http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
25 Kwietnia 2024, 10:22:39

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Szanujmy nasz język.
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Szanujmy nasz język.  (Przeczytany 75813 razy)
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #90 : 09 Września 2013, 00:30:37 »

Chyba tu będzie pasowało...

Ludziska - proszę, aby choć trochę zachować umiar i ogładę - do niedawna (poza niewielkimi zgrzytami) było to forum koleżeńskie. Praktycznie nie padały żadne zarzuty, wszystko było ok. Ostatnimi czasy język, jaki jest używany przy pisaniu postów, insynuacje (poruszył mnie do białego mnie jeden tekst z latarnią, żoną i matką  Undecided) I teraz ja - CHOLERA JASNA - CO SIĘ DZIEJE? CZY NAPRAWDĘ MAM WCHODZIĆ NA STRONY, GDZIE ZAMIAST O RYBACH ZAPODAJE SIĘ EPITETY, JAKICH UŻYWA GÓWNIARZERIA Z RYNSZTOKA? I tyle. Tak informacyjnie - siara i kwas. A szkoda, naprawdę. Pozdrawiam.

Witam!

W pełni popieram, w normalnym środowisku a mam nadzieję że chcielibyśmy żeby M.pl takie pozostało można "przysrać" koledze w naprawdę kulturalny sposób jeżeli ktoś tego nie potrafi to chyba nie powinien mieć możliwości korzystania z tego szacownego forum  Wink

Nie wszyscy lubimy się, takie jest życie, ale to nie usprawiedliwia pewnych zachowań.

Serdecznie Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 09 Września 2013, 14:08:04 wysłane przez Włodas » Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
janusz225

Wiadomości: 5

Wrocław


« Odpowiedz #91 : 12 Lipca 2016, 14:50:51 »

Zgadzam się w 100%. Szanujmy nasz język, nie musimy wypowiadać się poetycko, ale przynajmniej zadbajmy o ortografię i używajmy polskich znaków.
Zapisane

szukasz firmy elektryczne wrocław <-- sprawdź
Strony: 1 ... 5 6 [7] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!