http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
26 Kwietnia 2024, 18:39:47

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222089 razy)
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #1275 : 29 Kwietnia 2007, 10:59:36 »

.
« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2008, 22:23:01 wysłane przez kj-ub » Zapisane

Pozdr. Adam.
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #1276 : 29 Kwietnia 2007, 11:32:56 »

No własnie zawsze możemy popisać o szkodliwości tego wszystkiego co wrzucamy do wody np.zanety no i to co URYWAMY W WODZIE.  Oczywiscie w innym watku Wink. pozdrawiam
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #1277 : 29 Kwietnia 2007, 11:45:14 »

Możemy w innym wątku pisać o ołowiu nawet o zanętach, które podobno są świeże i ekologiczne!
Jadę na ryby!
Pozdrawiam
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #1278 : 29 Kwietnia 2007, 16:46:29 »

Wlasnie wrocilem z 1 zawodow GRand Prix Okregu Poznanskiego w tym sezonie na zb Kowalskie kolo Poznania

Oczywiscie zalozenie takie jak co roku, systemy trokowe, ołów malutkie paproszki ( w niektorych przypadkach to tylko ich cząstki, jakies 2 mm gumki na haczyku ). Na syngał startu zawodnicy ruszyli jak stado rozwscieczonych bawołów  Laughing i tratowali wszystkko na swojej drodze aby dobiec ( albo doleciec?) na swoje miejscowki. Ja biegnac z umiarkowana predkoscia 50km/h szybko doszedlem do mojej ulubionej miejscowki i zaczalem łapac. 1 wieksza wzdrega spadla mi w czasie brania jej na klate, reszta ryb z tej miejscówki była krótka. Nastepnym razem nie chcialem popelnic tego samego błedu i przy podbieraniu drugiej takiej ponad 20cm , schylilem sie aby ja zagarnąc ręka efekt tego był taki ze MATAS wylądował w wodzie zamoczony a wzdręga z gracją odplyneła w siną dal..... Wiecej juz takich wiekszych ( czytaj wymiarowych PONAD 15cm ) nie miałem. Po odbyciu 10 km wycieczki na terenie zawodów, miałem juz na koncie jakies 20 niewymiarowych okoni i wzdręg, działając taktycznie załozyłem obrotówke nr 1 z tuningowanym przezemnie turbodopalaczem w postaci twistera z 2 ogonkami na kotwicy, zaczalem nim śmigac na lewo i prawo. Z nadzieją w oczku wykonałem rzut pod pojedyncze trawki,  ŁUP! coś siadło, łowiłem na delikatny kijek do 10g i zyłeczke 16g wiec poczułem miekkie parcie do dna. Myśle sobie moze to duzy ładny oligotroficzny okon, nagle moje marzenia zostaly rozwiane po 10m odjezdzie z gwizdem kołwrotka, nie było obcinki? mysle sobie moze to sandacz albo karp za łeb?  Po krótkiej walce moim oczom ukazał sie 3 kilogramowy szczupak......  Roll Eyes po chwili uslyszalem głosny smiech kaczki ktora mnie wyśmiała i dopełniła tragizmu. Po powrocie do punktu wagowego okazalo sie ze jestem nieliczna osoba bez ryby, co wiecej , kolega z klubu ktory złowił 7 okoni nie znalazl sie nawet w pierwszej "20".

Jezeli dodac do tego wczorajszy egzamin oblany na prawo jazdy to wyjdzie całkiem miły weekend, a za 4 dni matura.

Zycie jest piekne.  Beer
Zapisane
blacharz

Wiadomości: 348


Wronki


« Odpowiedz #1279 : 29 Kwietnia 2007, 19:03:30 »

Zycie jest piekne.  Beer

zazdroszczę takiego optymizmu, ale tak trzymaj  Fishing
Zapisane

nic na siłę
Trout

Wiadomości: 105


Trzcianka/Manchester


« Odpowiedz #1280 : 29 Kwietnia 2007, 19:20:05 »

Glowa do góry niema co się przejmować,najważniejszy optymizm :)a widze że go masz Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1281 : 29 Kwietnia 2007, 19:52:51 »

Nieszczescia chodza parami. Ty juz swoje wykozystałeś, wiec mature masz w kieszeni  ok Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #1282 : 29 Kwietnia 2007, 21:18:51 »

Dziś, na Pilchowicach brały jedynie małe okonki, trochę boczny trok i ..... cykady.
A to pamiętacie?? Laughing


[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #1283 : 29 Kwietnia 2007, 21:25:34 »

To chyba Twoja fota z galeri ?
Zapisane

Siemka
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #1284 : 29 Kwietnia 2007, 23:15:16 »

Wlasnie wrocilem z 1 zawodow GRand Prix Okregu Poznanskiego w tym sezonie na zb Kowalskie kolo Poznania

Oczywiscie zalozenie takie jak co roku, systemy trokowe, ołów malutkie paproszki ( w niektorych przypadkach to tylko ich cząstki, jakies 2 mm gumki na haczyku ). Na syngał startu zawodnicy ruszyli jak stado rozwscieczonych bawołów  Laughing i tratowali wszystkko na swojej drodze aby dobiec ( albo doleciec?) na swoje miejscowki. Ja biegnac z umiarkowana predkoscia 50km/h szybko doszedlem do mojej ulubionej miejscowki i zaczalem łapac. 1 wieksza wzdrega spadla mi w czasie brania jej na klate, reszta ryb z tej miejscówki była krótka. Nastepnym razem nie chcialem popelnic tego samego błedu i przy podbieraniu drugiej takiej ponad 20cm , schylilem sie aby ja zagarnąc ręka efekt tego był taki ze MATAS wylądował w wodzie zamoczony a wzdręga z gracją odplyneła w siną dal..... Wiecej juz takich wiekszych ( czytaj wymiarowych PONAD 15cm ) nie miałem. Po odbyciu 10 km wycieczki na terenie zawodów, miałem juz na koncie jakies 20 niewymiarowych okoni i wzdręg, działając taktycznie załozyłem obrotówke nr 1 z tuningowanym przezemnie turbodopalaczem w postaci twistera z 2 ogonkami na kotwicy, zaczalem nim śmigac na lewo i prawo. Z nadzieją w oczku wykonałem rzut pod pojedyncze trawki,  ŁUP! coś siadło, łowiłem na delikatny kijek do 10g i zyłeczke 16g wiec poczułem miekkie parcie do dna. Myśle sobie moze to duzy ładny oligotroficzny okon, nagle moje marzenia zostaly rozwiane po 10m odjezdzie z gwizdem kołwrotka, nie było obcinki? mysle sobie moze to sandacz albo karp za łeb?  Po krótkiej walce moim oczom ukazał sie 3 kilogramowy szczupak......  Roll Eyes po chwili uslyszalem głosny smiech kaczki ktora mnie wyśmiała i dopełniła tragizmu. Po powrocie do punktu wagowego okazalo sie ze jestem nieliczna osoba bez ryby, co wiecej , kolega z klubu ktory złowił 7 okoni nie znalazl sie nawet w pierwszej "20".

Jezeli dodac do tego wczorajszy egzamin oblany na prawo jazdy to wyjdzie całkiem miły weekend, a za 4 dni matura.

Zycie jest piekne.  Beer
To nie okoń był oligotroficzny, tylko wynik-ja tak samo  dzisiaj zakończyłem łowienie pstrągów w strumieniu gdzie uczyłem się łowienia tych ryb. Powróciłem tam po kilku latach nieobecności i oprócz wrażeń "widokowych" rzeczki całkowity brak ryb.
Głowa do góry!!!
Zapisane
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #1285 : 02 Maja 2007, 19:26:24 »

Pokazuję/kończy* się belona;)
*-nie potrzebne skreślić

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Surfcasting
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #1286 : 03 Maja 2007, 00:10:20 »

dziś wybrałem się w poszukiwaniu pstrągów a znalazłem fajny "spot" na okonie.
ryby brały super i to wcale niezłe tak po 30-35cm
fajno było!
pozdrawiam!

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #1287 : 03 Maja 2007, 00:11:02 »

b

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #1288 : 03 Maja 2007, 04:15:53 »

Gratulacje ale coś mi sie widzi że zmieniasz kierunek ale popieram jak nie wobler to na muchę Laughing ok Fishing Beer Beer Beer Mogę tylko dodać że na muche nigdy nie zszedlem bez ryby co zdarza się często na casting? Laughing ok Beer Beer Beer
Zapisane

małopolska team...
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #1289 : 03 Maja 2007, 11:37:04 »

witam!
mucha tylko i wyłącznie bo muszę - jest kilka miejsc gdzie jest  to jedyna dozwolona metoda, więc czy mi się podoba czy nie muszę na muchę. casting jest i będzie moja ulubioną metodą i w miejscach gdzie jest możliwość i muchy i spinningu zawszę wybiorę tę drugą...
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Strony: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!