http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
24 Kwietnia 2024, 02:12:21

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  "Salmiaki" w Szwecji.
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: "Salmiaki" w Szwecji.  (Przeczytany 10777 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« : 29 Września 2007, 21:40:06 »

 Po niezłej bujance na Bałtyku szczęśliwie dotarli na miejsce http://www.skargardsguiderna.se/ i odrazu zabrali sie do roboty. Łowili dzisiaj tylko 3 godzinki w celu rozpoznania łowiska. Zostało złowionych kilka rybek 80+ i spora ilość mniejszych co nieźle wróży na nastepne dni. Mam obiecane przez Ewarysta otrzymywanie świeżych wieści które bede tu zamieszczał. Trzymam kciuki za Was chłopaki. ok Fishing Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #1 : 29 Września 2007, 22:04:10 »

Do boju SALMO Cheesy !!!
Zapisane
Trout

Wiadomości: 105


Trzcianka/Manchester


« Odpowiedz #2 : 30 Września 2007, 10:47:35 »

No to polamania  Smiley Nieżle jak na te 3 godzinki Roll Eyes
Zapisane

Pozdrawiam
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3 : 30 Września 2007, 19:59:26 »

Własnie jestem porozmowie tel. z ekipą.  Za sprawą pogody totalna kaszana. Sztormowa pogoda znad Bałtyku zawitała nad ląd, wiatr i ulewa bez końca. Ryb jak na lekarstwo. Efex w parze ze Sworkiem kilka szczupaków. Sworek na slidera 12 a Efex wcześniej na percha 14 a później na fatso 10. Druga łódka to Radek i Janek Tondera równiez wyniki mizerne. Mało informacji bo właśnie szli na odprawę i losowanie sektorów na jutrzejszy dzień. Zapowiadane jest w nocy polepszenie pogody i jej stabilizacja w co nie bardzo mozna wierzyć bo to przeciez Skandynawia i tam tak łatwo to nie jest. Oczywiście duch walki w chłopakach wielki więc dalej trzymam kciuki za dobry wynik. ok Więcej informacji oczywiście jutro o podobnej porze. Beer
« Ostatnia zmiana: 30 Września 2007, 20:06:09 wysłane przez zamker » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #4 : 30 Września 2007, 20:09:58 »

Jeśli to jest szwedzka prognoza pogody to może być w 100% prawdziwa.
Gdy pracowałem w Szwecji, to planując zakres robót dzwoniliśmy po prognozę na najbliższe kilka godzin - zawsze była trafiona.
A komputerów w tamtych czasach nie było za wiele Grin
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #5 : 30 Września 2007, 20:18:34 »

Obyś Maciej miał rację  z pogodą. Zapał mają, przynęty też  ok pojecie o łowieniu również jak jeszcze dopisze pogoda to będzie dobrze. ok Fishing Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
brati

Wiadomości: 146


widły Wisły i Pilicy


« Odpowiedz #6 : 30 Września 2007, 20:21:35 »

Zatem trzymając kciuki, czekamy na lepsze wieści ok Fishing
Zapisane

pzdr.
Darek
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #7 : 30 Września 2007, 21:36:45 »

Tak wiec Eweryst ziomku łów, Piotrek dawaj itp, powodzenia chłopaki (tak wiem gdzie są chłopaki)
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #8 : 01 Października 2007, 20:55:02 »

Nowe wieści : ryb mało, Efex kontuzjowany przez szczupaka który mu wbił w palca ownera 2/0   szczęście że grot nie trafił na kość i wylazł z drugiej strony. Po złamaniu zadziora kotwiczka została usunięta bez pomocy specjalisty, ale cały pech w tym, że ryba się wypiełą i nie została sfotografowana Tongue więc się nie liczy do punktacji Undecided. Co do ryb to napewno na łódce Piotrka i Radka padły 92, 87, 78 i jeszcze kilka mniejszych. Ogólnie łowił dzisiaj skiner i fatso. Pogoda w ciągu dnia głupiała wiatr zmienił kierunek o 180* a na jutro zapowiadane jest słonce co podobno źle wróży na sektorze który w dzisiejszym losowaniu przypadł chłopakom na jutrzejszy dzień. Tongue Zapewnili mnie, że duch walki wielki i nie poddają sie do samego końca bo przy tej ilości łowionych ryb najprawdopodoobniej wszystko wyjaśni sie dopiero ostatniego dnia. Po dzisiejszym dniu chodzą jakieś słuchy że ktoś gdzieś coś tam połowił ale zdjęć nikt nie pokazał więc chłopaki obstawiają, że to tylko pogłoski. ok  Trzymam dalej kciuki. ok Fishing Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #9 : 02 Października 2007, 21:09:51 »

Pogoda dzisiaj ciut lepsza jednak ryb nadal niewiele. Efex 4 ryby sklasyfikowane wszystkie na moją ulubioną przyntę slider 10  ok Łódka Piotra i Radka odrobinę pechowo bo Piotr stracił rybkę ocenianą na około 120 cm rybka zeszła z Jacka a później jeszcze  spadają im ze slidera 10 trzy  odrobinę mniejsze od tej pierwszej jednak coś tam podbierają i fotografują więc przesuwają się w klasyfikacji do przodu. ok Ryby dzisiaj zagryzały tylko jerki gumiarze bardzo szybko przestawiali się na ten rodzaj przynęt. Laughing Laughing Beer Jutro ostatni dzień a wyniki będą podane w czwartek. Oczywiście napiszę jak się skończy ta imprezka. A ja nadal trzymam kciuki za ekipę.:-)
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #10 : 02 Października 2007, 21:29:08 »

Nie Ty jeden  Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
roguu

Wiadomości: 140


Ząbki


« Odpowiedz #11 : 03 Października 2007, 21:05:05 »

Trzymam razem z wami ok i podziwiam  Fishing szkoda tych spadów
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #12 : 03 Października 2007, 22:41:03 »

Cytat: Andrzej
Jestem właśnie w sąsiedztwie zawodów (wyspa Torron).
Wszyscy zawodnicy szukają ryb płytko, bardzo płytko.
My we trzech nałowiliśmy kilka małolatów a tylko 4 szczupłe 75cm-80cm.
Każdy napotkany wędkarz kreci nosem bo brak ryb.

Andrzej

 Prawda to niestety. A dzisiaj znów połowiły slidery.  ok
Wyniki podane zostaną dopiero jutro o 20.00. Wiadomo, że łódka Efexa jest w klasyfikacji przed Piotrem i Radkiem, którzy jak dobrze zrozumiałem mają  wynik cos około 410 cm. Na zakończenie dnia Efex gubi rybe ponad 80 cm która dała by wynik ponad 500cm. Dwie dosyć doświadczone kilkukrotnie już startujące w tych zawodach  drużyny Szwedzi i Francuzi zostają zdyskfalifikowane za spóźnienie na punkt pomiaru czasu na zakończenie łowienia. Ekipa sędziowska jest nieubłagana.Wyniki zostaną ogłoszone jutro o 20.00 o czym poinformuje około 21.00 Jutro dzień towarzyskich zawodów "Wszyscy na jednego" czyli wpisowe po bodajże 50E i wygrywa najdłuższa ryba. Laughing Trzymam kciuki za naszych. ok Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #13 : 04 Października 2007, 20:12:36 »

Zamker, już 20:12, to chyba jest około 21:00? Wink Grin
Zapisane

Pozdrawiam
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #14 : 04 Października 2007, 20:17:01 »

Cytat: JJ
Zamker, już 20:12, to chyba jest około 21:00? Wink Grin

 Niewątpliwie  Laughing Laughing Laughing to za kilka minut(40) dzwonię do Efcia i sie dowiem wszystkiego. ok

Teraz to oni tam czytaja nazwiska zawodników i zapodają nagrody a to potrwać może. Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!