http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
19 Kwietnia 2024, 14:10:52

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Pstrąg 2008
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 28 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pstrąg 2008  (Przeczytany 75902 razy)
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« : 23 Grudnia 2007, 05:56:13 »

Sezon za 13 dni, macie jakieś plany związane z rozpoczęciem nowego sezonu? Ja tradycyjnie rozpocznę go na małej rzeczce Kamiennej, tam nigdy nie ma wędkarzy, cisza i spokój ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #1 : 23 Grudnia 2007, 07:28:09 »

Jeżeli wolno łowić od 1 to mi wyszło 9 dni Smiley Smiley
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #2 : 23 Grudnia 2007, 08:09:59 »

Jacuś Wink....a nie przypadkiem od  1 lutego wolno łowić pstrąga? Lips Sealed Fishing Beer Beer Beer
Zapisane

małopolska team...
przemas

Wiadomości: 69


Pojezierze Drawskie


« Odpowiedz #3 : 23 Grudnia 2007, 08:52:26 »

@Seeker
są wody Zwiazkowe na których dozowlony jest połów pstraga właśnie od 1 stycznia Wink.
Osobiście planuje wybrać się na taką wodę - rzeka Drawa na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego. Będę w tym rejonie po raz pierwszy, z przygotowań do wyprawy pozostało mi jedynie wykupienie dodatkowej licencji zezwalającej na łowienie na terenie Parku. Przebywanie w nieznanym, górskim odcinku rzeki, w niemalże dzikim i naturalnym terenie w dodatku z ulubionym zestawem w ręku, właśnie  1 dnia stycznia... Jest w tym coś.
Zapisane

pozdrawiam przemas
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #4 : 23 Grudnia 2007, 10:41:27 »

Ja planuję 2, 3, 4.01 spędzić nad pomorskimi rzekami. Żyłka 0,23, Executor 7 i hej. Liczę na udane otwarcie.
Zapisane

zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #5 : 23 Grudnia 2007, 11:37:34 »

Cytat: Buri
Ja planuję 2, 3, 4.01 spędzić nad pomorskimi rzekami. Żyłka 0,23, Executor 7 i hej. Liczę na udane otwarcie.

 Widzę Bartek, że 7 rulez  Laughing Ja równiez założę ją w pierwszym dniu pstrągowania na swój zestaw. Niestety nie wyjeżdżam niegdzie i będę kusił kropki na swoich wodach. Mam taki kawałek rzeczki na którym wstyd sie przyznać nie byłem kilkanaście lat.  Laughing Scorpion ma założone ceramiki  a lucynka wygłaskana stoi i czeka tego dnia. ok Pudełeczko załadowane wobkami  tym razem tylko kilka sztuk i wszystkie spod jednego znaku. ok Nie wiem tylko czy zdąży dojść żyłka od Big_m na czas.  Huh ale na wszelki wypadek zakupiłem szpuleczkę i będzie to pierwsze moje łowienie z żyłką.  ok Laughing Fishing Beer No to koledzy łamcie kije na okazach a nie w krzakach.  Laughing Laughing Fishing Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #6 : 23 Grudnia 2007, 15:19:38 »

Tej zimy prawdopodobnie jak wszystko wyjdzie to po raz pierwszy będę miał okazję połowić pstrągi. Ta ryba nie specjalnie mnie interesowała ale powoli zaczynam zapisywać w kalendarzu coraz więcej wypraw po za moje sprawdzone od lat miejscówki. W tym roku byłem pierwszy raz na Parsęcie i muszę przyznać, że wrażenia były niesamowite, a kiedy poczułem potężne uderzenie w błystkę wahadłową to serce miałem w gardle. Pozdrawiam. 
Zapisane
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #7 : 23 Grudnia 2007, 15:40:37 »

Tak pepol, pstrągowanie to piękna sprawa. Fishing
Ja również na początku stycznia gdzieś się wybiorę za pstrągiem. Nie wiem tylko jeszcze gdzie. Ale gdzieś na pewno Smiley
I podobnie jak kol. Buri i Zamker nie będę schodzić z wielkością przynęt poniżej 6cm. Takie najbardziej mi się sprawdziły rok temu na początku sezonu.

Zapisane

Pozdrowienia
Beer
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #8 : 23 Grudnia 2007, 16:51:33 »

Zbysiu, żyłki postaram się rozesłać po Świętach.
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #9 : 23 Grudnia 2007, 18:59:13 »

Cytat: big_m
Zbysiu, żyłki postaram się rozesłać po Świętach.

 Poczekam ale na wszelki wypadek zakupiłem szpulkę jakiegoś mikado i w drugi dzień świąt na spacerku potrenuję rzucanie
. Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #10 : 27 Grudnia 2007, 22:00:57 »

Cytat: zamker
Cytat: big_m
Zbysiu, żyłki postaram się rozesłać po Świętach.

 Poczekam ale na wszelki wypadek zakupiłem szpulkę jakiegoś mikado i w drugi dzień świąt na spacerku potrenuję rzucanie
. Laughing Laughing

 Nic nie potrenowałem.  Tongue Mam problemy z uszkodzonymi ścięgnami w czasie przed świątecznego remontu pokoju syna. Zostałem udupiony i nawet nie rozpocznę sezonu kropkowego wrrrrrrrrr Tongue Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #11 : 30 Grudnia 2007, 09:06:13 »

Jacuś Wink....a nie przypadkiem od  1 lutego wolno łowić pstrąga? Lips Sealed Fishing Beer Beer Beer
Boguś, zwróć uwagę, że "Nasz RAP" w przypadku pstrąga potokowego podają dwa wymiary ochronne i dwa okresy ochronne, w zależności od dopływów Wisły i Odry. Rzeka Bóbr; łowimy od 1go stycznia a wymiar pstrąga to zaledwie 30cm, moim skromnym zdaniem powinno być 35cm.
Ps.Ja sezon pstrągowy zaczynam już we wtorek 1go  ok , noc Sylwestrową, tym razem spędzam w gronie rodziny i przyjaciół, rano ruszam nad rzekę ok Fishing   
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #12 : 30 Grudnia 2007, 10:32:36 »

Cytat: jaca
Ps.Ja sezon pstrągowy zaczynam już we wtorek 1go  ok , noc Sylwestrową, tym razem spędzam w gronie rodziny i przyjaciół, rano ruszam nad rzekę ok Fishing   

  I  ja też pomimo kontuzji zaczynam 1.01.Spacerkiem podreptam wzdłuż brzegu. Pooglądam "swoje nowe" miejscówki. Roll Eyes
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #13 : 30 Grudnia 2007, 11:49:20 »

Dziś, zaraz po objadku pojadę nad rzeką zobaczyć czy widać ryby, zobaczę czy coś się zmieniło od ostatniego wędkowania latem
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #14 : 30 Grudnia 2007, 19:47:55 »

Cytat: jaca
Dziś, zaraz po objadku pojadę nad rzeką zobaczyć czy widać ryby, zobaczę czy coś się zmieniło od ostatniego wędkowania latem

 Jak rekonesans.?? Zabieram  na "spacer" syna przecież nie przepuszczę otwarcia sezonu bez chociaż jednego wrzucenia executorka do wody. ok Laughing Fishing Młody będzie dzielnie mnie zastępował  ok a ja tym razem sobie popatrzę.  Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: [1] 2 3 ... 28 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!