http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
20 Kwietnia 2024, 15:05:52

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zestaw dla początkującego dla przynęt 5-30g
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zestaw dla początkującego dla przynęt 5-30g  (Przeczytany 153639 razy)
Teo

Wiadomości: 109

Środa Wlkp

Banan rulez


« Odpowiedz #180 : 09 Lipca 2011, 11:26:30 »

Żaden szał ale nic mniejszego nie mam na stanie , no i plecionka PP 0,19.
Główka 3g , obrotówka 5,3g, woblerek niewiadomej wagi i pochodzenia, odległości mnie zadowalają a łowie tylko z brzegu ok


Uploaded with ImageShack.us
Jakieś namiary na takiego availa do skorpiona 1001 starszy model nie jakiś xt .Sprawy techniczne to dla mnie czarna magia .
Jak się ma taka szpulka do rzucania przynętami cięższymi , kij mam cw.3-14g , nie będą to już zbyt duże przeciążenia?
Wolałbym poprawić komfort rzutu niż schodzić niżej z wagą.
Się nakreciłem  Shocked
« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2011, 14:18:25 wysłane przez Teo » Zapisane
CaliSto

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #181 : 13 Lipca 2011, 12:03:07 »

Siemanko jestem nowy wiec witam wszystkich serdecznie!!!

Jak to początkujący startuje z podstawowym pytaniem o sprzet. Zamówiłem juz sobie multika i wędzisko lecz nie wiem czy dobrze wybrałem poniosły mnie troche emocje przy zakupie...prosiłbym o jakieś opinie tego zestawu :

http://allegro.pl/castingowy-daiwa-megaforce-100-tshl-nowosc-i1694042802.html?source=oo
http://allegro.pl/abu-garcia-devil-casting-8-0-10-30g-i1701614560.html?source=oo
i do tego plecionka http://allegro.pl/plecionka-berkley-whiplash-crystal-0-21-110-m-i1691770089.html?source=oo

pozdrawiam i dziekuję!!!
Zapisane
Tomek_Man

Wiadomości: 22

Tychy


« Odpowiedz #182 : 13 Lipca 2011, 12:31:37 »

z multikiem to faktycznie Cie ponioslo
Rozmawialem kiedys ze sprzedawca w Bass Pro Shopie i powiedzial mi, ze twitching bar to najgorszy patent jaki on i wielu jego klientow widzialo w swoim zyciu
Pewnie znajda sie tacy co sobie chwala ale mysle, ze jest to malo praktyczne rozwiazanie
Poza tym ta cena....
Za ta sama kase sciagnalem sobie Curado51e

pzdr
Zapisane
CaliSto

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #183 : 13 Lipca 2011, 13:09:56 »

czyli popełniłem wielki błąd???czy raczej na poczatek przygody z multi nie jest to tak tragiczny wybór???
Zapisane
Matin

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #184 : 13 Lipca 2011, 13:24:04 »

Błąd nie jest tragiczny, nie powinieneś się zniechęcić do castingu przez tego Megaforca ale za te pieniądze naprawdę znalazł byś dużo lepszy sprzęt
Zapisane
CaliSto

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #185 : 13 Lipca 2011, 13:29:09 »

to sie nazywa moja porywczość ;/ trudno człowiek uczy sie na błędach... pomijając cene ten multik jest dobry???

a jak sprawa wyglada z wędziskiem?Huh

Dziękuję Wszystkim za pomoc
Zapisane
Matin

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #186 : 13 Lipca 2011, 13:57:31 »

to sie nazywa moja porywczość ;/ trudno człowiek uczy sie na błędach... pomijając cene ten multik jest dobry???

a jak sprawa wyglada z wędziskiem?Huh

Dziękuję Wszystkim za pomoc
Ja nie miałem z tym do czynienia, jedynie pokręciłem nim w sklepie przez 5 min i naczytałem się dużo w sieci, z tego co się dowiedziałem nie jest wart tej ceny, są multiki lepsze i nawet w niższej cenie, np. Shimano Citica jest bardzo dobra i można już za 400zł dostać nową. Na forum często jest wystawiany sprzęt z drugiej ręki który jest zadbany i bardzo dobry a nawet dostaniesz fachową pomoc tutaj od użytkowników takiego sprzętu Smiley
Zapisane
Matin

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #187 : 13 Lipca 2011, 14:04:11 »

Oczywiście niektóre rady należy przyjmować z przymrużeniem oka tak samo moją bo tylko się zniechęcisz do tego kręciołka a może być wręcz przeciwnie i gdy go dostaniesz to przetestuj jak Ci leży, porzucaj wabikami o różnej gramaturze i zdaj relacje na forum Smiley
Zapisane
CaliSto

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #188 : 13 Lipca 2011, 14:11:23 »

Heheh ok ok w poniedziałek będę miał okazje przetestować i na pewno zdam relacje!!!

Dzięki wielkie!!!Pozdrawiam
Zapisane
leszek11

Wiadomości: 88

Zabłocie


« Odpowiedz #189 : 13 Lipca 2011, 17:25:02 »

Witaj CaliSto!
Nie przejmuj się tym co piszą, ja też zaczynałem z tym multikiem.
Miękki kijek, na początek przynęty ok. 20 gr. magnetyk na pozycję 4, docisk szpuli ustawić odpowiednio i będziesz śmigał aż miło.
Jeżeli chodzi o twichtinbar to sandacz czasami lubi drobne skoki, ale zazwyczaj go nie używam.

                                                                                 Pozdrowienia! ok
Zapisane
Matin

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #190 : 13 Lipca 2011, 18:30:13 »

Ja nie miałem zamiaru powiedzieć że ten multik jest zły tylko że niepotrzebny ten pośpiech bo według mnie cena nie jest adekwatna do sprzętu.
leszek11 łowisz na J.Goczałkowickim?
Zapisane
CaliSto

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #191 : 13 Lipca 2011, 19:43:04 »

Dzięki Leszek za cenne rady Wink następnym razem gdy będę miał zamiar zakupić sprzęt najpierw zapytam o opinie na forum!!!

Pozdrawiam;)
Zapisane
leszek11

Wiadomości: 88

Zabłocie


« Odpowiedz #192 : 15 Lipca 2011, 18:56:00 »

Tak! Łowię na Goczałkach!
Zapraszam ! Fishing
Zapisane
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #193 : 15 Lipca 2011, 20:05:00 »

Posiadam ten multik i mam dla Ciebie radę. Pierwsze co musisz zrobić to rozłączyć na stałe Twitching Bar (tylko nie wiem jak wtedy z gwarancją). Rok temu ten wynalazek zablokował mi multika na środku jeziora. Jako, że nie posiadałem zamiennika w akcie desperacji "potraktowałem go z buta" . Odblokował się, ale jedna z zębatek się posypała. Działać działa, tylko podczas kręcenia wydaje takie dźwięki, że aż zęby bolą. Najlepszym rozwiązaniem będzie pozbycie się go jak najprędzej. W tym przedziale cenowym można w multikach przebierać.

Ps.
Nie wiecie czy można gdzieś kupić zębatki do tego modelu?
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
CaliSto

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #194 : 15 Lipca 2011, 20:28:12 »

jak narazie nie będę manipulował przy wnętrznościach kręciołka, w poniedziałek najpóźniej we wtorek będę miał okazje przetestować jak pracuje. Sądzę ze jako multik do testów i nauki(nie mogę się doczekać pierwszego rzutu=) będzie dla mnie doskonały i nie będę go oszczędzał. Gdy się rozsypie bez żalu zakupie coś nowego za "Wasza" tym razem pomocą oczywiście Wink

Życzcie mi udanego pierwszego rzutu Wink
Niedługo zdam relacje =)

PS. Jestem w pełni świadomy, że przepłaciłem ale i tak jestem szczęśliwy =)



 
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!