http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 19:37:52

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1206994 razy)
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1170 : 06 Kwietnia 2007, 11:37:35 »

Dok mi przypomniał jak świeżym jestem zwolennikiem C&R. Lubię wszakże i rybę spożyć. Jeżeli Rosjanie mają rybne wody i takie połowy tym wodom nie szkodzą, to chyba tylko gratulować,  a może i uczyć się?
Rozumiem też, że oburzeni koledzy łapią na przynęty bez haków, są wegetarianami, zamiast skórzanego obuwia chodzą w szmaciakach a kompy złożyli z makulatury w przerwach między pikietami przeciwko McDonaldom i łamaniu praw człowieka w Tybecie.
Ja jestem łowcą i drapieżcą, a ryby wypuszczam, bo mam nadzieję, że to wpłynie pozytywnie na stan naszych wód i może kiedyś..
« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2007, 11:50:32 wysłane przez Yotaar » Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Dok

Wiadomości: 89


« Odpowiedz #1171 : 07 Kwietnia 2007, 09:23:47 »

Morfi

Благодарю за link ,но я прекрасно понимаю и читаю по польски,переводчик мне не нужен.

Да выпускаем мы рыбу,выпускаем.Ту что меньше килограмма.
Zapisane
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1172 : 07 Kwietnia 2007, 09:59:47 »

Благодарю за link ,но я прекрасно понимаю и читаю по польски,переводчик мне не нужен.
Да выпускаем мы рыбу,выпускаем.Ту что меньше килограмма.
"Dziękuje za link. Ja wspaniale rozumiem i czytam po Polsku, translator nie jest mi potrzebny
My wypuszczamy ryby, które są mniejsze niż kilogram"
 
Czyli jest u was jakaś alternatywa C&R. mimo że niema u Was PZW

Здравствулте!. Возможно, вы напишете в заполированности языка

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #1173 : 07 Kwietnia 2007, 12:05:48 »

byłem dzisiaj na Kanale Szczakowskim rybki dopisały kilka wyjsc dwa pstrągi troche powyzej 30 cm i jeden 40 cm

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #1174 : 07 Kwietnia 2007, 13:39:10 »

А чем Вы так недовольны,ребята?Дело происходит в России,мы так привыкли ловить рыбу,у нас это норма.Это рыбалка.
А ещё мы ловим других рыбок.


Baltic.2007. To nie Bornholm.To Jest Kaliningrad.

@Dok, u nas też tak łowili prze kilkadziesiąt lat (do lat siedemdziesiątych) i teraz mamy, to co mamy. Może powinniście zastanowić się nad ochroną Waszych ryb, bo przy takim "przerobie" za kilka lat nie bedzie co łowić?
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1175 : 07 Kwietnia 2007, 20:04:45 »

Ech Jaworku!!!
Żebyś tak raz napisał "że rybki Ci nie dopisały"!!! Angry Angry,, bym się zdziwił,,,,,, a tak?! ,,, znów dopisały,,,,i znów ładna fota,,, kurcze blade  Smiley Smiley Smiley ,,,,,,,,jutro idę na kanał, przy tym wiatrzysku będę brodę za brodą rozplątowywał ale nie zejdę dopóki czegoś nie złapię,,,,, i potem fota,,,do wody i też napiszę "rybki dopisałyGrin Grin Grin

Pozdrawiam,
do zobaczyska w Nadarzycach! Fishing Fishing
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #1176 : 07 Kwietnia 2007, 20:25:19 »

Dok ryby te które pokazałes byłyby piękne gdyby wróciły do tej wody z której je wyciągnąłeś Sad szkoda tych ryb Sad jesli dziwi Cie to co tu Chłopaki mówią o puszczaniu ryb to weź wędke zapakuj i przyjedź do nas do Polski na ryby uwierz mi jak wrócisz to bedziesz wszystkie puszczał bo zobaczysz jakie pogłowie ryb jest w Polsce marne  Undecided
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1177 : 07 Kwietnia 2007, 20:30:37 »

Witaj @Krzysztofek
Masz racje.
Może teraz trzeba było by zadac sobie pytanie:
Co jest nie tak, oczywiscei u Nas w Polsce, że mamy tak niewilekie pogłowie ryb, jeżlei w Rosji, Kalinigradzie nie ma naszego odpowiednika PZW, kłusownictwo napewno jest, i co najważniejsze jest możliw łowieć takie ładne ryby w ponad przeciętnuch ilościach
Pozdrawiam Paweł
Zapisane
Dok

Wiadomości: 89


« Odpowiedz #1178 : 07 Kwietnia 2007, 21:20:50 »

Sith

Да не всё у нас так уж  и хорошо.Рыбы тоже с каждым годом становится всё меньше.У нас  очень много браконьеров с сетями,и с ними почти никто не борется.Все магазины и базары завалены рыбой.На этом фоне рыболов со спиннингом выглядит невинным младенцем.Конечно,такие уловы бывают не каждый день,и не у всех.Этими фотографиями  я просто хотел показать какую рыбу ловят у нас, в том числе и castingem.
С праздником!
Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #1179 : 07 Kwietnia 2007, 21:56:47 »

Dok popraw mnie jesli źle coś zrozumiałem ale wyszło mi ze u Was tez nie jest tak kolorowo z rybami ze pogłowie tez sie zmienjsza ze tez macie kłusowników z którymi nie dajecie sobie tez rady? i ze magazyny i bazary wypchane są rybami?? i ze przez te fotki chciałeś pokazac ze tez łowicie na casting ładne ryby?? i ze nie zawsze da sie złowic takie okzazłe ryby?  o to chodziło czy coś mocno pomieszałem bo ja to strasznie dawno sie uczyłem języka rosyjskiego  ok
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #1180 : 07 Kwietnia 2007, 22:02:30 »

Witaj @Krzysztofek
Masz racje.
Może teraz trzeba było by zadac sobie pytanie:
Co jest nie tak, oczywiscei u Nas w Polsce, że mamy tak niewilekie pogłowie ryb, jeżlei w Rosji, Kalinigradzie nie ma naszego odpowiednika PZW, kłusownictwo napewno jest, i co najważniejsze jest możliw łowieć takie ładne ryby w ponad przeciętnuch ilościach
Pozdrawiam Paweł
wiesz to jest dobre pytanie bo niby mamy PZW które tego i tamtego zabrania przepisy zakazy nakazy a ryb coraz mniej? moze to scheda poprzednich lat kiedy do wód wlewano wszysko co popadło?? nie mówie ze to przez to ale to takie moje przemyślenia. Moze to tez dlatego ze przepisów jest kupa nakazaów zakazów ale nikt tego nie respektuje i nikt nie egzekwuje. Moze gdyby mentalność wędkarzy sie zmieniła i zaczeli przestrzegać przepisów to moze byłoby inaczej ale to tak jakby polscy kierowcy wkońcu zaczeli jeździć zgodnie z przepisami. Jesli sie myle to niech mnie ktoś poprawi i zbeszta Laughing Fishing
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1181 : 07 Kwietnia 2007, 22:03:49 »

Zgadza sie @Krzysztofek, ja tak samo to zrozumialem tylko ze z pomoc rosyjsko-angielskiego translatora

Moze to tez dlatego ze przepisów jest kupa nakazaów zakazów ale nikt tego nie respektuje i nikt nie egzekwuje.

Znowu masz racje. Byłem w niedzile na rybkach, mniejsza o wyniki, ale bylem swiadkiem jak 2 "starzy" wedkarze wraz z rodzina wyciagli szczupaka za pomoca podbieraka i ciagli na szarpaka odleglosciowka wygrzewajace sie przy brzegu karpie Angry  Sad Undecided
Pozdrawia Paweł
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2007, 22:22:37 wysłane przez Morfi » Zapisane
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #1182 : 07 Kwietnia 2007, 22:19:32 »

tak trochę offtopickowo - wyskoczyłem dziś z lekkim castingiem na moją rzeczkę i miałem przez jakieś 2-4min salmonida życia na kiju...
nie wiem co to było bo nie dało się podciągnąć nawet pod powierzchnię... podejrzewam łososia. shikari wygięte w pałąk ryba robiła co chciała a na koniec się spięła. jedna z kotwiczek duela diet była lekko rozgięta, być może to było przyczyną spięcia się ryby...
zmieniłem zatem kotwice na ownery morskie i jutro powtórka - może znów się połakomi...
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #1183 : 07 Kwietnia 2007, 22:31:36 »

Ja rownież zafundowałem sobie małe łowienie, wybrałem sie nad małą kleniową rzeczułke z moim spiralem ze stajni Rodmas-a, niestey ryby ryby nie dopisały, jedynie dwa małe kleniki, ale jaka frajda postac na swiezym powietrzu.





Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1184 : 07 Kwietnia 2007, 22:41:15 »

Fajna woda Michumm! Pozazdrościć!
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Strony: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!