http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
18 Kwietnia 2024, 12:25:13

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zakaz połowu okonia.
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zakaz połowu okonia.  (Przeczytany 9104 razy)
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« : 20 Marca 2008, 10:22:35 »

Dla kolegów łowiących i wybierających się na wody nadnoteckiego okręgu PZW.Obowiązuje zakaz połowu okonia od 1.03. 2008.do 30.04.2008.Nawet PSR wziął się ostro do roboty ok.pozdro wełpa.
« Ostatnia zmiana: 20 Marca 2008, 10:28:38 wysłane przez wełpa » Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1 : 20 Marca 2008, 10:25:11 »

Moim zdaniem bardzo dobra decyzja Smiley
Bo często pseudo wędkarza mówiąc że łowią okonie zabierają również szczupaki

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #2 : 20 Marca 2008, 10:27:42 »

Jest też wymiar ochronny 15 cm. Być może wprowadzony będzie limit ilościowy.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #3 : 20 Marca 2008, 10:34:36 »

W Gdańskim decyzją ZO jest wprowadzony wymiar od 5 lat - martwy przepis (nikt o nim nie wie bo nie ma w RAPR).
Zapisane

Pozdr. Adam.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #4 : 20 Marca 2008, 10:36:21 »

Cytat: kj-ub
W Gdańskim decyzją ZO jest wprowadzony wymiar od 5 lat - martwy przepis (nikt o nim nie wie bo nie ma w RAPR).

 W moim kole skarbnik o tym powiadamia każdego kto przyjdzie opłacać składki.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #5 : 20 Marca 2008, 10:52:07 »

Przepraszam, że sie wtrącam ze "swoją pianą". Ale mamy nowy zakaz, który i tak nic nie wnosi-paprochowcy, gliździarze, mormyszkowcy  i inni łowiący na dolniki i tak odrobią straty a będzie mnie okazji do fotek.
Jeszcze raz przepraszam
Pani Bigessox
PS.
Muszę pędzić, bo mi się mazurki palą,... ale dym!
Zapisane
blacharz

Wiadomości: 348


Wronki


« Odpowiedz #6 : 20 Marca 2008, 11:08:29 »

co ciekawego, jest wymiar ochronny okonia 15 cm, okres ochronny
wymiar na szczupaka i sandacza 50 cm
ale mało wędkarzy wie o tym, bo nikt nie informuje ani przy wykupowaniu znaczków, ani w gablocie informacyjnej nic nie ma i nie pamiętam aby było (w moim kole)
Zapisane

nic na siłę
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #7 : 20 Marca 2008, 11:15:03 »

co ciekawego, jest wymiar ochronny okonia 15 cm, okres ochronny
wymiar na szczupaka i sandacza 50 cm
ale mało wędkarzy wie o tym, bo nikt nie informuje ani przy wykupowaniu znaczków, ani w gablocie informacyjnej nic nie ma i nie pamiętam aby było (w moim kole)

 Wiesz blacharz to również jest tak, ze żaden z "zainteresowanych" nawet nie zapyta ani skarbnika ani nikogo bo woli żyć w błogiej .świadomości że mu wolno brać wszystko jak leci.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
blacharz

Wiadomości: 348


Wronki


« Odpowiedz #8 : 20 Marca 2008, 11:22:16 »

bo to jest tak, że wszelkie zmiany w przepisach powinny być oznajmiane i to w taki sposób, aby wszyscy wędkarze a chociaż większość wiedziała
ale z drugiej strony każdy wędkarz powinien znać wszystkie aktualne przepisy i ograniczenia ponieważ
nie znajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania
Zapisane

nic na siłę
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #9 : 20 Marca 2008, 11:24:41 »

Cytat: blacharz
ale z drugiej strony każdy wędkarz powinien znać wszystkie aktualne przepisy i ograniczenia ponieważ
nie znajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania

 No to jest właśnie to że nie zwalnia ale gnoje maja wymówkę, że nikt nie powiadomił. Powiadamianie też kosztuje dlatego moze nie jest praktykowane na szeroką skalę ale ten kto chce znać przepisy to je zna.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
ssamer
.
*
Wiadomości: 390



WWW
« Odpowiedz #10 : 20 Marca 2008, 12:36:59 »

bardzo słusznie
Zapisane

TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #11 : 20 Marca 2008, 16:54:10 »

U nas wymiar to 18cm, a w zeszłym roku zimą wpadła zawodowa straż rybacka i wypisali kilkanaście mandatów za okonki jak palec łowione z lodu.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #12 : 20 Marca 2008, 17:04:11 »

U nas wymiar to 18cm, a w zeszłym roku zimą wpadła zawodowa straż rybacka i wypisali kilkanaście mandatów za okonki jak palec łowione z lodu.
A ja jak patrzę na wyczyny mistrzów bocznego troka to szlag mnie trafia.Chociaż ostatnio dogadałem się z kolesiami z policji (młode chłopaki ok ok też wędkują )pomału staramu się opanować lobby zwolenników frytek .pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #13 : 20 Marca 2008, 17:05:50 »

Cytat: TomCast
U nas wymiar to 18cm, a w zeszłym roku zimą wpadła zawodowa straż rybacka i wypisali kilkanaście mandatów za okonki jak palec łowione z lodu.

 I zapewne wielu było zajebiście mocno oburzonych tym faktem, że za okonki lecą mandaty. Bynajmniej tak było u mnie na lodzie. Kilka dni wcześniej ludziska wykupowali zezwolenia i kazdy z nich w moim kole podpisywał po uprzednim zapoznaniu się z uchwałą że ją czytał. A za kilka dni za palczaki obrywał mandat i jeszcze gębą trząchał. Mi słów brakuje .... mać.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #14 : 20 Marca 2008, 17:14:06 »

Zamker nam też czasami brakowało ale idzie ku lepszemu.Wszystko odbywa się zgodnie z prawem jak jeden bałwan z drugim łowi w zimowisku i zapłaci parę złotych za to ,to pomału zaczyna do nich docierać .pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
Strony: [1] 2 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!