http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
25 Kwietnia 2024, 19:22:24

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Czerwiec i sandacz - tuż tuż
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Czerwiec i sandacz - tuż tuż  (Przeczytany 12063 razy)
Dok

Wiadomości: 89


« Odpowiedz #15 : 08 Maja 2008, 18:01:40 »

zamki

Иностранные языки знать полезно ok Я когда захотел, польский выучил за год, а потом узнал, что у меня прабабка полькой была.
Спасибо за приглашение, постараюсь вырваться. У нас тут месяц назад тоже "zlot" был, "Судак 2008". Учавствовало 50 команд, по 2 человека.С "кастингом" был я один. К зачёту принимался только судак не менее 50см. Мы с напарником поймали 3 рыбки общим весом 9,600, и взяли второе место. К слову сказать, около 30 команд не поймали ничего.
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #16 : 08 Maja 2008, 18:07:48 »

Dok gratulacje  ok
Trzymamy za słowo, że zawitasz na nasz zlot i popróbujesz polskiego  Beer
Zapisane

Pozdrawiam
IMMORTAL

Wiadomości: 366


« Odpowiedz #17 : 08 Maja 2008, 18:33:10 »

Mógłbym prosić o przetłumaczenie  Grin
Zapisane

Pozdrawiam
Marcin
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #18 : 08 Maja 2008, 18:53:58 »

Coś spróbuję, w razie czego zamki poprawi:

zamki

Иностранные языки знать полезно ok Я когда захотел, польский выучил за год, а потом узнал, что у меня прабабка полькой была.
Спасибо за приглашение, постараюсь вырваться. У нас тут месяц назад тоже "zlot" был, "Судак 2008". Учавствовало 50 команд, по 2 человека.С "кастингом" был я один. К зачёту принимался только судак не менее 50см. Мы с напарником поймали 3 рыбки общим весом 9,600, и взяли второе место. К слову сказать, около 30 команд не поймали ничего.

Języki obce  dobrze jest  znać. Kiedy mi się zachciało, polskiego nauczyłem się w rok, a potem się dowiedziałem, że moja prababka była Polką.
Dziękuję za zaproszenie, postaram się wyrwać. U nas miesiąc temu też był zlot, "Sandacz 2008". Uczestniczyło 50 zespołów, po 2 osoby w zespole. Z castingiem byłem tylko ja jeden. Liczyły się tylko ryby o wymiarze wiekszym niż. 50cm. Ja z kolegą złapaliśmy 3 ryby o wadze 9600g, i zdobyliśmy drugie miejsce. 30 zespołów  nie złapało żadnej ryby.
« Ostatnia zmiana: 08 Maja 2008, 20:26:46 wysłane przez zamki » Zapisane

Pozdrawiam
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #19 : 08 Maja 2008, 19:02:36 »

Mógłbym prosić o przetłumaczenie  Grin
Za moich czasów młodości był obowiązkowy,jedyny język obcy jakiego mnie uczono, uczyłem sie sumiennie w myśl zasady "język wroga trzeba znać"   ok, nie taki diabeł straszny. Myślę, że mamy szczęście, że Dok nie mieszka w Pekinie Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #20 : 08 Maja 2008, 19:49:07 »

Cytat: Dok
zamki

Иностранные языки знать полезно ok Я когда захотел, польский выучил за год, а потом узнал, что у меня прабабка полькой была.
Спасибо за приглашение, постараюсь вырваться. У нас тут месяц назад тоже "zlot" был, "Судак 2008". Учавствовало 50 команд, по 2 человека.С "кастингом" был я один. К зачёту принимался только судак не менее 50см. Мы с напарником поймали 3 рыбки общим весом 9,600, и взяли второе место. К слову сказать, около 30 команд не поймали ничего.

 Dok gratuluję drugiego miejsca.  ok Beer Beer Sukces tym większy, ze wywalczony z castingiem w ręku.  Laughing Chociaz mi to raczej na zawody wygląda. Laughing Cieszę się, że Masz chęć wpaść do nas na zlot.  ok Jeżeli będzie potrzebne jakieś zaproszenie czy coś takiego do uzyskania wizy to daj znać wczesniej. ok Pozdrawiam zamki. Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Dok

Wiadomości: 89


« Odpowiedz #21 : 08 Maja 2008, 20:23:31 »

Ребята спасибо за поздравления. Летом у нас будет ещё несколько подобных встреч, постараюсь всёже быть первым Grin

JJ

Благодарю за перевод,хорошо получилось. Только в одном месте не совсем правильно. Нельзя было ловить судака меньше 50см. А в остальном всё верно. ok
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #22 : 08 Maja 2008, 20:28:48 »

Cytat: Dok
Ребята спасибо за поздравления. Летом у нас будет ещё несколько подобных встреч, постараюсь всёже быть первым Grin

 I tego Ci życzymy. ok Fishing Beer Beer

JJ

Cytat: Dok
Благодарю за перевод,хорошо получилось. Только в одном месте не совсем правильно. Нельзя было ловить судака меньше 50см. А в остальном всё верно. ok

 W sumie to moja wina bo sprawdzałem po JJ i się tego jakoś nie dopatrzyłem ale już poprawione. Tongue Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #23 : 08 Maja 2008, 20:31:25 »

Cześć DOK
Dawno Cię nie było.
No i oczywiście gratulacje.
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #24 : 08 Maja 2008, 20:34:51 »

Dok prześlij mi na priva swój adres - będzie niespodzianka.
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #25 : 08 Maja 2008, 20:37:02 »

@Dok - no pieknie!  ok ok

Moje Gratulacje Wink  ok
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
jfpalus

Wiadomości: 138


Wrocław


« Odpowiedz #26 : 09 Maja 2008, 07:53:25 »

@Dok ja tiebie toze pozdrawliaju. Czas przypomniec sobie jezyk i dzieki tobie bedzie latwiej.
Zapisane

jarek  C&R
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #27 : 16 Maja 2008, 18:59:34 »

Czerwiec, czerwiec mmmm, (rzeke) z rana gumy w połódnie gumy, wieczorem gumy, w nocy woblery, w wiekszości są to rippery i kopyta w naturalnych kolorach, wieczorem już seledyn jednak rządzi, jedyny wobler jaki dla mnie istnieje na sandacze to salmo sting. Na naszej zaporówce to jerki gumy kopyta i rippery, troszke kogócików.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #28 : 16 Maja 2008, 20:16:27 »

A ja jutro spróbuję...pierwszy raz w tym sezonie...nowa łódka..stare przynęty...ale jakoś to będzie...mam nadzieje że wstanę o 4 rano..inaczej odpłyną bez ze mnie...gorole...hejj.. Beer
Zapisane

małopolska team...
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #29 : 16 Maja 2008, 20:33:25 »

mam nadzieje że wstanę o 4 rano..

masochista...  ok Laughing Laughing
Ja przed 11-tą nie łowię  Wink Grin Grin Grin
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!