http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
18 Kwietnia 2024, 16:05:46

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Czarno Biały weekend
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Czarno Biały weekend  (Przeczytany 7566 razy)
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« : 16 Lutego 2008, 19:09:47 »

Pomimo nie sprzyjającej aury i warunkach iście arktycznych kilku śmiałków wyruszyło nad wodę.
Na wielki podziw zasługuje mobilizacja kolegów, @JJ i @TomCast'a że pomimo -12oC i zimnego północnego wiatru zdecydowali sie pokonać 600km żeby spróbować "smaku" pstrągowych odjazdów.
Miejsce dzisiejszego wypadu: kraniec Świata gdzie nie miłosiernie pizga, a tak ciut dokładniej, Czarna Przemsza, urokliwa woda do której, jak widać, zjeżdżają sie z całej Polski  Wink  ok

punkt 7 00  ekipa w składzie: TomCast, JJ, Kamil, Marek i HILO ( Undecided  Lips Sealed) no i ja Smiley stawiał sie na miejscu zbiórki
początkowe problemu z wypisaniem zezwoleń bardzo dobrze rozwiązał "długopis w herbacie"  Laughing , lecz nie zważają na początkowe trudności szybko ruszamy nad wodę. Na pierwszą rybę nie trzeba długo czekać, JJ po przejściu ok 150 m zapina wypasionego tęczaka, po emocjonującymi holu ryba zaraz po wypięciu wraca do wody Smiley
Za pomocą cudów techniki tzn telefonii komórkowej dowiadujemy się że Kamil, ok 600m nad nami wyciągnął kolejna rybę.
...
...
...
Po paru godzinach dla jednych dłużący sie a dla innych jak po kilku sekundach nadchodzi czas obiadu
Na szczęście po namowie HILA rezygnujemy z ogniska i wybieramy sie do pobliskiej karczmy, tzn Chaty na sianie, zwał jak zwał, a nawet nie wiem dlaczego tak  Huh przeca siana nie było  Wink (dzięki Ci Leszku za dobry pomysł  ok ok ok  Beer  ok )

Po posiłku pogodą znacznie sie poprawia, tak samo jak nas zapał na kolejne "trofea" (zdjęciowe oczywiście)
Najedzeni i ogrzani wracamy nad wodę by dalej działać
Pare godzin po obiedzie każdemu mijają bardzo szybko i wydawało by się że po pary chwilach łowieniach  Fishing musimy już iść na miejsce zbiórki, i wracać do domów.
Nie jestem dobrym pisarzem, więc pooglądajcie sobie parę fotek Wink

Chciałbym podziękować, wszystkim obecnym nad wodą za mile spędzony dzień, byle takich więcej  Fishing  ok ok ok
Jarek, Tomek, Kamil, Marku i Leszku  ok ok ok Cheesy Cheesy Cheesy
Tomek,  Fishing  Beer  ok  Wink

Pozdrawiam Paweł


Jarek w swojej skromnej osobie, pierwszy gość dzisiejszego spotkania ....


A tu Jego kompan Tomek, wspaniały duet  Fishing Fishing Fishing Beer ok



Wielki bohater Smiley  Wink Cheesy pomimo nieudogodnień losu tzn choroby, "walczył" dzielnie


gęsiego zbiórka, na czele Jarek i Tomek, a w oddali, ale nie ostatni Mareczek Smiley


Hol pierwszej ryby dnia Smiley


Oto ona Smiley fotka trochę nie wyraźna, robiona w pośpiechu i emocjach, emocjach różnych dla każdego Smiley


Nasi "podróżnicy"  Wink  ok


PS.
Tomek, Jarek, szerokiej drogi oraz spokojnej nocy, wypoczywajcie i nabierajcie sił  Grin  Wink  ok




« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2008, 20:19:50 wysłane przez Morfi » Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #1 : 16 Lutego 2008, 19:16:32 »

Super sprawa  ok, widze ze tego typu relacje stają sie coraz popularniejsze  Grin
Zapisane
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #2 : 16 Lutego 2008, 19:24:28 »

Fajna relacja. chłopy a jakich to rękawiczek używacie?
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #3 : 16 Lutego 2008, 19:33:05 »

widzę że w Polsce ciągle zima.
fajna relacja. mam jedno pytanko czy czarna to łowisko specjalne?
pytam, bo łowicie dużo tęczaków na tej miejscówce.
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #4 : 16 Lutego 2008, 19:39:00 »

Tak to łowisko specjale  Fishing jutro w tym samym składzie jedziemy straszyć potoki  Cool
Zapisane

Siemka
at305
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 83


« Odpowiedz #5 : 16 Lutego 2008, 20:13:07 »

Mam prośbę do Warszawiaków i mieszkańców okolic Warszawy. Teraz wolno łowić pstrągi, czego przez lata nie robiłem, a chciałbym zabrać zagranicznego przyjaciela choćby na kilka godzin, by pomachał kijem. Gdzie w pobliżu Warszawy są łowiska specjalne na których można zobaczyć kropkowańca. A ni ja ani on nie musimy niczego złowić, wystarczy, że coś puknie i da się zobaczyć. Obaj łowimy metodą castingową i spinningową. Pozdrowionka. AT.
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #6 : 16 Lutego 2008, 21:13:09 »

"Okoń" w Janówku (tel poda JJ)
"Eldorado" - http://www.lowisko.pl/
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #7 : 16 Lutego 2008, 21:14:57 »

A ja dodam zdjęcie swojego tęczaka, robione telefonem bo chłopaki mi zwiali, a nie chciałem go męczyć i po baaaardzo krótkiej sesji wrócił do wody Smiley

Bardzo dziękuję za dzisiejszy super dzień i do zobaczenia jutro rano  ok Fishing
« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2008, 21:19:32 wysłane przez TomCast » Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #8 : 16 Lutego 2008, 21:18:28 »

Hej hej wspaniała wyprawa super  towarzystwo a do tego były i ryby.  ok ok I to jest to czego w naszym hobby wszystkim życzę  ok Fishing Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #9 : 16 Lutego 2008, 21:19:48 »

PS Zapomniałem dodać że było więcej ryb, lecz bez fotograficznej dokumentacji.
Jarek zapiął nawet leszcze ok 2kg Smiley

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #10 : 16 Lutego 2008, 21:26:11 »

Dzięki Panowie za miły dzień i towarzystwo! ok Fishing
Teraz spać, jutro meldujemy się ponownie Smiley

@at305, strona łowiska Okoń to www.okon.com.pl. Jako przynętę proponuję wąskie wahadłówki, srebrne, 5-8 cm, choć ostatnio brały najlepiej na boczny trok.
Zapisane

Pozdrawiam
Gribu

Wiadomości: 273


Zabrze

)><(((((O> ~


« Odpowiedz #11 : 16 Lutego 2008, 21:42:03 »

Też będe jutro straszył potoki, chociaż przy tej temperaturze będzie ciężko  Fishing Ale jakoś trzeba dać rade Laughing
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #12 : 16 Lutego 2008, 22:03:23 »

Chlopaki wezcie te pstragi mierzcie bo narazie rekord to 45cm ale widze ze chyba mozecie spokojnie go pobic  Wink

Z drugiej strony nie wiedzialem ze Czarna to lowisko specjalne wiec nie wiem czy wpisywac do rekordów, chociaz z jeszcze innej strony to przeciez Teczak nie wystepuje w Polsce naturalnie  Grin
Zapisane
Sumas

Wiadomości: 470


www.namyslow.com.pl


« Odpowiedz #13 : 17 Lutego 2008, 12:01:31 »

Fajna relacja. chłopy a jakich to rękawiczek używacie?
jak się nie mylę to @JJ ma Behr'a
Zapisane

Pozdrawiam serdecznie

Damian

Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #14 : 17 Lutego 2008, 18:58:59 »

Ludzki zapał na spotkanie dziko żyjącego pstrąga nie zna granic Smiley
Dzisiaj kolejny dzień zmagań z śląskimi kropkami.
Jarek i Tomek, wypoczęci i pełni nadzieje na spotkanie przygody pokonują kolejne setki kilometrów żeby móc, chociaż troszkę poczuć smak "pstrągowych kopnięć"
Gps JJ prowadzi go wyśmienicie, co do minuty meldują sie wraz z Tomkiem na miejscu zbiórki w zapomnianym przez świat kawałku śląska Smiley

Szybkie powitanie, obmyślenie miejscówek i w drogę.
Pierwsza ryba padła już przez rozpoczęciem, tzn przez przyjazdem "Warszawiaków" Smiley
Kilkaset metrów marszu przez las i łąki, podzielenie się w 2 grupy i już zaczynamy łowienie.
...
...
Świat jest naprawdę mały Smiley  Na wodą spotkamy kolegę @Gribu, jak by było tego mało nie wiadomo kiedy nagle za drzew wyłania sie postać kogoś znajomego, to był Jawor Smiley zaraz potem dostrzegliśmy Grzesia (@Yotaar'a) z kolegą, również z Wawy  Laughing
Szybko wymiana zdań i uścisków i znowu szpulki młynków idą w ruch
Idziemy w dół rzeki, dzikiej i beztroskiej "nie znającej ludzkiego oblicza" jak nagle dzwoni komórka, w drugiej ekipie, a może oni byli pierwszą Cheesy  Huh ( Tomek, Marek i Kamil) pojawiły sie pierwsze ryby, pobudzeni wiadomością Kamila łowimy dalej Smiley nie było to proste, ponieważ oddawanie rzutów lekkimi wabikami w chaszczach nie należy do zadań prostych, lecz nie przejmujemy sie zbytnio i o dziwo wychodzi na to bardzo dobrze
Schodzimy w dól rzeki, minuty mijają nie ubłaganie jak tu nagle przychodzi czas obiadu Smiley Szybko wracamy do samochodów, jedziemy do urokliwej dolinki na ognisko Smiley
...
Najedzeni i zrelaksowanie wracamy na miejsce zbiórki i zaczynamy obławiać niżej położony odcinek rzeki Smiley
Kilka pobić i ryb to efekt popołudniowego łowienia, mieliśmy również okazje podziwiać gniazda pstrągów z ostatniego zarybienia, potoki rosną jak na drożdżach, bo tydzień temu była dopiero ikra Smiley
...
...
Jak to zwykle bywa, co miłe to szybko mija, i już powoli słonce chowa sie za pagórki Jury. To znak że trzeba wracać do domów.
Pełni optymizmu i zadowolenia żegnany sie i ruszamy każdy w swoją stronę w pełni nadzieje na szybką powtórkę tak aktywnie spędzonego weekendu Smiley  Cheesy Cheesy Cheesy

Tomek, Jarek, było nam miło gościć Was na naszej "ziemie"  ale również dziękujemy za wizytę Smiley
Szerokiej drogi i miłych wspomnień odnośnie "Czarno-Białych kropków"



ostatnie poprawki i w drogę


sześciu wspaniałych  Cheesy  Huh


Marek i Kamil, w promieniach słońca


w oddali Kamil, pełny sił pomimo wczorajszej choroby  Wink


spotkanie po mieśiącach, miły dodatek dnia Smiley


Jaworek  Cheesy


@HILO obławiający obiecujący dołke, ale i w tym przypadu 'pudło"


"niespodziewni Goście"

 
jedyna udokumentowania przeze mnie ryba  Undecided jakaś nie wypasiona Huh Wink


a na koniec, uroki "Naszej królowej"


Pozdrawiam Paweł
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2008, 19:05:24 wysłane przez Morfi » Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!