http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 10:48:24

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zagrożenie powodziowe...
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zagrożenie powodziowe...  (Przeczytany 23399 razy)
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #45 : 08 Września 2007, 00:11:39 »

Bogdan,
daj pokój... nie zrozumieją Ci, którzy nie przeżyli...

Dla Wszystkich dedykuję motto, które myślę, że zatamuje tę lawinę niemiłych dla wszystkich stron wypowiedzi. Ktoś madry kiedyś powiedział (nie uwłaczając nikomu prezentuję, jedynie celem zahamowania pewnych wypowiedzi): Nie dyskutuj z burakiem. Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Z poważaniem...
Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #46 : 08 Września 2007, 00:35:59 »

Bigessox po pierwsze ironia nie robi na mnie wrażenia wiec oszczędź sobie. Dwa widze ze masz jakiś kompleks komuny wszystko co złe to komuna ok myśl tak sobie dalej. Trzy znajdź mi w terenie górskim miejsce na dom które nie znajduje sie na skarpie lub w pobliżu rzek niestety takich miejsc jest jak na lekarstwo. Przeważnie wiekszoć miejscowości znajduje sie w dolinach rzecznych i na okolicznych górach. No chyba ze zrównamy góry z ziemią i zrobimy płaski teren. Wg Ciebie to jak powinno być?? bo nie moge zrozumiec Twojego myślenia gdzie chcesz przesiedlic wszystkich ludzi?? chcesz ich umieścić zdala od rzek?? zastanówmy sie gdzie takie miejse jest?? niestety ale ludzi jest coraz wiecej i musza gdzieś mieszkać to ze rzeki są regulowane i teren wokół nich jest zagospodarowany na domy czy osiedla jest normalnym następstwem rozwoju i nie zatrzymasz tego. i nie nazywaj tego głupota bo sie ludzie tam budują. Nie wiem gdzie mieszkasz ale jesli w mieście to powiedz mi czy wg Ciebie budowanie miast nie jest głupota?? jesli rzeka przepływa przez miasto to jest ok?? ok jest ze jest akurat tam uregulowana?? bo co bo to miasto jest?? to ze cała fauna i flora wokól została zniszczona pod budowe wałów i regulacji rzeki zeby mieszkańcom miasta nic sie nie stało to też jest ok?? każde miasto sie rozrasta zajmuje nowe obszary każdy też chce mieć gdzie mieszkac. Oczywiście to "głupota" ludzka ze sie buduja tam gdzie jest na to miejsce. Poza tym jesli jest opcja ubezpieczenia domu to dlaczego tego nie zrobić?? czy ze względu na to ze teraz wichury są coraz częstsze i coraz cześciej zrywaja dachy domów mamy wprowadzić przepis zeby ludzie budowali zamiast domów na powierzchni domy pod powierzchnią ziemi bo bedą "wyłudzać" pieniądze od ubezpieczycieli??
Nie rozumiem Ciebie-jaki kompleks komuny, jaka ironia? Wszystko pomieszałeś pewnie nadużyłeś Beer albo poniosły Cię emocje. Wiesz co to jest skarpa-niekoniecznie zbocze góry. W końcu jesteś za fauną i florą czy za wałami? Uważasz, że wały uchronią nasze miasta przed wodą? Prowadzisz statystykę wichur, twierdząc, że są coraz częściej czy może nasłuchałeś się dziennikarskiej sensacji a to że lato ma być upalne a zima katastrofalnie mroźna.
Ostatnio wyczytałem jak to mieszkańcy Poznania wykupili działki budowlane w okolicach lotniska wojskowego-zrobili to świadomie. Dzisiaj domagają się odszkodowań od woja-Ty byś pewnie postulował za postawieniem ekranów dźwiękochłonnych.
Życzę spokojnych snów.
Aha: poprawność polityczna to już chyba nie jest w modzie.
Do-bra-noc!
« Ostatnia zmiana: 08 Września 2007, 00:37:42 wysłane przez Bigessox » Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #47 : 08 Września 2007, 01:02:17 »

Nie ja zacząłem tą wojne.Staram sie takich sytuacji unikać ale dziwi mnie że jak na mnie jawor najechał to byla cisza a jak odpowiadam na atak to larum sie robi na forum bo krzywda się dzieje jaworowi.Czuję sie odpowiedzialny bo to ja wprowadzilem tego człowieka do naszego grona czego bardzo żałuję.Przypominam że ja tylko napisałem post będący na czasie,o powodziach a zarzucanie mi kłamstwa na forum publicznym przez jawora radomado którego nie znam nie skrytykował tylko sie czepia mojej pisowni.Wczoraj Bigessox zarzucił mi w swoim wątku jakoby powódż jest okazją do wymuszenia odszkodowania,obyś kolego nigdy tego nie przeżył i nie musiał otrzymać takiego odszkodowania za utracony dobytek bo swoimi nierozsądnymi wypowiedziami czynisz krzywdę tym wszystkim co powódż przeżyli a tym co zginęli dzisiaj w Sole szczególnie.Wątków jawora nie komentuję żeby znowu mi czegoś nie zarzucono!!Pozdrawiam
Szanowny Panie Seekerze.
Piszę co myślę, może źle myślę albo niewiele myślę może ktoś tutaj napisać, ale na pewno inaczej niż wielu szanownych Forumowiczów. Nie mam zamiaru komuś przyklaskiwać, na siłę przyznawać rację, bo po to jest Forum.
Powodzie były, są i będą-to jest wielkie nieszczęście i Ci szczerze współczuję i nie tylko Tobie. Są wywołane siłami natury i ludzie powinni zrozumieć, że z naturą nie wygrają-raczej powinniśmy nauczyć się żyć w zgodzie z naturą. Kto jak kto, ale my wędkarze powinniśmy doskonale rozumieć jako miłośnicy przyrody (niektórzy pewnie są miłośnikami ryby na talerzu, lub sprzętu a o środowisku z którego czerpią przyjemności uprawiając swoje hobby nie mają zielonego pojęcia).
Przepraszam Ciebie i innych poszkodowanych jeśli pochopnie posądziłem ich o wymuszenie odszkodowań.
Z wyrazami szacunku
Bigessox
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #48 : 08 Września 2007, 11:56:10 »

Uuuu.... robi się gorąco  Roll Eyes
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #49 : 08 Września 2007, 13:29:50 »

Seeker wkuza mnie to ze piszesz ze ci prąd odcieli ze woda cie zalewa a to bzdura byłem widziałem wiem a ty chcesz zrobic z siebie ofiare zeby  zwrocic uwagę na siebie to tyle
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #50 : 08 Września 2007, 13:59:13 »

Na zbiorniku nyskim i rzece  Nysie w Nysie jest naprawde nie ciekawie, spuszczają ile mogą woda juz dawno przekroczyła bezpieczny pułap idzie brudna i niebezpieczna woda, ah te czeskie opady.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #51 : 08 Września 2007, 14:26:16 »

Uuuu.... robi się gorąco  Roll Eyes
Witam
Robi się, robi...-od połowy września zapowiadają temperatury do 30 stopni C.
Zapisane
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #52 : 08 Września 2007, 14:28:15 »

Te słupy ktore są zamną teraz wystają 50cm z wody
Zapisane
Gribu

Wiadomości: 273


Zabrze

)><(((((O> ~


« Odpowiedz #53 : 08 Września 2007, 14:49:11 »

A jak wygląda woda na Czarnej Przemszy??? Wie ktoś???
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #54 : 08 Września 2007, 14:54:02 »

Podejżewam że wody przybyło i to bardzo- rozlewiska. wzmącona woda  Undecided
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #55 : 08 Września 2007, 14:55:47 »

Podejżewam że wody przybyło i to bardzo- rozlewiska. wzmącona woda  Undecided
Wzmącona Huh
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #56 : 08 Września 2007, 15:28:40 »

Tak tak- tak myśle bo woda wypłukuje ziemie i piasek. Dziś byłem na rybach i woda nie była kryształowa a Cz. Przemasz to mała rzczka więc łątwo ja załatwic na amen  Roll Eyes
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #57 : 08 Września 2007, 17:30:08 »

Tak tak- tak myśle bo woda wypłukuje ziemie i piasek. Dziś byłem na rybach i woda nie była kryształowa a Cz. Przemasz to mała rzczka więc łątwo ja załatwic na amen  Roll Eyes
W moich stronach mówią:"zmącona"
Zapisane
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #58 : 08 Września 2007, 17:30:42 »

OFF TOPIC

Panowie, proszę trzymajcie nerwy na wodzy  ok. Jeżeli macie jakieś problemy, proszę załatwcie to na privie.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
HILO

Wiadomości: 291

Zabrze


« Odpowiedz #59 : 08 Września 2007, 17:58:45 »

Gribu jest CZARNA
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!