http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 21:02:06

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1206998 razy)
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1440 : 24 Maja 2007, 22:20:21 »

Dla mnie wzdręga nie powinna byc zaliczona do zawodów, bo dlaczego nie leszcz czy karp lub lin, przeciez tez biora na spinning, sam łowiłem.

...to tylko węgorz na spinning Ci pozostał....  ok Grin Grin Grin Grin
Darku węgorza już zaliczyłem, na rippera w moim jeziorku Smiley W zasadzie to został mi tylko amur i tołpyga, cała reszta wliczjąc ryby spokojnego żeru juz na spinning łowiłem  Grin
« Ostatnia zmiana: 24 Maja 2007, 22:23:56 wysłane przez TomCast » Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #1441 : 24 Maja 2007, 22:22:14 »

ostatnio koledzy złapali na slidera 8 węgorzy  ok
pozdrawiam!
Stanisław Lem łowił? Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1442 : 24 Maja 2007, 22:29:32 »

...  bede uzywal duzych przynet na konkretne ryby, mysle nad sliderem z multikiem
( hehe chce widziec miny tych dłubaczy jak zobaczą multiplikator  Grin ) ...


Miny i epitety skierowane w Twoją stone będą najróżniejsze, ale wyrazy twarzy innych wędkarzy gdy będziesz wracał do wagi z rybami (i pewnie nie będą ta naciągane okonie 18cm Grin ) są "najlepsze"  Laughing

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #1443 : 24 Maja 2007, 22:33:06 »

ostatnio koledzy złapali na slidera 8 węgorzy  ok
pozdrawiam!
Stanisław Lem łowił? Grin
nie koledzy zahaczyli siatę z 8 węgorzami w środku :-)
pozdrawiam
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #1444 : 24 Maja 2007, 23:56:21 »

To pewnie była polska siata...
Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #1445 : 25 Maja 2007, 00:01:12 »

Dla mnie wzdręga nie powinna byc zaliczona do zawodów, bo dlaczego nie leszcz czy karp lub lin, przeciez tez biora na spinning, sam łowiłem.

...to tylko węgorz na spinning Ci pozostał....  ok Grin Grin Grin Grin
Darku węgorza już zaliczyłem, na rippera w moim jeziorku Smiley W zasadzie to został mi tylko amur i tołpyga, cała reszta wliczjąc ryby spokojnego żeru juz na spinning łowiłem  Grin
Tak węgorza można złowić na spinning i to wcale nie przy dnie-kiedyś złowiłem na Morsa 2 węgorzyka dług. 50cm i wszystkie 3 ramiona kotwicy były w pysku rybki. Przysięgam, że byłem trzeźwy (wtedy jeszcze tyle nie piłem-ryby brały) a i teraz jestem tylko po Nałęczowiance.
Zapisane
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #1446 : 25 Maja 2007, 00:09:00 »

kto wie...
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1447 : 25 Maja 2007, 09:30:23 »

Węgorz jest drapieżnikiem i bierze na sztuczne przynęty. Można by sie było ustawić na jego łowienie, ale zapewne mało osób wie gdzie i o jakiej porze go szukać. Dodam tylko że łowiłem je praktycznie o każdej porze doby ( na przynęty naturalne ), na spinning trafił mi sie raz w godzinach popołudniowych. Tak wiec nie mam praktycznie zadnej wiedzy w połowach węgorza na sztuczne przynęty Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #1448 : 25 Maja 2007, 15:11:49 »

Najnowsze wiesci z Mistrzostw Swiata

Polska po 1 turze zajmuje 3 miejsce

Ale jedna informacja mnie poprstu rozwaliła, Rosjanin Shanin zlowil w ciagu 3 godzin 87 PSTRAGÓW

lol
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1449 : 25 Maja 2007, 15:17:15 »

Cytat: MATAS
Ale jedna informacja mnie poprstu rozwaliła, Rosjanin Shanin zlowil w ciagu 3 godzin 87 PSTRAGÓW

 Pewnie łowi na polskiego wobka. Laughing Laughing Laughing A naszym gratuluję ok Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1450 : 25 Maja 2007, 15:30:51 »

A może łowił na dwie ręce  Grin Grin
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1451 : 25 Maja 2007, 19:26:25 »

Po wczorajszo-dzisiejszej nocce na jeziorze Salno jestem załamany  Embarrassed. Żadnego najmniejszego brania. Było kilka puknięć okonków ale biły zamkniętymi pyskami,,,,, tragicznie. Z białorybiu - 10 płotek (słownie: dziesięć) - największa 16cm.
Jutro jadę do Raciąża na dwa dni,,,, oby nie "brały" tak samo  Undecided
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #1452 : 25 Maja 2007, 23:10:57 »

Po wczorajszo-dzisiejszej nocce na jeziorze Salno jestem załamany  Embarrassed. Żadnego najmniejszego brania. Było kilka puknięć okonków ale biły zamkniętymi pyskami,,,,, tragicznie. Z białorybiu - 10 płotek (słownie: dziesięć) - największa 16cm.
Jutro jadę do Raciąża na dwa dni,,,, oby nie "brały" tak samo  Undecided

osobiscie trzymam kciuki, bo jeszcze okaze sie, ze zestaw nie ten...  Wink Wink Grin Grin Grin
Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #1453 : 25 Maja 2007, 23:19:12 »

Węgorz jest drapieżnikiem i bierze na sztuczne przynęty. Można by sie było ustawić na jego łowienie, ale zapewne mało osób wie gdzie i o jakiej porze go szukać. Dodam tylko że łowiłem je praktycznie o każdej porze doby ( na przynęty naturalne ), na spinning trafił mi sie raz w godzinach popołudniowych. Tak wiec nie mam praktycznie zadnej wiedzy w połowach węgorza na sztuczne przynęty Smiley
Ja też nie ale kiedyś podczas łowienia wieczornego sandaczy na kamienisku (głęb. ok. 1.5m) na twistera wziął mi niezły pyton. Nie uwierzysz ale ten węgorz wyskoczył z twisterem w pysku nad wodę-byli świadkowie, wszyscy trzeźwi. To były w ciągu mojej 22 letniej kariery spinningisty 2 takie przypadki, czyli nie za częste. Może ktoś założyć, że w ciągu tych 22 lat byłem 2 razy pod wpływem alkoholu, ale mam to gdzieś.
Pozdrawiam
Zapisane
Agraph

Wiadomości: 412


Barlinek :)


« Odpowiedz #1454 : 26 Maja 2007, 11:44:41 »

Bigessox
"byli świadkowie, wszyscy trzeźwi"

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Wujek Dobra Rada Smiley
Strony: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!