http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 01:20:07

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222207 razy)
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1860 : 13 Sierpnia 2007, 21:39:57 »

Jawor, Zamker gratulki   Grin  ok  Beer

Mi też dzisiaj dopisało szczęście, pierwszy szczupły na powierzchniowca  Grin Cheesy
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1861 : 13 Sierpnia 2007, 21:45:34 »

Cytat: Morfi
Jawor, Zamker gratulki   Grin  ok  Beer

Mi też dzisiaj dopisało szczęście, pierwszy szczupły na powierzchniowca  Grin Cheesy


 No prosze jaki łowny kolor a ja swojego w domu zostawiłem. Gratulki !! Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Trout

Wiadomości: 105


Trzcianka/Manchester


« Odpowiedz #1862 : 13 Sierpnia 2007, 22:02:15 »

Pięknie panowie dajecie do pieca.Tak trzymać ok
Zapisane

Pozdrawiam
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #1863 : 14 Sierpnia 2007, 12:23:56 »

Gratulacje za udane wyprawy wędkarskie  Fishing
Zapisane

Siemka
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1864 : 14 Sierpnia 2007, 14:02:14 »

Cytat: zamker
Wróciłem z niespodziewanego wypadu na łódeczke. 3 zębate 51, 58, 79 cm dokładnie w tej kolejności. Sliderek 10 RR Laughing rządzi. ok Fishing Laughing Beer Beer Jest to mój pierwszy tak udany dzień  w połowie szczupłego od zlotu w Nadarzycach . Laughing Laughing Fishing Beer


   He   He    He .    Za to dzisiaj dostałem nauczkę której nie zapomnę długo.  Tongue Rozochocony sukcesem pogrzałem skoro świt na powtórkę. A tu pipa lala. Embarrassed 4 godziny ostrego biczowania i nawet wyjścia nie zanotowałem.  Cry Ani duże wobki ani małe ni jerki i gumki na nic nie mogłem nic skusić.  Huh  No to do wieczora posiedzę sobie teraz i pomyslę  Beer Beer nad klęską jaka mnie spotkała. Fishing Roll Eyes
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1865 : 14 Sierpnia 2007, 15:23:13 »

Zbyszek, nie jesteś sam. Ja wczoraj wieczorem i dziś rano dostałem lekcję pokory na tym samym kanale, gdzie Jawor wcześniej wyciagał okazy.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1866 : 14 Sierpnia 2007, 16:27:07 »

Cytat: Yotaar
Zbyszek, nie jesteś sam. Ja wczoraj wieczorem i dziś rano dostałem lekcję pokory na tym samym kanale, gdzie Jawor wcześniej wyciagał okazy.

 Ech z Dżaworkiem to my chyba nie mamy szans. Undecided Słyszałem, że niedawno szedł obok kałuży zatrzymał się chwile pomyślał i zarzucił do niej najbrzydszego wobka. Po metrze ściągania zaciął rekordowego szczupaka. ok wypiął go i poszedł dalej. Laughing Laughing ok Laughing Fishing Beer Nam pozostaje tylko łut szczęścia który niezbyt często nam sprzyja. Undecided
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #1867 : 14 Sierpnia 2007, 17:50:00 »

Czesć
W końcu miałem czas na odwiedzenie jeziorka. Od 4 .30 do 7.00 coś się działo. W drugim rzucie na spittina połakomił się 50cm szczupek - oczywiście nie trafił  Grin Z tej samej dziury w zielsku na buzzbaita wyjąłem 40cm szczupka. zmiana miejsca i na popka bierze 50cm szczupek - branie jest świetne - cały wyskakakuje w powietrze kij do góry i siedzi. Zmiana miejsca . Długi rzut z wiatrem  w przesmyk z widocznymi na dnie czarnymi plamami. Powtarzam rzut i siedzi gwałtownie wobka spittin rovera zebrał z powierzchni 28 cm okoń. zmiana miejsca i slider 10 rgs F do wody. Drugi rzut- wobek wpada do wody chcę mu nadać akcję a wobek dziwnie wyjeżdża do powierzchni  widzę biały brzuszek i czerwone podgardle woba - okazało się ze od razu trafił do paszczy 56 cm szczupka i nadając wobkowi akcję zacinam rybkę- hol expresowy hehehehe. 30 lb stren i Rozemeijer zrobiły swoje(kij się nawet ugiął Smiley ) około 7.30 zaczęło padać i brania raptownie ustały. W międzyczasie widziałem piękną pogoń naprawdę dużego okonia za drobnicą. Fotki wrzucę jak wydostanę z telefonu.
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #1868 : 14 Sierpnia 2007, 19:34:33 »

Witam.Gratuluje koledzy pieknych rybek. @zamker słowa uznania za piękny komplet SZKODA ŻE NIE MASZ ZDJĘC.Takie szczupaki to jest już coś  ok ok ok
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1869 : 14 Sierpnia 2007, 22:45:59 »

Cytat: rolek
Witam.Gratuluje koledzy pieknych rybek. @zamker słowa uznania za piękny komplet

 Dzięki rolek.

Cytat: rolek
SZKODA ŻE NIE MASZ ZDJĘC.Takie szczupaki to jest już coś  ok ok ok

 Nie zawsze ma się na łodzi fotografa. Tym razem partnerem był starszy człowiek którego ledwo co udało się przekonac do używania silnika elektrycznego a nie wioseł.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
SKURA

Wiadomości: 56


« Odpowiedz #1870 : 15 Sierpnia 2007, 19:24:29 »

_rybacka.html[/url]  Lips Sealed
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpnia 2007, 19:29:29 wysłane przez SKURA » Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #1871 : 15 Sierpnia 2007, 19:37:28 »

Witam.No i nie wytrzymałem przeryłem całą chatę szukając popperów. Znalazłem 2 rapalki ,spakowałem cały majdan i pojechałem na ryby.Powiem krótko już dawno nie widziałem tak widowiskowych ataków okoni.Nie były to byki ale liczyła sie super zabawa.
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #1872 : 15 Sierpnia 2007, 19:42:41 »

A potem zmienilem kaliber i zlowiłem kilka szczupaczków takich koło 55 cm ( kilka to znaczy 4). Pozdrawiam Tomek
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #1873 : 15 Sierpnia 2007, 19:53:25 »

Tomek,gratuluje owocnego wypadu na rybki  Cool
Zapisane

Siemka
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1874 : 15 Sierpnia 2007, 19:56:53 »

Rolek gratulki  ok Fishing Beer Beer
 
 
 A ja w nadziei ,że pech nie może trwać dwa dni pełny nadziei byłem już przed 5 rano na łódce. Ale było kolejne pipa lala Tongue Niestety nie miałem żadnego poperka a jak widzę przydał by się napewno. Roll Eyes
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!