http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 20:33:19

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zagrożenie powodziowe...
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zagrożenie powodziowe...  (Przeczytany 23401 razy)
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #30 : 07 Września 2007, 12:20:10 »

Seeker,
Chciałbym Ciebie prosić o pisanie rzeczowych postów a nie czegoś takiego:

OWDUSTEJZAGRONIE TEZ DO UDGitraus siadOPOZDRAWLKNJD

alee modicccnc NC nnjQPQC JAMWYżEK......

Pozdrawiam

P.S. Powodzie to faktycznie duży problem i nic miłego. Mam nadzieje, że nikomu z Was na zagrożonych terenach nic złego się nie stanie i nie będziecie musieli walczyć z żywiołem.
Zapisane

Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #31 : 07 Września 2007, 13:52:50 »

Szlak mnie trafia jak widze posty tego goscia niech wysle zdjęcie zrobione z okna tej wielkiej wody bo tak sie składa ze wczoraj przejezdzałem tamtędy i woda jest wysoka ale nie tak jak pisze
Cześć!
Jeśli to są tereny podgórskie to może woda bardzo szybko przybrać.
Pozdrawiam
Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #32 : 07 Września 2007, 18:40:57 »

witam i jak tam Seeker?? dało popalić czy odpuściło troche?? ja to miałem lekkiego zonka dziś rano wczoraj kłade sie spać rzeka u mnie no mętna ale nie bardzo stan wysoki a dziś rano ciupie całym korytem i przekorczyła stan alarmowy o 1 metr do mnie do domu ma daleko ale niektóre domy to nie bardzo wesoło maja Sad na skawie most zamkneli dziś na kilka godzin ogolnie na teraz woda troche opadła przez dzień ale niestety im bliżej wieczora deszcz zaczyna padać intensywniej :/ co nei wróży nic dobrego moze nie bedze az takiej wody jak w czasie tej powodzi ale i tak szkód narobi. Mam nadzieje ze nie pozalewa za duzo domów.
co do wypowiedzi :
"Wiem co piszę i wiem, że najpierw była rzeka a potem chałupa-brak wyobraźni, czy celowe działanie aby np. wyłudzać odszkodowania; bo jeśli nie, to może lubisz być zalewany??? Jest opcja, że ktoś złośliwie wykopał Ci koryto strumienia pod domem. Ale dobrze Tobie życzę.
Z wyrazami szacunku
Bigessox"
wiesz moze i była pierwsze rzeka potem dom ale zastanów sie ile w ten sposób domów jest pobudowanych w Polsce?Huh i co wszyscy wyłudzaja pieniądze z ubezpieczeń?Huh a moze to nie winny jest ten co dom postawił a ten co wydał decyzje ze na takim terenie moze dom ktoś stawiać?? a moze nigdy nie doszło do sytuacji zalania w tym miejscu?? wg mnie takie złośliwe uwagi zatrzymaj dla siebie mimo wszystko. wiesz czasem bywa tak ze mozesz mieć dom i 1km od rzeki a jak przyjdzie na prawde wielka woda i tak bedziesz miał dom zalany, i co też powiesz ze to brak wyobraźni?? ja nie mówie ze nie masz troche racji ale bardzo mi sie nie podoba ze próbujesz insynuować ze ktoś kogoś chce wystrychnać i coś tam od kogoś wyłudzić.

 
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #33 : 07 Września 2007, 21:00:23 »

Witam ponownie Cheesy i odpowiadam na posty Smiley Buri-jak byś zwrócił uwagę co pisałem to byś głupot nie pisał a napisałem że zasilanie do laptopa mam z UPS-a który był na wyczerpaniu i z tąd takie hieroglify(tak przypuszczam)a nie celowe działanie lub pisanie pod wpływem alkoholu Angry Ja koledzy nie spałem do 4 rano kiedy woda zaczęłła lekko opadać dopiero zmrużyłem oko Tongue Napewno wszyscy wiedzą jak jest sytuacja w moich stronach z relacji TV,radia itp. Zalane :rynek w Skawinie i droga nr 44 w kilku miejscach,Sucha Beskidzka,żywiecczyzna,Soła i Skawa wylane,nie mówiąc o kilkudziesięciu strumyczkach które teraz są wielkimi rzekami i zalewają tereny położone nawet o kilka metrów wyżej ,taki jest przybór wody!!!!Zagrożone są miejscowości Oświęcim-zalane Planty na obrzeżach,Andrychów,Kęty i wiele innych których nie sposób wymienić bo jest ich dużo.Wisła o godzinie 13 zaczęłła się rozlewać od ujścia Przemszy aż do ujścia rzeki Skawy,co dalej to nie wiem bo tam już nie było dojazdu!!! Prognoza pogody jest taka że może padać jeszcze kilka dni w tedy będzie powtórka z 1997 roku a w kilku regionach już taka jest!!!

A teraz odpowiedż dla jawora-rozpędż się i walnij swoim pustym łbem o ścianę,moich postów nie musisz czytać ja twoich nie czytam bo niski poziom intelektualny przedstawiasz.Jesteś guru w łowieniu ryb na tym forum dla mnie nie bo łowiąc ze mną nigdy nawet jazgarza nie złowiłeś!!!! Innym możesz mydlić oczy ale nie mnie bo już cię znam,niestety od tej ciemnej strony.Polecam szklaneczkę mleka na dobranoc bo piwo ci szkodzi!!

                                   Pozdrawiam wszystkich innych forumowiczów.Bogdan Grzywacz.
Zapisane

małopolska team...
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #34 : 07 Września 2007, 21:02:44 »

Soła
Zapisane

małopolska team...
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #35 : 07 Września 2007, 21:03:41 »

Sola
Zapisane

małopolska team...
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #36 : 07 Września 2007, 21:05:11 »

rzeczka kolo mnie
Zapisane

małopolska team...
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #37 : 07 Września 2007, 21:13:28 »

Panowie nie chce wyjść na obrońce kogoś czy tam jakiegos pocieszacza wiem ze lepiej sie tez nie mieszac w takie czy inne sprawy, ale troche boli jak zaczyna sie obrzucanie na wzajem mięsem. Proponuje wyjaśnijcie sobie swoje watpliwości co do Waszych osób ale w sposób (i tu ulubione słowo naszych polityków  Laughing ) merytoryczny i spokojny rzucanie bluzgów jeden na drugiego nic nie da a tylko zaogni sytuacje. Wiem ze nerwy puszczaja ale na prawde uspokójcie sie i wyjaśnijcie sobie wątpliwości w spokojnej rozmowie wszyscy na tym zyskaja a najwiecej Wy Panowie  Smiley
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #38 : 07 Września 2007, 21:22:49 »

Byle do zlotu panie Seeker juz nie moge sie doczekac a piwa nie pije bo widze czym to grozi 
« Ostatnia zmiana: 07 Września 2007, 21:26:18 wysłane przez Jawor » Zapisane
radomado

Wiadomości: 283


Czestochowa

live to fish fish to live


« Odpowiedz #39 : 07 Września 2007, 21:26:15 »

Seeker nie znam Cie i Jawora równiez ale to pierwszy post w tym stylu jaki widze na tym forum(pierwszy dla mnie ) wiec nie pisz moze o poziomie intelektualnym innych waląc takie byki...wyczerpaniu i z tąd takie hieroglify.... ok
I nie chodzi mi o słowo hieroglify dla jasnosci Laughing
Zapisane

..człowiek bez pasji jest ubozszy..

pozdrawiam
Radomado
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #40 : 07 Września 2007, 21:54:08 »

Oby na zlocie nie doszło do rękoczynów Wink  Shocked
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #41 : 07 Września 2007, 21:58:13 »

Szkoda ręki  Grin
Zapisane
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #42 : 07 Września 2007, 22:47:53 »

Nie ja zacząłem tą wojne.Staram sie takich sytuacji unikać ale dziwi mnie że jak na mnie jawor najechał to byla cisza a jak odpowiadam na atak to larum sie robi na forum bo krzywda się dzieje jaworowi.Czuję sie odpowiedzialny bo to ja wprowadzilem tego człowieka do naszego grona czego bardzo żałuję.Przypominam że ja tylko napisałem post będący na czasie,o powodziach a zarzucanie mi kłamstwa na forum publicznym przez jawora radomado którego nie znam nie skrytykował tylko sie czepia mojej pisowni.Wczoraj Bigessox zarzucił mi w swoim wątku jakoby powódż jest okazją do wymuszenia odszkodowania,obyś kolego nigdy tego nie przeżył i nie musiał otrzymać takiego odszkodowania za utracony dobytek bo swoimi nierozsądnymi wypowiedziami czynisz krzywdę tym wszystkim co powódż przeżyli a tym co zginęli dzisiaj w Sole szczególnie.Wątków jawora nie komentuję żeby znowu mi czegoś nie zarzucono!!Pozdrawiam
Zapisane

małopolska team...
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #43 : 07 Września 2007, 23:14:39 »

witam i jak tam Seeker?? dało popalić czy odpuściło troche?? ja to miałem lekkiego zonka dziś rano wczoraj kłade sie spać rzeka u mnie no mętna ale nie bardzo stan wysoki a dziś rano ciupie całym korytem i przekorczyła stan alarmowy o 1 metr do mnie do domu ma daleko ale niektóre domy to nie bardzo wesoło maja Sad na skawie most zamkneli dziś na kilka godzin ogolnie na teraz woda troche opadła przez dzień ale niestety im bliżej wieczora deszcz zaczyna padać intensywniej :/ co nei wróży nic dobrego moze nie bedze az takiej wody jak w czasie tej powodzi ale i tak szkód narobi. Mam nadzieje ze nie pozalewa za duzo domów.
co do wypowiedzi :
"Wiem co piszę i wiem, że najpierw była rzeka a potem chałupa-brak wyobraźni, czy celowe działanie aby np. wyłudzać odszkodowania; bo jeśli nie, to może lubisz być zalewany??? Jest opcja, że ktoś złośliwie wykopał Ci koryto strumienia pod domem. Ale dobrze Tobie życzę.
Z wyrazami szacunku
Bigessox"
wiesz moze i była pierwsze rzeka potem dom ale zastanów sie ile w ten sposób domów jest pobudowanych w Polsce?Huh i co wszyscy wyłudzaja pieniądze z ubezpieczeń?Huh a moze to nie winny jest ten co dom postawił a ten co wydał decyzje ze na takim terenie moze dom ktoś stawiać?? a moze nigdy nie doszło do sytuacji zalania w tym miejscu?? wg mnie takie złośliwe uwagi zatrzymaj dla siebie mimo wszystko. wiesz czasem bywa tak ze mozesz mieć dom i 1km od rzeki a jak przyjdzie na prawde wielka woda i tak bedziesz miał dom zalany, i co też powiesz ze to brak wyobraźni?? ja nie mówie ze nie masz troche racji ale bardzo mi sie nie podoba ze próbujesz insynuować ze ktoś kogoś chce wystrychnać i coś tam od kogoś wyłudzić.

 

Witam!
No właśnie Szanowny Krzysztofku-tyle domostw pobudowanych w pobliżu wody. Takie powiedzenie jest: "tam gdzie woda była, to będzie. Urzędasy winne są, to prawda. Ale nie możemy wszystkiego zwalać na urzędasów-czy my nieurzędasy musimy zawsze opierać się na wiedzy urzędników z wątpliwymi kompetencjami, często z nadania partyjnego. Psioczymy na Komunę ale my ją kochamy, państwo ma za nas myśleć, dotować, wypłacać odszkodowania ,być odpowiedzialne za nasze życie itd. A napisałem to, ponieważ rok 1997 nikogo niczego nie nauczył-jak jeżdżę po kraju to widzę jak nowe chałupy powstają w dolinach rzecznych albo w bezpośredniej bliskości skarp itp. Jest to tylko woda na młyn pseudopoprawiaczy natury-meliorantów, hydroenergetyków i urzędników odpowiedzialnych za gospodarkę wodną.
Z wyrazami szacunku
Bigessox
Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #44 : 08 Września 2007, 00:00:55 »

Bigessox po pierwsze ironia nie robi na mnie wrażenia wiec oszczędź sobie. Dwa widze ze masz jakiś kompleks komuny wszystko co złe to komuna ok myśl tak sobie dalej. Trzy znajdź mi w terenie górskim miejsce na dom które nie znajduje sie na skarpie lub w pobliżu rzek niestety takich miejsc jest jak na lekarstwo. Przeważnie wiekszoć miejscowości znajduje sie w dolinach rzecznych i na okolicznych górach. No chyba ze zrównamy góry z ziemią i zrobimy płaski teren. Wg Ciebie to jak powinno być?? bo nie moge zrozumiec Twojego myślenia gdzie chcesz przesiedlic wszystkich ludzi?? chcesz ich umieścić zdala od rzek?? zastanówmy sie gdzie takie miejse jest?? niestety ale ludzi jest coraz wiecej i musza gdzieś mieszkać to ze rzeki są regulowane i teren wokół nich jest zagospodarowany na domy czy osiedla jest normalnym następstwem rozwoju i nie zatrzymasz tego. i nie nazywaj tego głupota bo sie ludzie tam budują. Nie wiem gdzie mieszkasz ale jesli w mieście to powiedz mi czy wg Ciebie budowanie miast nie jest głupota?? jesli rzeka przepływa przez miasto to jest ok?? ok jest ze jest akurat tam uregulowana?? bo co bo to miasto jest?? to ze cała fauna i flora wokól została zniszczona pod budowe wałów i regulacji rzeki zeby mieszkańcom miasta nic sie nie stało to też jest ok?? każde miasto sie rozrasta zajmuje nowe obszary każdy też chce mieć gdzie mieszkac. Oczywiście to "głupota" ludzka ze sie buduja tam gdzie jest na to miejsce. Poza tym jesli jest opcja ubezpieczenia domu to dlaczego tego nie zrobić?? czy ze względu na to ze teraz wichury są coraz częstsze i coraz cześciej zrywaja dachy domów mamy wprowadzić przepis zeby ludzie budowali zamiast domów na powierzchni domy pod powierzchnią ziemi bo bedą "wyłudzać" pieniądze od ubezpieczycieli??
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!