http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 14:30:11

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zakaz połowu okonia.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zakaz połowu okonia.  (Przeczytany 9078 razy)
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #15 : 20 Marca 2008, 18:21:50 »

Bravo Bravo Bravisimo !!! W całej Polsce powinni ustalić takie ograniczenie  ok
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #16 : 20 Marca 2008, 18:23:29 »

Cytat: TomCast
U nas wymiar to 18cm, a w zeszłym roku zimą wpadła zawodowa straż rybacka i wypisali kilkanaście mandatów za okonki jak palec łowione z lodu.

 I zapewne wielu było zajebiście mocno oburzonych tym faktem, że za okonki lecą mandaty. Bynajmniej tak było u mnie na lodzie. Kilka dni wcześniej ludziska wykupowali zezwolenia i kazdy z nich w moim kole podpisywał po uprzednim zapoznaniu się z uchwałą że ją czytał. A za kilka dni za palczaki obrywał mandat i jeszcze gębą trząchał. Mi słów brakuje .... mać.

Kilku zwiało ale parę mandatów wypisali. Mnie też coś brało jak widziałem po pół reklamówki okoni jak palec  Undecided
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #17 : 20 Marca 2008, 18:39:52 »

Mnie nie bierze ew.wychodząc z założenia " ryj nie szklanka nie popęka paru zawodników już się zdziwiło Shocked:" to jednak nie jest metoda.Lepsza jest spacerek i fotka i następna.Też działa.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #18 : 20 Marca 2008, 20:22:00 »

Witam
u mnie w kole PZW Bielsko-Biała jest tak ze kazdy wędkarz ( to w całej Polsce raczej obowiązuje) prowadzi rejestr połowów i jak wiadomo musi go mniec przy sobie, wiec jesli sa jakies zmiany jesli o okresy czy wymiary chodzi, czy tam z kim porozumienia podpisane i jakie to kwoty trzeba zapłacić są nadrukowane w tymże rejestrze na okładkach nawet numery PSR, SSR, policji PZW w danych miejscowościach to wszystko jest w tej książeczce, jak wiadomo ją sie co roku zdaje i nową dostaje wiec jak sa jakies zmiany to juz sa w nowych bo raczej nie zmieniaja przepisów w połowie sezonu wiec nie ma ze nie wiedziałem bo nikt mi nie powiedział bo ma rejestr i tam jest.
Uwazam ze to dobry pomysł jest na takie "powiadamianie" każdego Smiley
Pozdrawiam  Fishing
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #19 : 20 Marca 2008, 20:28:28 »

Dla kolegów łowiących i wybierających się na wody nadnoteckiego okręgu PZW.Obowiązuje zakaz połowu okonia od 1.03. 2008.do 30.04.2008.Nawet PSR wziął się ostro do roboty ok.pozdro wełpa.

To co Wy  w jeziorach będziecie teraz wiosną łowić?
Zapisane
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #20 : 20 Marca 2008, 20:31:34 »

Krasnopióry - a okonie i szczupaki będą przyłowem  Grin
Zapisane

Pozdr. Adam.
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #21 : 20 Marca 2008, 20:37:29 »

Ja spróbuje leszcze na trok boczny Wink
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #22 : 20 Marca 2008, 20:42:55 »

Cytat: TomCast
Ja spróbuje leszcze na trok boczny Wink

 Jest to wykonalne ale trzeba idealnie znać wodę i zwyczaje tej rybki na tym akwenie. Dobrych kilka lat wstecz udało mi sie złowić w ciągu kilkunastu minut kilka leszczy na paprocha motoroil. Jezioro małe miskowate głębokość prawie jednakowa około 2 m na całości. Wpłynąłem łódką w miejsce nęcenia przez grunciarzy. No i chyba był to moment kiedy leszcz przypłynął sobie do stołówki akurat podjeść. ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #23 : 20 Marca 2008, 20:49:15 »

Ja łowiłem leszcze na obrotówki, wahadełka a nawet na wobki, ale to były duże ryby. Na trok tej już łowiłem ale w rzece Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #24 : 20 Marca 2008, 20:53:23 »

 Ja też kiedyś trafiłem dwa leszczyki na taką srebrną obrotóweczkę  Fishing .Ale miałem takie oczy  Shocked
Zapisane
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #25 : 20 Marca 2008, 20:54:43 »

Dla kolegów łowiących i wybierających się na wody nadnoteckiego okręgu PZW.Obowiązuje zakaz połowu okonia od 1.03. 2008.do 30.04.2008.Nawet PSR wziął się ostro do roboty ok.pozdro wełpa.
U nas jest też taki przepis w PZW Toruń. Mało tego, nie można spiningować na wodach nizinnych do końca kwietnia z wyłączeniem Wisły i wód górskich. Z Wisłą w tym roku są i tak u nas jaja, bo zezwolenia wydaja od początku roku pierw do końca lutego, potem do końca marca...związane jest to z przetargiem na II odcinek Wisły...i sporo w tym temacie jest dyskusji i niewiadomych....Więc dla mnie tylko w tym okresie Drwęca ewentualnie coś z ciurków pstrągowych...
Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #26 : 20 Marca 2008, 21:02:01 »

No to ładnie namieszałem , a jeszcze lepiej namieszam jak będę naciskał władców wód nadnoteckiego okręgu.A są duże szanse na normalny regulamin ale na razie sza Lips Sealed Wink.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #27 : 20 Marca 2008, 21:06:36 »

Wełpa nic nie sza tylko jak masz dobry pomysł na poprawę w naszych wodach to dawaj go tu bo czym szybciej zaczniemy działać tym lepiej.  ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #28 : 20 Marca 2008, 21:28:39 »

Spoko spoko muszę jeszcze trochę podrążyć temat , na publicznym forum nie mogę pisać przynajmniej na razie.Ale dochodzę do wniosku że warto :-DI bynajmniej nie chodzi o szantaż ani o łapówki.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #29 : 21 Marca 2008, 17:04:47 »

 Zakaz połowu okonia jest ,a takie rzeczy na allegro można kupic - http://www.allegro.pl/item327994677_zestaw_do_podlodowego_polowu_ryb.html   Angry Angry Angry
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!