http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 00:46:06

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Byłem, złowiłem....
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Byłem, złowiłem....  (Przeczytany 5429 razy)
seniormarek

Wiadomości: 266

Śląsk Mysłowice


« : 02 Maja 2008, 22:35:24 »

1maja godz 4,00 kanał na Wiśle w Podolszu,prawie ciemno.Wędkarzy jeszcze niewielu.Ale woda zyje.Trze się leszcz.Kupa drobnicy i coś co ja gania. Ale co? Na pewno nie szczupak, może jaż? Zaczynamy łowić, 5...10..15...min, przytrzymanie przynęty i zacięcie...siedzi, coś konkretnego,hol..i już wiadomo co gania drobnicę...bolek 67cm, fotka,  buzi  i do wody. Za chwilę wypina się pod brzegiem trochę mniejszy- szkoda. Kolega coś holuje, biegnę pomóc  nie mamy podbieraka, wygląda ze pomoc konieczna. Ląduję uchwytem za kark. To błąd. Sandacz 62cm zapięty pod płetwę grzbietową. Fotka i wszystko upaprane krwią z ręki rozciętej łukiem skrzelowym.Szybki poatrunek. Godz 7, 00 Wędkarzy przybywa.Obok spiningista ląduje szczupaka 62cm, na obrotówkę.Na drugim brzegu zgiełk,  ktoś holuje coś dużego, wola o pomoc.Wyjmuję szybko lornetkę i obserwuję hol. Bryzgi wody na metr w górę ,nie udane próby podebrania, nareszcie ryba na brzegu. TO SUM. Słyszę że ma 117cm. Fotka ,ryba wraca do wody. A już się bałem ,że zabiorą.Ten sam wędkarz holuje następnago szczupaka 72cm, w łeb i do wora.Godz 8,30 ,woda się uspokaja. Rzucamy bez przkonania. Mam przytrzymanie, zacięcie,siedzi, coś dużego, czyżby sum? Ja holuję kolega pstyka fotki. Lądowanie wyślizgiem.Sandacz 82cm, cały czarny,samiec zacięty za koniec pyska. Sesja zdjęciowa i do wody.Godz 10,00 gorąco, czas do domu.Jestem szczęśliwy, tyle wrażeń. Musiałem się tym podzielić,dlatego piszę. ;->I każdemu życzę. Fishing NIestety nie umiem przesłać zdjęć, coś moi nie wychodzi. Jak się nauczę to wkleję. Cry
Zapisane
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #1 : 02 Maja 2008, 22:54:55 »

Gdzie byłeś ? nad jaka wodą !!!
Zapisane

małopolska team...
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #2 : 02 Maja 2008, 23:06:25 »

Cytuj
1maja godz 4,00 kanał na Wiśle w Podolszu

Pozdr.

Salmo
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #3 : 02 Maja 2008, 23:21:14 »

Marku  ok super dzień przeżyłeś, udany początek sezonu  Fishing Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #4 : 02 Maja 2008, 23:31:52 »

No to się dopiero fajnie czyta Grin Niesamowite ile Wy tam u siebie ryb macie Shocked
Pozazdroscic wyprawy Beer Fishing Fishing
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #5 : 03 Maja 2008, 00:01:15 »

Marek, gratulki  ok ok ok  Fishing

... Niesamowite ile Wy tam u siebie ryb macie Shocked
...

a ilu my tu mam wędkarzy  Roll Eyes a ilu z nich to kłusole tip  Shocked
u Nas na Śląsku nie jest tak łatwo o branie Smiley a takie  dni co Marek opisuje to nie trafiają się często, tym bardziej Mu gratuluje  Wink

Pozdrawiam Paweł

Zapisane
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #6 : 03 Maja 2008, 12:32:02 »

Pisz, pisz Marku,, super sie czyta. Wink Wink

Gratki udanego rozopczecia sezonu. ok
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #7 : 03 Maja 2008, 12:46:42 »

Marek, gratulki  ok ok ok  Fishing

... Niesamowite ile Wy tam u siebie ryb macie Shocked
...

a ilu my tu mam wędkarzy  Roll Eyes a ilu z nich to kłusole tip  Shocked
u Nas na Śląsku nie jest tak łatwo o branie Smiley a takie  dni co Marek opisuje to nie trafiają się często, tym bardziej Mu gratuluje  Wink

Pozdrawiam Paweł



Właśnie, tylko pozazdroscić Smiley o trzech dni chodze za szczuapkiem i NIC !!!
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #8 : 03 Maja 2008, 15:37:46 »

Marek,gratuluję  ok Ja dziś na Dziećkach złowiłem jednego 70cm i jeden mi spadł  Laughing
Zapisane

Siemka
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #9 : 03 Maja 2008, 17:26:01 »

Ja 1 i 2 maja chodziłem za szczupakiem z jerkami. Były to moje pierwsze kroki z tymi przynętami i od razu udało mi sie złowić dwa szczupaki i jeden spioł się w czasie holu.
Zapisane
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #10 : 03 Maja 2008, 18:11:54 »

Heh... można tylko pomarzyć o takim dniu Fishing
U mnie dzisiaj, 2 multiki i w każdym do wymiany żyłka... W curado po odstrzeleniu przynęty broda do samego końca Grin Grin Grin, w abu po długim poszorowaniu o kamienie 1/3 żyłki w rękach się rwie Grin Grin Grin a 2 dni temu dopiero co zmieniałem Laughing Chyba kupie następny multik lub szpule, by móc czasami dłużej łowić Fishing Laughing Beer
Zapisane

Surfcasting
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #11 : 03 Maja 2008, 18:13:42 »

wujek- kup sobie 4-setke i masz problem z głowy z iloscia żyłki Smiley
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #12 : 03 Maja 2008, 18:20:09 »

Myślę o Abu 6000 Grin Ale znów dużo żyłki, to cięższe przynęty trzeba zakładać... Urwie się trochę żyłki, bliżej leci i mniej się zwija... Obecnie kupuje Daiwę lub inne żyłki które mają na szpuli 1000-2000m i jest git Laughing Nie jakość a ilość się liczy Laughing
Zapisane

Surfcasting
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #13 : 03 Maja 2008, 19:11:05 »

Jakość ważna ale Daiwowska napewno dobra, a czemu nie plecionka ? Co top masz za kij ten czarny ?
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #14 : 03 Maja 2008, 19:28:49 »

Witam cóz Marku gratulacje Smiley j też dzis byłem na rybkach co prawda ruchoma szpula ale u dołu kija Smiley zaliczone dwa pstrążki taie ok 25 cm jeden źródlak i jeden potok oba zdrowe śliczne i pełne wigoru Smiley fotek niestety nie mam bo z telefonu to kiepsko widac wiec nie robiłem Smiley oba oczywiście wróciły do wody machając mi na pożegnanie ogonem  Laughing moze nie nałowiłem ale kontakt z rybą był i dzień nad woda to jest to człowiek wypocznie  ok
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!