http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 01:10:02

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zestaw dla początkującego dla przynęt 5-30g
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zestaw dla początkującego dla przynęt 5-30g  (Przeczytany 153193 razy)
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #45 : 15 Stycznia 2008, 20:28:42 »

Nie ma sprawy. To znaczy jest - załącznik Grin
A jak spojrzysz na zdjęcie z wigilii nad Przemszą, to stwierdzisz, że do Pijanego Mistrza jest przymocowana właśnie sto jedynka. Sprawdziła się znakomicie, mimo tego, że przelotki są za nisko, bo pod Scorpiona. Gumki na małych głoweczkach - nie ma problemu. Nie wyobrażam sobie Zlotu nad Bobrem bez niej. I bez Zuchwałego Bobra też, ale to inny temat.

Dodaję Pijanego Mistrza z CC 101 DC do kategorii najwyższej Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #46 : 15 Stycznia 2008, 20:42:12 »

A moim zdaniem DC psuje tylko przyjemność łowienia. Ja wole proste rozwiązania, takie w których trzeba troche włożyć samego siebie, a nie liczyć na komputer. To tak jak automatyczna i manualna skrzynia biegów. Ja wole manual i zdania nie zmienie Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
rbogus

Wiadomości: 157

Warszawa-Mokotów


« Odpowiedz #47 : 15 Stycznia 2008, 20:57:47 »

Automat w mieście, w korkach 6 godzin  ok
Jak ktoś lubi machać lewarem i wciskać sprzęgło  Huh
Łowienie to przyjemność nawet jak łapka boli  Laughing  Fishing
Po 6-ciu godzinach w korkach zmieniłbyś zdanie  Wink  Beer
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #48 : 15 Stycznia 2008, 21:02:42 »

8 lat jeździłem w zaopatrzeniu i miałem manualną skrzynie biegów, w tym wypadku nie zgodzę się bo lubie zmieniać biegi. Mi to pasuję, chociaż nie ukrywam że automat jest wygodny  Grin
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #49 : 15 Stycznia 2008, 21:15:53 »

Doszliśmy do dyskusji o gustach, o których jak wiadomo dyskutować nie należy... Smiley
Jeden lubi w paski, inny w ciapki, jeden wzdłuż, inny w poprzek... a wszystko sprowadza się do tego, żeby łowienie ryb sprawiało przyjemność.
Jak potestuję DC, będę mógł coś na jego temat powiedzieć. Choć mam wrażenie - może mylne - że najlepiej się powinien sprawdzać dla średnich przynęt - 10-40g Undecided
Zapisane

Pozdrawiam
rbogus

Wiadomości: 157

Warszawa-Mokotów


« Odpowiedz #50 : 15 Stycznia 2008, 21:27:11 »

@JJ jak zwykle masz rację.  ok O gustach się nie dyskutuje  Grin
Ja tam wolę 6 godzin machać wędką niż lewarem  Laughing  Laughing  Laughing  Fishing
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #51 : 17 Stycznia 2008, 19:28:08 »

Bogdan,tak dla ścisłości,uważam że @Buri robi dużo lepsze kijki niż Masiak, przynajmiej mi sie bardziej podobają Smiley

Ot, znowu w dyskusję o gustach wchodzimy  Wink

Ale, tak mi się nasunęło, że Buri robi kijki takie jak chce, a Łukasz takie jak chcą klienci.... Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #52 : 17 Stycznia 2008, 21:18:14 »

Ale, tak mi się nasunęło, że Buri robi kijki takie jak chce, a Łukasz takie jak chcą klienci.... Smiley

 ok
Zapisane

peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #53 : 17 Stycznia 2008, 21:31:50 »

Nie ma sprawy. To znaczy jest - załącznik Grin
A jak spojrzysz na zdjęcie z wigilii nad Przemszą, to stwierdzisz, że do Pijanego Mistrza jest przymocowana właśnie sto jedynka. Sprawdziła się znakomicie, mimo tego, że przelotki są za nisko, bo pod Scorpiona. Gumki na małych głoweczkach - nie ma problemu. Nie wyobrażam sobie Zlotu nad Bobrem bez niej. I bez Zuchwałego Bobra też, ale to inny temat.
witam!
czy mógłbyś napisać jak się ma system DC w 101 do rzucania woblerami ? jigi to z natury świetni lotnicy a z woblerami to bywa różnie :-)
sam miałem wersję 201 ale specjalnie mnie DC nie zachwycił więc się pozbyłem. być może dlatego że używałem go do ciężkiego łowienia raczej a w takowym DC zupełnie nie jest potrzebny. szkoda że nie będę na zlocie bo chętnie bym pomacał :-)
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #54 : 17 Stycznia 2008, 21:58:47 »

Też żałuję. W końcu co dwa załączniki to nie jeden Grin. O woblerach nic nie powiem, bo nie rzucałem. Woblerkami za to tak. Podobało się obojgu, to znaczy i mnie i sto jedynce.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #55 : 17 Stycznia 2008, 22:34:50 »

A wędce to już nie?  Laughing
To może ja się postaram o drugi załącznik, chętnie 101 wypróbuję.
Zapisane

Pozdrawiam
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #56 : 17 Stycznia 2008, 23:40:16 »

Też żałuję. W końcu co dwa załączniki to nie jeden Grin. O woblerach nic nie powiem, bo nie rzucałem. Woblerkami za to tak. Podobało się obojgu, to znaczy i mnie i sto jedynce.

Yotaar, tak jak mówiłem Sting 6 juz czeka do zlotu  Grin
Zapisane
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #57 : 18 Stycznia 2008, 00:11:19 »

JJ
Pijany Mistrz ma na blanku napis 2-9. Dla niego to standard.
Matas,
nie twierdzę, że sto jedynka jest lepsza w obsłudze najmniejszych wabików od CC51S czy Presso. Jest za to z pewnością i niesłusznie pomijana, gdy mówimy o sprzęcie do zadań lekkich. Ma poza tym zalety, których tamte nie mają: pojemniejszą szpulę i mocniejszy, bo 4kg hamulec. A o ile ten Sting nie jest Mateją wśród woblerów, to poleci. Lekko, płynnie i  z tym miłym odgłosem DC, przy którym ziewanie Pijanego Mistrza będzie prawie niesłyszalne...
PS
Chyba trzeba pomyśleć o jakiś dłuższym tekście. Multik na pewno na to zasługuje.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #58 : 18 Stycznia 2008, 20:03:07 »

Też żałuję. W końcu co dwa załączniki to nie jeden Grin. O woblerach nic nie powiem, bo nie rzucałem. Woblerkami za to tak. Podobało się obojgu, to znaczy i mnie i sto jedynce.
to bardzo ciekawe  - kompletuje właśnie zestaw  taki do 1oz i chyba ożenię go z 101DC
myślę że w przedziale pow. 7g dc w pełni rozwinie swoje możliwości.
poza tym to piękny młynek. moim zdaniem młynki z  serii conqest dc są najładniejszymi młynkami ever :-)
bardzo podoba mi się ten srebrny kolor - dużo ładniejszy od klasycznego conqesta.
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
krist44

Wiadomości: 21


« Odpowiedz #59 : 28 Lutego 2008, 20:09:56 »

Witam
Zestaw na szczupaka bez ograniczen

Mebabas F7-76 RDti White Python  + Shimano Conquest 201 DC _ plecionka PP  Stren lub tuf line XP 30lb ale sprowadzam 40 lb bo za duzo wabikow ginie mi w zaczepach Laughing ok Fishing Beer
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!