http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 10:23:20

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Początek sezonu w Nadarzycach.
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Początek sezonu w Nadarzycach.  (Przeczytany 70233 razy)
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« : 28 Marca 2008, 21:16:24 »

Jak w temacie 1.05.otwieram sezon szczupakowy  w Nadarzycach.Czy może ktoś z forumowiczów też wybiera się na ten akwen?Chętnie poznam kogoś live a nie tylko z neta.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #1 : 28 Marca 2008, 21:27:50 »

Planuje w tym roku tam pojechać. Jakoś maj lub czerwiec. Obecnie ciężko mi coś powiedzieć na temat konkretnego terminu, ale może się zobaczymy Fishing  Jeśli chodzi o moje wyjazdy nad inne wody, niż mam koło domu, to są to zwykle spontaniczne decyzje, więc dlatego taki mało ogarnięty jestem Grin
Zapisane

Surfcasting
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #2 : 28 Marca 2008, 22:11:09 »

Jak w temacie 1.05.otwieram sezon szczupakowy  w Nadarzycach.Czy może ktoś z forumowiczów też wybiera się na ten akwen?Chętnie poznam kogoś live a nie tylko z neta.pozdro wełpa.
Czesć Wełpa
Jakoś specjalnie żebym planował to nie, ale jak będziesz to myślę, że też bym mógł zajrzeć (w sumie daleko nie mam)...Jeżeli chodzi o mobilnosc na wodzie to nie wiem jak się sprawy mają, czy jakieś wolne łodzie sa...Daj znac i jak masz jakiś kontakt z właścicielem to bym się pisał na jedną łódkę (z synem wpadnę)...Jeżeli sam bym musiał cos organizowac to daj mi znać...zarezerwuje po weekendzie(jesli coś będzie)..Zawszo to fajnie wirtualnego wędkarza na żywca poznac.... Smiley Pozdrawiam
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #3 : 28 Marca 2008, 23:15:25 »

Ja bym bardzo chętnie tam pojechał, tylko ode mnie to szmat drogi. Do tego będę tydzień na zlocie pstrągowym, więc raczej nie dostane urlopu na te dni majowe. Mam taką prace że w święta też muszę być, pewnie nie we wszystkie dni, ale wyjazd odpada Sad
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #4 : 28 Marca 2008, 23:35:14 »

3 lub 4 maja można by podjechać na jeden dzionek.
Wstępnie się piszę.
 Wink
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #5 : 29 Marca 2008, 03:21:19 »

No to radzę Wam się śpieszyć z rezerwacją łodzi, bo z tego co ja wiem to presja na majówkę jest ogromna.
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #6 : 29 Marca 2008, 09:39:15 »

z tego co mi wiadomo to juz od 2 miesiecy nie ma miejsc  Grin
Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #7 : 29 Marca 2008, 10:02:50 »

z tego co mi wiadomo to juz od 2 miesiecy nie ma miejsc  Grin
Jutro jadę na wycieczkę do Zdbic,podjadę do Nadarzyc i dowiem się wszystkiego z pierwszej ręki.Dla niecierpliwych podaję nr dzierżawcy 609764002.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #8 : 29 Marca 2008, 11:06:16 »

Witaj wełpa! Jeżeli będziesz tylko 1 maja to się miniemy. Ja będę w Nadarzycach 3 maja.
Jeśli chodzi o miejsca to nie wiem czy jeszcze są ale znajomy, który rezerwował nam łodzie zaklepał je na początku marca.

Pozdrawiam.
Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #9 : 29 Marca 2008, 11:12:16 »

Witaj wełpa! Jeżeli będziesz tylko 1 maja to się miniemy. Ja będę w Nadarzycach 3 maja.
Jeśli chodzi o miejsca to nie wiem czy jeszcze są ale znajomy, który rezerwował nam łodzie zaklepał je na początku marca.

Pozdrawiam.
Będę 1.05. i na pewno 3.05.Na 2.05. mam wyjazd na inny akwen.Być może zrobię poprawkę 4.05.wszystko zależy od lepszej połowy czy wytrzyma te moje wyjazdy.Mam to szczęście że blisko mieszkam,lecz tolerancja żony też ma swoje granice. pozdro wełpa.
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2008, 11:15:21 wysłane przez wełpa » Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #10 : 29 Marca 2008, 20:16:55 »

Wiadomości z pierwszej ręki brak wolnych łodzi ostatnie wolne skończyły się dawno czyli innymi słowy pipa lala.Kto ma swoją łodź niech przyjeżdża,w sprawie wolnych na miejscu trzeba dzwonić do właściciela może ktoś wypadnie.
Ja bym bardzo chętnie tam pojechał, tylko ode mnie to szmat drogi. Do tego będę tydzień na zlocie pstrągowym, więc raczej nie dostane urlopu na te dni majowe. Mam taką prace że w święta też muszę być, pewnie nie we wszystkie dni, ale wyjazd odpada Sad
Na pstrągi na śląsk to niby blisko  Laughing Laughing no ale jak nie teraz to za jakiś czas  Fishing :-fsię spotkamy.
pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #11 : 29 Marca 2008, 20:54:21 »

Na pstrągi to niecałe 300km, a do Nadarzyc znacznie więcej Sad
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #12 : 29 Marca 2008, 21:02:39 »

No 120 więcej Tongue dla chcącego... nie żebym zaraz podpuszczał Laughing Laughing.pozdrowełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #13 : 29 Marca 2008, 21:13:35 »

Ogólnie zapowiada się niezły ścisk w Nadarzycach.
Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #14 : 29 Marca 2008, 21:24:43 »

Ogólnie zapowiada się niezły ścisk w Nadarzycach.
Trzeba będzie pływać w kasku aby nie dostać w głowę przynętą kolegi Laughing Laughing.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
Strony: [1] 2 3 4 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!