http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 13:57:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  zamkerowe "łapanie"
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: zamkerowe "łapanie"  (Przeczytany 18341 razy)
zoltar70

Wiadomości: 161


TARNÓW


« Odpowiedz #60 : 01 Listopada 2008, 12:57:02 »

Ja kiedyś będąc na nocnym sandaczowaniu, zmieniłem miejsce i natrafiłem na spakowane już sieci w worku. Jak się okazało, czujka dała znać ekipie i zwinęli siatę do wora. Rozejrzałem się dookoła i zabrałem worek do auta i czym prędzej  do domu. Później kolega policjant uświadomił mi, co by było, gdybym został zatrzymany do kontroli. Z wiarygodnego źródła dowiedziałem się, że właścicielem siatki był były komendant posterunku policji. I komu tu wierzyć ?Siatę na drugi dzień "zgrilowałem" przy pomocy rozpałki do grila.
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #61 : 30 Listopada 2008, 16:26:50 »

Dzisiejszy patrol zakończył się nad wyraz owocnie.
Dwóch panów raczyło sobie żartować z temidy i postaraliśmy się zeby im te żarty przeszły. Do połowu należy też siedem siatek gdzie oprócz wontonów made by sowiet union były też dwie profesjonalne drgawice w sumie około 300 m sieci.  To nie nowicjusze i juz od dłuższego czasu było polowanko na nich. Dzisiaj udalo sie  zakończyć polowanko   pokotem. ok
Nie umiem narazie wycinac obrazków z filmu jak się nauczę to wrzucę facjaty kłusoli.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wiesławek

Wiadomości: 581


Pisz


« Odpowiedz #62 : 30 Listopada 2008, 16:49:57 »

Pozostaje tylko pogratulować ok ok ok
Zapisane

żeby złowić rybę to trzeba być w odpowiednim czasie  w odpowiednim miejscu
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #63 : 30 Listopada 2008, 16:59:53 »

Brawo! Szkoda, że u mnie nikt nie poluje na nich...
Zapisane
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #64 : 30 Listopada 2008, 18:29:11 »

@Zamki,

rzeczywiście rewelacja - tak jak pisałeś w "Doniesieniach znad wody"  ok. Fajnie, że udało się dorwać na gorącym uczynku tych kłusoli. Tak trzymać  ok

Aha, zrzut obrazu z filmiku najlepiej i najłatwiej zrobić chyba programem AllPlayer. Zdaje się, że po wciśnięciu klawisza F12.
« Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2008, 18:46:40 wysłane przez rabarbar » Zapisane

Pozdrowienia
Beer
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #65 : 01 Grudnia 2008, 08:25:39 »

Rabarbar ja już to robiłem bezposrednio w kamerce jest taka funkcja jak przechwycenie klatki tylko zapomniałem jak to było.  Tongue Poczytam instrukcję(dwie książeczki po 300 stron) i się nauczę. Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Klayman

Wiadomości: 674


Warszawa


« Odpowiedz #66 : 01 Grudnia 2008, 11:47:13 »

Gratulacje ... jedne z nielicznych, pozytywnych wiadomości z nad wody Wink))

Zamki - odradzam jedynie umieszczania facjat kłusoli przed ich skazaniem. Póki co możesz umieścić ich z czarnymi paskami na oczach ... w przeciwnym wypadku mogą Cię zaskarżyć, nawet, jeśli później dostaną wyrok.
Zapisane

Pozdrawiam
Klay
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #67 : 01 Grudnia 2008, 14:14:22 »

a Ja bym tych kłusoli nakarmił surową rybką, zlejdli by co do jednej ości jak smigole - golumy - jedne  taka zgniła rybka w ustach obrzydla by im do końca życia
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #68 : 01 Grudnia 2008, 21:44:10 »

Cytat: drodox
a Ja bym tych kłusoli nakarmił surową rybką, zlejdli by co do jednej ości jak smigole - golumy - jedne  taka zgniła rybka w ustach obrzydla by im do końca życia

 Pieszczoch z Ciebie nie ma co.  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #69 : 02 Grudnia 2008, 07:56:22 »

a co ? przyjemniaczków trzeba pieszczotami traktować, niech jedzą smacznego,  przynajmniej po zapachu ich się pozna, będzie czuć na kilometr co ta za typy
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #70 : 02 Grudnia 2008, 16:00:03 »

Z najświeższych informacji to kłusole poddali się o samoukaranie. Napewno zmniejszy to wysokość kary ale że jeden jest członkiem PZW to zostanie wszczęte postępowanie sądu koleżeńskiego o wydalenie z koła.
Zechce sobie powędkować i zapłaci za każdy dzień trzy dyszki to może zrozumie, że się nie okrada innych.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #71 : 13 Grudnia 2008, 16:23:27 »

No tak jedni łapią rybki a zamki kolejnych kłusoli.
Dzisiaj po sygnale skoczylismy z komendantem we wskazane miejsce. Po chwili dołączył do nas państwowy strażnik rybacki.
Woda pstrągowa, rezerwat, okres ochronny a dwóch k..... z wielkim kasiorem sobie dłubie w rzece. Shocked
Dotarlismy tam w ostatniej chwili bo po kilku minutach już się zwijali. Ale na szczęście dupnięciu  na gorącym uczynku.
Zostali zatrzymani i przekazani funkcjonariusom Policji w Łukcie, którzy przeprowadzili dalsze czynności z rewizją mieszkań włącznie.
Zachciało się kolesiom rybki na święta bo taką polska tradycją w niektórych domach jest razem z opłatkiem żreć kradzione ryby to taki chyba nowy zwyczaj w katolickich domach.  Roll Eyes Tongue

 
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Klayman

Wiadomości: 674


Warszawa


« Odpowiedz #72 : 13 Grudnia 2008, 16:50:25 »

No to znów złapałeś coś Wink

Teraz Ty będziesz miał dwóch Wieprzy nadziewanych farszem na Wigilię Wink

No cóż pozostaje powiedzieć - dobra robota !
Zapisane

Pozdrawiam
Klay
Komancz

Wiadomości: 83


« Odpowiedz #73 : 13 Grudnia 2008, 19:09:50 »

Zbyszek ! Dziękuję za dobry uczynek !
Zapisane
BENIU

Wiadomości: 26


MINI REEL


« Odpowiedz #74 : 13 Grudnia 2008, 19:46:38 »

Zamker dołączam się do kolegów. Moje gratulacje ok ok ok ok

Pochodzę z byłego konińskiego - tam nie brakuje kłusoli, którzy żerują przede wszystkim w Rezerwacie Mielno-okolice Kazimierza Biskupiego
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!