 08:48:49

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zagrożenie powodziowe...
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zagrożenie powodziowe...  (Przeczytany 23559 razy)
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #60 : 08 Września 2007, 18:43:42 »

Nie rozumiem Ciebie-jaki kompleks komuny, jaka ironia? Wszystko pomieszałeś pewnie nadużyłeś Beer albo poniosły Cię emocje. Wiesz co to jest skarpa-niekoniecznie zbocze góry. W końcu jesteś za fauną i florą czy za wałami? Uważasz, że wały uchronią nasze miasta przed wodą? Prowadzisz statystykę wichur, twierdząc, że są coraz częściej czy może nasłuchałeś się dziennikarskiej sensacji a to że lato ma być upalne a zima katastrofalnie mroźna.
Ostatnio wyczytałem jak to mieszkańcy Poznania wykupili działki budowlane w okolicach lotniska wojskowego-zrobili to świadomie. Dzisiaj domagają się odszkodowań od woja-Ty byś pewnie postulował za postawieniem ekranów dźwiękochłonnych.
Życzę spokojnych snów.
Aha: poprawność polityczna to już chyba nie jest w modzie.
Do-bra-noc!
uwazam Bigessox ze temat mozemy uznać za zakończony bo to pusta jałowa gadanina która nie prowadzi do niczego poza zajmowaniem miejsca na serwerze forum. Powiem Ci tylko na przyszłośc nie nadużywam alkoholu w postaci piwa czy innych napojów wprost przeciwnie spozywam go bardzo zadko z racji wykonywanego zawodu. Pozdrawiam Krzysztof  Fishing
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #61 : 08 Września 2007, 18:53:55 »

wracając do tematu
Stryszawka opadła sporo skawa tez zjechała ze stanów i dobrze bo wczoraj było nie wesoło na kierunek kraków most w Zembrzycach był zamkniety przez kilka godzin jednak połączone siły skawy i stryszawki dały tam o sobie znac. W budzowie podebrało troche drogi i zalało piwnice jednej ze szkół jak pobliskie miejscowości to nie wiem bo nie wyrywałem dalej. Na tresnej wczoraj tez spuszczali ze zbiornika i to w tempie dość szybkim szwagier uwiecznił to na telefonie szczerze powiem efekt wizualny takiego zrzutu jest spory . dziś juz nie padało u mnie dzieki temu te stany wód sie zmniejszaja choć w nocy powiem szczerze lało jak z cebra. Oby prognozy na najbliższe dni sie nie sprawidziły.
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #62 : 08 Września 2007, 19:31:03 »

Nie rozumiem Ciebie-jaki kompleks komuny, jaka ironia? Wszystko pomieszałeś pewnie nadużyłeś Beer albo poniosły Cię emocje. Wiesz co to jest skarpa-niekoniecznie zbocze góry. W końcu jesteś za fauną i florą czy za wałami? Uważasz, że wały uchronią nasze miasta przed wodą? Prowadzisz statystykę wichur, twierdząc, że są coraz częściej czy może nasłuchałeś się dziennikarskiej sensacji a to że lato ma być upalne a zima katastrofalnie mroźna.
Ostatnio wyczytałem jak to mieszkańcy Poznania wykupili działki budowlane w okolicach lotniska wojskowego-zrobili to świadomie. Dzisiaj domagają się odszkodowań od woja-Ty byś pewnie postulował za postawieniem ekranów dźwiękochłonnych.
Życzę spokojnych snów.
Aha: poprawność polityczna to już chyba nie jest w modzie.
Do-bra-noc!
uwazam Bigessox ze temat mozemy uznać za zakończony bo to pusta jałowa gadanina która nie prowadzi do niczego poza zajmowaniem miejsca na serwerze forum. Powiem Ci tylko na przyszłośc nie nadużywam alkoholu w postaci piwa czy innych napojów wprost przeciwnie spozywam go bardzo zadko z racji wykonywanego zawodu. Pozdrawiam Krzysztof  Fishing
Również pozdrawiam
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #63 : 08 Września 2007, 20:27:31 »

Tak tak- tak myśle bo woda wypłukuje ziemie i piasek. Dziś byłem na rybach i woda nie była kryształowa a Cz. Przemasz to mała rzczka więc łątwo ja załatwic na amen  Roll Eyes
W moich stronach mówią:"zmącona"

 Undecided Różna wymowa  Undecided
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Gribu

Wiadomości: 273


Zabrze

)><(((((O> ~


« Odpowiedz #64 : 08 Września 2007, 21:24:06 »

Gribu jest CZARNA

Zapomniało mi sie że czarne jest Czarne a białe jest Białe Wink Ale dawno nie byłem na Czarnej a zaciekawiło mnie jak wyglada stan wód Czarnej skoro w jej biegu są już 2 zbiorniki zaporowe Fishing
Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #65 : 09 Września 2007, 23:35:19 »

prosze Admina o zakończenie wątku, aby nie prowokować dalszej, niemiłej nikomu i niepotrzebnej pod względem emocjonalnym wymiany zdań.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!