http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 01:33:51

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Pstrąg 2008
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pstrąg 2008  (Przeczytany 75935 razy)
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #390 : 07 Kwietnia 2008, 06:58:38 »

Ładniusi moj skusił sie na gume oczywiscie tym razem na białego twisterka pozdrawiam
Zapisane
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #391 : 07 Kwietnia 2008, 15:37:02 »

@Pablos rybka piękna, ale po co wstawiać zdjęcia ryb złowionych przez kolegę, sam bierz się za robotę Laughing skoro masz taką wodę w pobliżu Fishing Beer Beer
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #392 : 07 Kwietnia 2008, 20:52:34 »

Mi niestety nie udało sie podjąć żadnej zaciętej rybki na brzeg a było by się czym pochwalić bo kabanek którego holowałem był sporych gabarytów aż bydle kotwiczkę w wobku zdemolowało. Ale za to kolega PiotrŁ coś niecoś capnął na naszej wspólnej wyprawie.  ok Fishing Niestety jemu też ładna ryba zeszła i to tuż pod nogami. Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #393 : 07 Kwietnia 2008, 20:58:32 »

Mi niestety nie udało sie podjąć żadnej zaciętej rybki na brzeg a było by się czym pochwalić bo kabanek którego holowałem był sporych gabarytów aż bydle kotwiczkę w wobku zdemolowało. Ale za to kolega PiotrŁ coś niecoś capnął na naszej wspólnej wyprawie.  ok Fishing Niestety jemu też ładna ryba zeszła i to tuż pod nogami. Tongue
Zamker a co kolega tak wędkę schował czyżby korba? Nie mniej rybka ładna w porównaniu do moich ostatnich osiągnięć ;->pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #394 : 07 Kwietnia 2008, 21:05:31 »

Cytat: wełpa
Zamker a co kolega tak wędkę schował czyżby korba? Nie mniej rybka ładna w porównaniu do moich ostatnich osiągnięć ;->pozdro wełpa.

 Wędki nie chował specjalnie ale faktycznie to stała szpulka multiki używa na szczupaczenie jerkami. Być może o ile czas pozwoli wyskoczyć z Piotrkiem na łódke to postaram sie mu zaszczepić w przyszłości lżejsze wydanie castingu niż 100 g jerki. Laughing Fishing Beer

ps a rybka w okolicach 30 cm były tego dnia i większe ale łowiliśmy od siebie w pewnym oddaleniu i nie zawsze byłem blisko z aparatem ale i Piotr nie goni za tym żeby każdą rybę focić. ok Beer
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2008, 21:07:07 wysłane przez zamker » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #395 : 07 Kwietnia 2008, 21:08:35 »

@Pablos rybka piękna, ale po co wstawiać zdjęcia ryb złowionych przez kolegę, sam bierz się za robotę Laughing skoro masz taką wodę w pobliżu Fishing Beer Beer
Pozdrawiam.Paweł
No w środe ciskam od rana moze sie cos uda upolowac, choc sądząc po mocno padającym deszczu woda bedzie metna... Roll Eyes
Mi niestety nie udało sie podjąć żadnej zaciętej rybki na brzeg a było by się czym pochwalić bo kabanek którego holowałem był sporych gabarytów aż bydle kotwiczkę w wobku zdemolowało. Ale za to kolega PiotrŁ coś niecoś capnął na naszej wspólnej wyprawie.  ok Fishing Niestety jemu też ładna ryba zeszła i to tuż pod nogami. Tongue
Najwazniejsze że wreszcie znalazło się troche czasu żeby nad wodę wyskoczyc ok  Fishing
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #396 : 07 Kwietnia 2008, 21:13:09 »

Zamker zaszczep kolegę przymusowo, widzę że rzeczka to taka jakby jedno osobowa.pozdro welpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #397 : 07 Kwietnia 2008, 21:19:10 »

Cytat: Pablos
Najwazniejsze że wreszcie znalazło się troche czasu żeby nad wodę wyskoczyc ok  Fishing

 Postanowiłem, że jednak niedzielę będę pomimo wszystko przeznaczał na odpoczynek. Sześć dni w tygodniu starczy tyrania. Już jesteśmy umówieni z Piotrem na kolejną niedzielę na kropki ale teraz zupełnie inny klimat rzeki niż takie "zwałki" Jest w planie skoczyć na zapomnianą małą rzeczkę toczącą swoje wody wśród pól i łąk. ok Fishing

Cytat: wełpa
Zamker zaszczep kolegę przymusowo, widzę że rzeczka to taka jakby jedno osobowa.pozdro welpa.

 Narazie łowi ciężej ale w przyszłości myślę, że zacznie lżej a rzeczka  miejscami płynie sporo szerzej.  ok

Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #398 : 07 Kwietnia 2008, 21:30:28 »

Pikna woda ;->na moich rzeczkach bobry tak demolują drzewostan że niektóre wyglądają jak po przejściu tornada Angry.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #399 : 13 Kwietnia 2008, 10:30:31 »

Dzisiejszy pstrag  Smiley
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #400 : 13 Kwietnia 2008, 10:49:46 »

Ale ładny, gratuluje ok kolejne łowisz w Bobrze Grin Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #401 : 13 Kwietnia 2008, 10:54:52 »

Bardzo bym chcial  Smiley
Zapisane
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #402 : 13 Kwietnia 2008, 11:06:31 »

Paweł gratuluję, bardzo ładny ok ciekawe ile miał długości bo ze zdjęcia trudno ocenić  Fishing Beer
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #403 : 13 Kwietnia 2008, 11:08:52 »

Paweł gratuluję, bardzo ładny ok ciekawe ile miał długości bo ze zdjęcia trudno ocenić  Fishing Beer
Pozdrawiam.Paweł

38cm maluszek
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #404 : 21 Kwietnia 2008, 17:04:02 »

Mój pierwszy potoczek. Złowiony na Zlocie. Malutki, ale jak cieszył  Grin
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!