http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 13:00:09

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Rozpoczęcie sezonu szczupakowego 2008
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Rozpoczęcie sezonu szczupakowego 2008  (Przeczytany 5140 razy)
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« : 01 Kwietnia 2008, 21:09:43 »

Za niecały miesiąc 1. Maj, Tak oczekiwany dzień i co dla niektórych początek prawdziwych łowów  Wink


Gdzie planujecie rozpocząć tegoroczna przygodę ze szczupakiem Huh a co ważniejsze z kim Smiley


My, tzn. pozytywnie zakręceni z Zabrza i okolic sezon rozpoczynamy na zbiorniku zaporowym Dziećkowice koło Imielina na Śląsku Smiley
Zbiornik jest przecudny, mnóstwo zakwitającej podwodnej roślinności na 2-3 metrowych płyciznach otoczonymi potężnymi zboczami na 5m głębokości. 12-15 metrowe rowy również sie znajdą Smiley

Z przyczyny konieczności zarezerwowania łódek prosiłbym o zgłaszanie swojej obecności wcześniej.
Wspólnie łowienie, interesujące pogaduchy, wymiana informacji, ognicho, coś nie coś na ząb tzn smaczna wyżerka i wiele wiele innych  Grin to wszytko 1. Maja na Śląsku Na Dziećkowicach. Musisz być na jednodniowym zlocie otwierającym sezon szczupakowy 2008. Taki sezon jest tylko raz w życiu
Masz do przebycia setki kilometrów, pamiętaj: "Nowe wabiki 30 zł, Paliwo 80zł, przeżycia z łowienia wśród przyjaciół - BEZCENNE"
 

Lokalizacja spotkania może uleć zmianie (na inny wspaniały zbiornik w okolicy) ze względu na pogodę czy późniejsze "przyjście" wiosny. Lecz, na 99% będą to Dziećkowice

Pozdrawiam Paweł

PS. Ale sie rozpisałem  Cheesy
« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2008, 21:12:07 wysłane przez Morfi » Zapisane
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #1 : 01 Kwietnia 2008, 21:13:36 »

nie lowie szczupakow   Cool
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #2 : 01 Kwietnia 2008, 21:15:35 »

No ja już mam pierwsze trzy weekendy maja obstawione [tfu, tfu odpukać, by się wszystko udało], bo tak to kto wie  Wink
Zaszczupaczę jednak z kumplem dopiero w trzeci weekend jak już wszyscy wygłodniali łowcy szczupaków odpuszczą nieco.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #3 : 01 Kwietnia 2008, 21:47:09 »

Ja  sezon rozpocznę na swoim ulubionym łowisku na suwalszczyżnie koło Sejn i chociaż jest tam kawał drogi co rok tam właśnie ciągnie mnie jak wilka do lasu ok Fishing
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #4 : 01 Kwietnia 2008, 21:48:27 »

nie lowie szczupakow   Cool
Shocked przecież Morfi nie pyta czy łowisz Shocked
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #5 : 01 Kwietnia 2008, 21:49:08 »

Jak się uda to Nadarzyce ok
Zapisane

artask

Wiadomości: 70


Poznań


« Odpowiedz #6 : 01 Kwietnia 2008, 21:58:45 »

Ja na 99% zaczynam na pojezierzu Sierakowskim  Smiley
Zdjęcie z rozpoczęcia sezonu 2006 (łącznie padły 3 podobne) - w zeszłym roku nie było niestety czasu na takie majowe wyprawy  Sad
« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2008, 22:06:02 wysłane przez artask » Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #7 : 01 Kwietnia 2008, 22:04:55 »

Ja na 99% zaczynam na pojezierzu Sierakowskim  Smiley
A gdzie dokładnie?, połowił bym na Lutomiu ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
artask

Wiadomości: 70


Poznań


« Odpowiedz #8 : 01 Kwietnia 2008, 22:10:10 »

@jaca Niestety na Lutomskim obowiązuje zakaz spinningowania  Sad Do dzisiaj nie mam pojecia dlaczego. W najbliższej okolicy pozostaje Jaroszewskie (potrzebne osobne pozwolenia) głębokie sielawowe jeziora na którym podały juz solidne szczupaki, lub np jezioro kubek. Nie mam pojęcia jak w tym roku ale w sezonie 2006 wraz z opłaceniem składek w PZW mozna było na nim łowic (także na kilu innych wchodzących w skład GR Sieraków)
Zapisane
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #9 : 01 Kwietnia 2008, 22:10:12 »

 Ja z kolegami planujemy 1 i 2 maja spędzic na jeziorze Zyzdrój Wielki  Grin .Oby wszystko wypaliło ,jest nas dwóch łowiących na casting i dwóch ,którzy zobaczą jego zalety dzięki nam  Grin .
Zapisane
Plastek

Wiadomości: 332


Milicz

C&R


« Odpowiedz #10 : 01 Kwietnia 2008, 22:20:12 »

Ja sie wybieram na otwarcie sezonu na Odre do Brzegu Dolnego. Łowisko ciekawe, oby tylko szczupły dopisał;] Pozdr
Zapisane

wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #11 : 01 Kwietnia 2008, 22:26:32 »

Jak się uda to Nadarzyce ok
Nadarzyce i nie ma zmiłuj.pozdro wełpa. ok ok Fishing Fishing Fishing Fishing
« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2008, 22:51:17 wysłane przez wełpa » Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
Gribu

Wiadomości: 273


Zabrze

)><(((((O> ~


« Odpowiedz #12 : 01 Kwietnia 2008, 22:27:16 »

Morfi ja na razie poproszę o rezerwacje tylko koła ratunkowego bo jeszcze nie wiem czy zostanę na pierwszego maja na Śląsku. Jeśli zostane to poproszę o rezerwację kawałka łódki  Wink
Zapisane
Andyou

Wiadomości: 39

Mazury


« Odpowiedz #13 : 02 Kwietnia 2008, 07:24:08 »

Witam

Rozpoczęcie będzie na Dejgunach albo Dobie, w końcu wyprobuje zestaw castingowy Smiley

Pozdrawiam
Andrzej
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #14 : 02 Kwietnia 2008, 07:33:34 »

A ja znając życie będę pracował  Undecided
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!