http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
20 Kwietnia 2024, 11:32:45

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  kilka zdjec z wedkarskich wypraw radomado
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: kilka zdjec z wedkarskich wypraw radomado  (Przeczytany 18782 razy)
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #75 : 19 Grudnia 2007, 16:02:59 »

@Smaczek, na samym początku poprosiłem o usuniecie zdjęcia. Uważam, że sprawa powinna rozgrywać się pomiędzy @pepe a @ radomado. Oczywiście mogę się mylić i być może każdy z Forumowiczów powinien wypowiedzieć się w tym temacie, nawet jeśli sprawa jest oczywista…Zapewniam, że czytam ze zrozumieniem.
Zapisane

radomado

Wiadomości: 283


Czestochowa

live to fish fish to live


« Odpowiedz #76 : 19 Grudnia 2007, 17:07:41 »

smaczek wczytaj sie w moje wypowiedzi zanim napiszesz kolejne bzdury,tam jest odnosnie błedu trzykrotnie!I nie pisz o zrozumieniu tekstu sam go nie rozumiejac.i na koniec smaczek nie pisałem, ze jest to moja ryba do cholery !Ty tez nie umiesz czytac?Daj cytat gdzie tak jest napisane.I nie prowokuj mnie płytkimi tekstami o honorze w cudzysłowiu!
Zapisane

..człowiek bez pasji jest ubozszy..

pozdrawiam
Radomado
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #77 : 19 Grudnia 2007, 17:45:03 »

Smaczku...a czepiaj Ty sie swojego ogona a nie mojego Angry   co Ty możesz wiedzieć o " honorze" ....czytaj tekst i wyciągaj wnioski a nie mąć...temat zamknięty...!!!!!!!
Zapisane

małopolska team...
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #78 : 19 Grudnia 2007, 19:02:45 »

Wydaje mi się, że 'przepraszam' było by jak najbardziej na miejscu.... To czasem bardzo trudne, ale czasem bardzo potrzebne....
To oczywiście jest tylko moje, jak najbardziej subiektywne zdanie...
« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2007, 19:55:01 wysłane przez JJ » Zapisane

Pozdrawiam
wils

Wiadomości: 30


Giżycko


« Odpowiedz #79 : 19 Grudnia 2007, 19:09:54 »

@Smaczek, na samym początku poprosiłem o usuniecie zdjęcia. Uważam, że sprawa powinna rozgrywać się pomiędzy @pepe a @ radomado. Oczywiście mogę się mylić i być może każdy z Forumowiczów powinien wypowiedzieć się w tym temacie, nawet jeśli sprawa jest oczywista…Zapewniam, że czytam ze zrozumieniem.

Skoro forumowicze powinni się wypowiedzieć to proszę - uważam, że powinieneś stanowczo zareagować na fakt naruszenia prawa na forum gdzie jesteś moderatorem i nie zostawiać tego do rozstrzygnięcia rodomado i pepe. Rodomado autorem zdjęcia nie jest (do czego się przyznał) i publikując je (nawet przez pomyłkę) prawo naruszył. Sorry, ale trzeba odpowiadać za to co się robi.
Zapisane

Pozdrawiam Leszek
ssamer
.
*
Wiadomości: 390



WWW
« Odpowiedz #80 : 19 Grudnia 2007, 19:12:50 »

jeśli mogę....
moim zdaniem troszkę kompleksy wyszły na jaw - ale nie powiem czyje

zaczyna się tu robić kwaśny temat - dajcie sobie na luz

ps.
ja mam całą mase bardo dobrych fotek robionych eos 3d Laughing i mogę nawet podać link do ftp - mozecie brać i pisać ze to wasze - macie moją dyspensę Laughing

ps. 2
bardzo lubię wobki salmo Laughing
Zapisane

yacaré
Wyprawy
*
Wiadomości: 291


Delmenhorst/Bremen


« Odpowiedz #81 : 19 Grudnia 2007, 19:29:07 »

-"Oto zdjecia z moich wypraw:"
-"Ale to (ktorestam) poznaje, toz to moje Huh"
-"Huh Oh, sorki, dostalo sie tam przez pomylke, juz usuwam"
-"Nie ma sprawy, zdarza sie  ok"

Cytuj
ja mam całą mase bardo dobrych fotek robionych eos 3d Laughing i mogę nawet podać link do ftp - mozecie brać i pisać ze to wasze - macie moją dyspensę Laughing
@ssamer  ok 
@all: zupelnie zbyteczna zadyma... jak w piaskownicy... widac brak innych tematow... Sad

Pozdrawiam --Yacaré--
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #82 : 19 Grudnia 2007, 19:37:28 »

-"Oto zdjecia z moich wypraw:"
-"Ale to (ktorestam) poznaje, toz to moje Huh"
-"Huh Oh, sorki, dostalo sie tam przez pomylke, juz usuwam"
-"Nie ma sprawy, zdarza sie  ok"



Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #83 : 19 Grudnia 2007, 19:43:04 »

@MATAS i jaki jest dalszy ciąg ??
@Yacare  ok tak to właśnie powinno być
soryy za off topic ale dość fajny fajny artykuł jest dziś na temat kłótni na forach na interii
cytując bardziej mniej niż wiecej chodzi o to że:
kłótnia miedzy forumowiczami to brak Netykiety .... cały artykuł jest tu http://interia360.pl/artykul/trolle-sa-wsrod-nas,4169
oczywiście nikogo to trola nie przyrównuje ok
dajmy juz spokój z ta kłótnią nie jest ona nikomu do niczego potrzebna szkoda czasu i miejsca na takie cos
pozdrawiam Wszystkich Fishing
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #84 : 19 Grudnia 2007, 20:50:38 »

Propozycja do admina - ZAMKNĄĆ TEN WĄTEK - NIC ON JUŻ NIE WNIESIE. ... pozytywnego.
« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2007, 20:53:44 wysłane przez kj-ub » Zapisane

Pozdr. Adam.
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #85 : 19 Grudnia 2007, 20:51:40 »

Mieszkałem 9 lat za granicą..........Turcy trzymali się razem...Rosjanie..Marokańczycy...i inne narody ale polak to cię w łyżce wody utopi żeby cię wygryżc Lips Sealed brak nam spójności i takiego cwaniactwa jak maja inne narodowości...tam wszyscy trzymają sie razem.....a my potrzebujemy drugiego Piłsudskiego..za mordę i do szeregu chamie....tam jest twoje miejsce.....a tak nawiasem mówiąc...przykro panowie patrzeć i gorzej czytać to co robicie z tym forum....jestem na kilku forach tego typu ..wszędzie są niesnaski i ożywiona dyskusja ale tam nie ma chamstwa i kilku cwaniaczków co mieszają ....żeby mieszać ..bo są tacy na tym forum..... Undecided Undecided Undecided

Wesołych i Pogodnych Świąt.......
Zapisane

małopolska team...
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #86 : 19 Grudnia 2007, 20:51:57 »

W pełni popieram kj-ub, nawiasem mówiąc stracilem szacunek do niektorych uzytkowników tego forum
« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2007, 20:53:41 wysłane przez MATAS » Zapisane
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #87 : 19 Grudnia 2007, 20:59:11 »

Do Adminów!!!!...Proszę zamknijcie ten wątek....prawie Święta a tu co...... Cry Cry Cry Cry Cry Fishing
Zapisane

małopolska team...
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #88 : 19 Grudnia 2007, 21:52:06 »

W pełni popieram kj-ub, nawiasem mówiąc stracilem szacunek do niektorych uzytkowników tego forum

Oj, oj, oj... ostro i po zewnętrznej... jesli szacunek budowany jest na podstawie postów na forum...  Angry Huh Huh Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

WEsoŁYch ŚWiąT !!!  ok ok ok

Zapisane
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #89 : 19 Grudnia 2007, 22:29:56 »

Panowie !!! Przyglądałem się tej dyskusji przez jakiś czas i muszę powiedzieć, że niektóre posty to aż w głowie się nie mieszczą.
Nie neguje tego że każdy chce skomentować tą sytuację bo sprawa jak by nie patrzeć jest nieprzyjemna ale atakowanie osób bezpośrednio, krytykowanie wyrobów firm które są reprezentowane przez dana osobę, obrzucanie się wyzwiskami to już naprawdę nie przystoi poważnym i dorosłym ludziom.

Jeżeli ktoś chce zabrać głos w dyskusji w danym wątku to na litość .... niech pisze na temat.

A tak na marginesie to idą święta i tu moja prośba ; przeczytajcie sobie ten wątek jeszcze raz i zobaczcie Panowie CO SIĘ NA NASZYM FORUM ZACZYNA DZIAĆ!!!!

Czy tak ma wyglądać przyszły rok?
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!