http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
23 Kwietnia 2024, 08:27:40

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1221722 razy)
szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1620 : 25 Czerwca 2007, 09:53:51 »

Bogdan widze że miałeś super dzień tylko pogratulować  ok I sumiate i mętnookie po prostu bomba, jescze raz gratuluje.

pozdrawiam Maciek
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #1621 : 25 Czerwca 2007, 09:57:38 »

No własnie dziwne te sumki przyjdzie lipiec i będzię kiszka beda brały kijanki, a nie sumiska
 a
swoją droga tylko pozazdrościc takich doznań i przezyć  ok ok ok ok ok ok ok

 Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer Beer Beer Beer
Zapisane
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #1622 : 25 Czerwca 2007, 10:20:25 »

Dzięki chlopaki Grin Dzisiaj inne miejsce i być może powtórka ok Fishing Pozdrawiam
Zapisane

małopolska team...
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #1623 : 25 Czerwca 2007, 12:55:20 »

Coś z tymi braniami sumów musi być na rzeczy. W tamtym roku w przeciągu tygodnia (w czerwcu) miałem cztery na kiju, a jak się zaczął sezon to NIC. Podobnie dzieje się w tym, choć jeszcze trudno prorokować co będzie w sezonie. Generalnie u nas jest dużo suma ale sztuczne przynęty nie są ich ulubionymi.
Z piątku na sobotę byłem z kolega na spinningowej (z mojej strony castingowej) nocce. Noca woda jakby nieżywa. Totalne zero zarówno jeśli chodzi o ataki drapieżników jak i pożądne zagryzienia. Aby do wiosny!!
Poranek coś tam przyniósł ale szału nie było.
Nic to, trzeba non stop atakować.
Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1624 : 25 Czerwca 2007, 13:00:04 »

No właśnie coś z tymi nockami castingowymi nie tak. Mam pytanko jeśli można: jeździcie na nocki w konkretnej kwadrze czy łowicie w każdą kwadrę ?? I jak się ma rzeczne i jeziorowe łowienie w takich porach??

pozdrawiam Maciek
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1625 : 25 Czerwca 2007, 13:20:15 »

Ja nie patrze na zadne fazy księżyca. Chociaż podobno ma to jakieś znaczenie, ale mi to wisi  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #1626 : 25 Czerwca 2007, 13:28:53 »

Jeździ się na ryby wtedy kiedy ... jest na to czas. Natomiast z moich obserwacji wynika, że lepsze efekty są podczas pełni. A podobno im ciemniej tym przyjemniej. Cos mi tu nie kontrabasi  Roll Eyes
Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1627 : 25 Czerwca 2007, 15:05:36 »

Ok Chłopaki to widzę że nie jestem sam "jeżdżę kiedy mam czas" na resztę biometów, chmur, deszczu i śniegu kładę lagę. Trza być twardym a nie mientkim Smiley

pozdrawiam Maciek
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1628 : 01 Lipca 2007, 00:41:42 »

Coś wątek zamarł chwilowo.,, a pogoda zrobiła się bardzo ładna,,,,, wieje i czasami deszcz pada. Akurat na wypadzik na  Fishing

Ja tutaj jakieś relacje poproszę,,, dziecko jakiegoś wirusa załapało,,,żona inwentaryzację ma w pracy,,, więc siedzę w domu z córką i nuda jak byk  Embarrassed.
Pisać mi tutaj proszę o  Fishing Fishing Fishing Wink Cheesy
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #1629 : 01 Lipca 2007, 20:15:09 »

Witaj @mynia
Pływałem dziś na Dziećkowicach z Markiem50.Szczupłym Maćkiem i HILO .Woda ciepła jak zupa ryby raczej nie dopisały  Laughing Maciek dwa szczupłe Marek złowił ładnego garbatego a ja szczupaka który przy łodzi mi ,, zlatał '' Grin
pozdrawiam  Beer
Zapisane

Siemka
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #1630 : 01 Lipca 2007, 22:00:08 »

Ja też dzisiaj byłem kilka godzin nad wodą. Efekt zero, czyli jak zwykle już wracam do domu o kiju Smiley Zastanawiam się, czy w tej Odrze wrocławskiej coś pływa! Chociaż w SUMIE nadzieja! Mam nadzieję, że wyszedł z tego cało, bo niestety zahaczyłem go za bok.
Zapisane
ssamer
.
*
Wiadomości: 390



WWW
« Odpowiedz #1631 : 01 Lipca 2007, 22:19:06 »

ja w ten week zaliczyłem dwa wędkowania. efekty podobne jak u Was. totalna klapa. pozytywne jest tylko to ze znalazłem fajne miejsce nad wisłą piękne dołki i powalone drzewa. będę tam polował na sandacze . namówię tomcasta i skoczymy połowić
pozdrawiam
Zapisane

Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #1632 : 01 Lipca 2007, 23:08:32 »

efekty podobne jak u Was. totalna klapa.
pozdrawiam

rozumiem, że mówisz za siebie... ja tam nie narzekam... w ten weekend bardzo ładnie skubały i brały na Wkrze (to raptem 30 km od centrum naszej stolicy  Grin Grin Grin)

Niestety nie mam zdjęć  Cry, nie miałem możliwości, aby udokumentować, ale i tak nie nadawałyby się do opublikowania na ... tym forum  Wink ok Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1633 : 02 Lipca 2007, 00:01:29 »

rozumiem, że mówisz za siebie... ja tam nie narzekam... w ten weekend bardzo ładnie skubały i brały na Wkrze (to raptem 30 km od centrum naszej stolicy  Grin Grin Grin)

Niestety nie mam zdjęć  Cry, nie miałem możliwości, aby udokumentować, ale i tak nie nadawałyby się do opublikowania na ... tym forum  Wink ok Laughing Laughing Laughing
Darku,,,,,,, nie musisz nic udokumentować,,,, fotki - to fajnie jak są,,,,jak nie - trudno.
Napisałbyś,,,, ile,,, co,,,,, na co,,, ogólne wrażenia znad wody,,,, zresztą sam wiesz,,,,,,,,,z chęcią poczytam

@Kamilu,,, mimo, iż woda ciepła to coś się działo,,,, coś tam skubało,, dwa szczupłe,,, garbik jeden - Gratuluję  Fishing ! ok
@bregande , @ssamer nie martwcie się, przynajmniej nad wodą byliście, kijkami pomachaliście,,, świeże powietrze,,,a nie w domu opieka nad dzieckiem i TV!,,, dobrze że w środę MOTO GP w Holandii było i Rossi pokazał co umie najlepiej  Cheesy
 
A ja z wtorku na środę śmigam, ale na inną rybkę,,,,,gruncik,,,,,,,,oczywiście multiki zabieram,,, tak na wszelki wypadek, gdyby nic się nie działo,,,, ponoć sandacze tam są  Smiley
Czy coś da, czy nie,,, opiszę.

Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1634 : 02 Lipca 2007, 00:31:31 »

Pawle,
podaj jakąś wagę,,,,, zdjęcie jedno wstaw,,,,,, niech mi znów kopara na podłogę spadnie  Cheesy Cheesy Cheesy
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Strony: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!