http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 01:29:24

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222210 razy)
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #1710 : 08 Lipca 2007, 19:33:58 »

Grzegorz  ok
Zapisane

Pozdrawiam
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #1711 : 08 Lipca 2007, 21:12:21 »

Ja dzisiaj wodowałem nowego jerka i też nie mogę być zadowolony z wielkości ryb. Największy w granicach 40 cm, najmniejszy około 20-25. Temu najmniejszemu chciałem w wodzie zrobić zdjęcie, bo i fajnie wyglądał a i te 9 cm w pysku było komiczne.
Gratuluję ryb, zwłaszcza tych większych Smiley
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #1712 : 08 Lipca 2007, 21:24:22 »

Wszyscy co połowili
Serdeczne gratulki  Fishing
Zapisane

Siemka
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #1713 : 08 Lipca 2007, 23:40:55 »

Wszyscy co nie połowili
Serdecznie gratulki wkrótce napewno będą dla was  Fishing  Wink
Zapisane

Pozdro
kleniarz
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #1714 : 09 Lipca 2007, 00:25:55 »

Jak to na ostatni dzien weekendu wypada sie zrelaksowac na wodzie przy pieknej pogodzie i w milym towarzystwie. A takie "okazy" towarzyszyly od czasu do czasu jako dopełnienie mijającego dzionka  Smiley Ważne jest miło spedzic czas! Przyjdzie jeszcze "ten" dzien  Fishing   ok  Beer Pozdrawiam
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #1715 : 09 Lipca 2007, 07:43:31 »

włąśnie takie sytuacje są najniebezpieczniejsze ponieważ wywołuja całkowite zaskoczenie i szok, z wodą nie ma żartów i jak to mówią w łyżce wody można się utopić, mam nadzieję iz "przygoda" kolegi wszystkich coś nauczy i wyobraźnia nad wodą będzię pracować ze zdwojoną siłą

ps ze względu na pogodę byłem na grzybach a nie na rybach  ok ok ok ok ok ok ;->ale smaczne te czerwonogłówce
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #1716 : 09 Lipca 2007, 15:35:08 »

Dziś idę poraz pierwszy -  niestety z małą liczbą przynęt - pocastingować - istnieje w ogóle takie słowo?!  Wink  Wink  Wink

Będę łowił na małej rzeczce 10-15 m szerokości - akurat na krótkie rzuty. Będę łowił gumami, ponieważ woblerków mi szkoda  ok ok ok
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #1717 : 09 Lipca 2007, 20:57:54 »

Napisz wobler jak było bo mała rzeczka to jak na piewrszy raz z castingiem dosyć extremalne warunki Wink Proponuję jakąś większą przestrzeń ,pozdrowionka
« Ostatnia zmiana: 09 Lipca 2007, 21:01:27 wysłane przez kleniarz » Zapisane

Pozdro
kleniarz
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #1718 : 10 Lipca 2007, 07:44:29 »

A ja wczoraj wiecozrkiem wyskoczyłem nad zalewik na okonie i na paproszki metodą bocznego troku padło okolo 20 pasiaczków od 20 do 35 dkg  Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing pyszna zabawa, pare większym udalo się zwiać a niech rosną  ok ok ok ok ok ok ok
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #1719 : 10 Lipca 2007, 13:36:34 »

Piszę dopiero dziś bo wczoraj jakoś mnie później na komputerze nie było...

Zamiast gum były błystki - guma na 12g główce jeździła po dnie i co chwilkę zaczep. Ogólne wrażenie - pozytywne. Było naprawdę super. A i jeszcze uwiesiły się 3 wymiarowe okonki  ok ok ok Wróciły z powrotem do wody. Żadnej przynęty nie zerwałem. Miałem 1 małe splątanie żyłki ale odwinąłem z multika z 2m i wszystko było ok.

Dziś chyba powtórka ?!  Fishing
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1720 : 15 Lipca 2007, 11:04:26 »

No niestety poranny wypad na łódkę  nieudany. Embarrassed Embarrassed  Łódka dziurawa jakas menda dziabnęła ją czymś ostrym. Z brzegu bardzo słaby dostęp do wody więc tylko zostało popatrzeć na jeziorko ocenić co potrzebne do naprawy łódki i powrót do domu.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1721 : 18 Lipca 2007, 01:35:21 »

Już po urlopie. Nie mogę spać. Jadę. Jeszcze nie wiem, Wisła czy Skawa. Zdecyduję po drodze. Może jakieś ryby też nie mogą spać i się nudzą?
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1722 : 18 Lipca 2007, 09:52:27 »

No i nie połowiłem. Woda niziutka i na Wiśle i na Skawie. Na tej drugiej zaciąłem szczupaka, ale się spiął. Na tej pierwszej nie zaciąłem, bo też nie było ataku na moją gumkę, a… wyjąłem. Jak to możliwe? Otóż zauważyłem na wodzie stojący spławik, taki duży, żywcowy. Postanowiłem go wyciągnąć, żeby sprawdzić czy żywczyk nadaje się jeszcze do reanimacji lub resuscytacji, w ostateczności do czegokolwiek na re. Ku mojemu zdziwieniu na końcu zestawu dyndał szczupak. Taki śledź okołowymiarowy.  Wielkiego oporu nie stawił, gdy próbowałem go wyholować za żyłkę, która wystawała mu z pyska. Bałem się, że osłabiony nie wytrzyma grzebania szczypcami w trzewiach, bo żywca miał czas połknąć dość dokładnie. Ku mojej radości nagle stwierdziłem, że mam w ręce samą żyłkę z … hakiem. Szczupak postał chwilę na płyciźnie, ale szybko doszedł do siebie.
I nagle wczorajszy h….y dzień w pracy nabrał nowego znaczenia - postanowiłem się po nim odprężyć i pojechać w nocy na ryby, zamiast „normalnego” odcinka kanału wybrałem ten przed mostem, na który Jawor nie dał się namówić, bo… tam nie ma ryb. A cały ten pozornie bezsensowny ciąg zdarzeń miał jednak cel – uwolnić szczupaka. Może jak dorośnie, to wymyśli szczepionkę na raka? Albo z powodu uprzedzenia do małych rybek będzie się żywił tylko kaczkami i LiSami?  Albo stanie w gardle ojcu Grzybkowi? Kto wie…       
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #1723 : 18 Lipca 2007, 10:05:57 »

No cóż, nie połowiłeś ale złowiłeś! Widać nie ma tego złego....  ok
Zapisane

Pozdrawiam
MAREK50

Wiadomości: 714

Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1724 : 18 Lipca 2007, 14:16:05 »

Grzesiu!
 ok ok ok ok Beer Beer
Zapisane
Strony: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!