http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 08:59:25

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1207052 razy)
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #1575 : 18 Czerwca 2007, 22:46:41 »

ale pewnie tylko na niego łowiłeś. Jakie rozmiary szczupków? Kurde mógłbys jakąś fotkę w końcu zamieścić......... Tongue
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #1576 : 18 Czerwca 2007, 23:18:16 »

Ciepałem też popperem Rapali ale wtedy gdy zerwałem rover'a Laughing i to z niewielkim przekonaniem. Poprostu spittin rover jest najlepszy i tyle na ten temat.

Z fotkami mam problem jak wiesz nie mam cyfraka. Wiem, że można kombinować ze zwykłym kliszakiem ale jeszcze filmu nie kupiłem i mam w zwyczaju nie męczyć rybek nawet jedną fotką. Zawsze chodzę sam.

Pozdr.

Salmo
Zapisane
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #1577 : 18 Czerwca 2007, 18:15:21 »

spoko rozumiem, wiara w przynętę to podstawa
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1578 : 19 Czerwca 2007, 23:31:09 »

A ja dziś pierwszy raz poszedłem sobie nad rz.Brdę która płynie sobie przez całą Bydgoszcz. Zabrałem ze sobą "Darkowy"  Premier PC60MLF2 ze Scorpionem 1001  - typowo na okonka. Miejsce które wybrałem to same centrum B-szczy. Brda jeszcze z 5 lat temu uważana była za totalny ściek, ale wodociągi Bydgoskie wzięły się do pracy (unijne fundusze) i poodcinano wszystkie miejskie wyloty kanalizacji sanitarnej a do 2009roku wyloty deszczówki mają zostać "wyposażone" w podczyszczalnie - także rokuje to na +.
W każdym razie wybrałem się dziś. Jak to u mnie bywa w pierwszych rzutach rozprostowywuje plecionkę - czyli najdłuższe rzuty.
W trzecim rzucie przy zwijaniu (na końcu czarny 5-cio cm Jaworkowy twister znad Bobru - Pawle jest to obecnie moja przynęta nr 1!) dostałem takiego strzała w kija, że prawie mi go połamało. Niesamowite nigdy wcześniej nie doznane kopnięcie  !!! Hol trwał ze 2 minuty - same odejścia, ale za każdym razem krótsze i słabsze. Po osłabnięciu rybki zobaczyłem na środku Brdy piękną płetwę grzbietową wraz z szerokim ogonem. Pierwszy w moim życiu 60cm Boleń był mój  Cheesy
Wiele na tym forum naczytałem się o boleniowym kopnięciu , ale nigdy przez głowę mi nie przeszło, że to jest taka siła !
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1579 : 20 Czerwca 2007, 00:04:44 »

Mynia,
serdeczne gratulacje, z nutką zazdrości!!! Trafiają mi się fajne rybki, ale nie mogę doczekać się kopnięcia (a bolkowego w szczególności). Może powinieniem zajść w ciążę Huh
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #1580 : 20 Czerwca 2007, 07:23:24 »

@mynia Gratulacje! ok
Zapisane

Pozdrawiam
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1581 : 20 Czerwca 2007, 09:56:06 »

@Yotaarku kopnięcie jest niesamowite! A na dodatek było ze zdwojoną siłą, ponieważ wogóle niespodziewałem się jakiegokolwiek brania. Nawet słowo "kopnięcie" nie oddaje potęgi uderzenia jakie miało miejsce. Aż ciśnie się aby branie porównać do soczystego przekleństwa. Z mojego żargonu ,,, aby przyrównać ,,,,,,,to: mój motocykl ZED w jakieś 8 sek rozpędza się do 200km/h, max jaki leciałem to 271 - i nie jest to ścigacz! - żadnych plastików, owiewek, czegokolwiek za czym można by się schować. ZED'zik posiada 4 tłumiki. I dla postronnego obserwatora dźwięk jaki wydaje powyżej 250km/h można przyrównać do startującego odrzutowca - niesamowita moc,,,,niesamowity hałas !
I tak to wyglądało z Bolkiem! Cheesy
A tak z wczorajszych przeżyć: to po wyjęciu rybki dzwonię do @tomka72 i mu opowiadam, jakie branie branie,,,jaka ryba ,,,, i że pierwszy w życiu,,,,, ręcę mi się trzęsąm ,,,poziom adrenaliny bardzo wysoki,,,itd. A tomasz spokojnym głosem mówi mi, że bolki przecież mają właśnie takie kopnięcia i że przecież nie raz mi o tym opowiadał - i faktycznie tak było,,,, Tomasz już nie jednego kija "zjadł" na wiślanych  boleniach. W każdym razie ja podniecony w stopniu maksymalnym,a On opowiada mi, że jest na jeziorze Kamionki i dwa okonki 20cm mu się spięły. ,,,,,,,, kurcze wogóle mnie nie słuchał   Angry Sad Embarrassed

Można by nowy Bolkowy wątek zacząć,,, bo jest o czym pisać  Smiley
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #1582 : 20 Czerwca 2007, 12:00:51 »

Cześć
Gratuluję bolka Mynia!! Widzę, że się ostro podkręciłeś  Smiley ok
Fakt, Wisła mnie wkurza, woda skacze z dnia na dzień...i od dwóch dni popołudniami po robocie na okonka się przestawiłem na jeziorku..
W poniedziałek weszło 5sztuk takich 26-32cm, wczoraj cztery średnio trochę mniejsze ale tez w przedziale 25-30cm..
Fotka z poniedziałku
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2007, 13:08:40 wysłane przez tomek72 » Zapisane
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #1583 : 20 Czerwca 2007, 12:01:49 »

i z wczoraj...sorrki za ujęcia, ale nie umiem sam sobie robić fotek. Pozdrawiam
Zapisane
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #1584 : 20 Czerwca 2007, 17:12:59 »

Mynia, gratuluję połowu i zazdroszczę tych emocji, znam je z autopsji  Smiley.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #1585 : 20 Czerwca 2007, 17:18:12 »

Mynia moje gratulki  Cool
Zapisane

Siemka
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #1586 : 20 Czerwca 2007, 17:47:39 »

Mynia moje gratulacje podaj mi adres na priw to ci wysle kilka takich twisterkow takich specjalnych zaczarowanych pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje ok ok Fishing
Zapisane
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #1587 : 20 Czerwca 2007, 17:59:33 »

@Mynia pokaz fotke tych twisterow  Smiley
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #1588 : 20 Czerwca 2007, 19:38:03 »

Mynia gratuluje tego bolaska.Za dużo ich nie łów bo bedziesz cały pokopany Smiley Smiley. Ale widzę że branie zrobiło na Tobie wrażenie. Ja ostatnio połowiłem troche okoni. Pozdrawiam
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1589 : 20 Czerwca 2007, 19:42:49 »

Mynia gratuluje okoni  Wink
Rolek tobie również   Cheesy Jest pięknie wybarwiony  Smiley

Przynajmniej dzięki wam wiem jak wyglądają okonie  Grin  Laughing Dzięki  Cool

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
Strony: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!