http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
19 Kwietnia 2024, 08:49:21

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1221187 razy)
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #1650 : 02 Lipca 2007, 23:22:56 »

JAWOR'ku!!!
GRATULACJE!!! Piękna rybka. Pozdrawiam...
Zapisane
maniek

Wiadomości: 67


Zielona Góra

born to be wild...


« Odpowiedz #1651 : 03 Lipca 2007, 09:42:18 »

Super rybka Jaworek!

Może zdradzisz na co młócisz nocne sumy? Ja w tym sezonie zaliczyłem kilka wieczornych wypraw typu sandacz - sum, niestety bez efektów...No może oprócz jednej przygody, kiedy to dałem na chwilę koledze Smaczkowi nowo zakupiony sprzęt castingowy i skubaniec w drugim rzucie zapiął wąsatego Smiley Woził się z nim ok 15 minut i mu zszedł, nawet go nie zobaczyliśmy Smiley
Ja wieczorami rzucam woblerami typu Salmo Boxer lub Dorado Lake, lubię też duże gumy około 15 cm.
Może mógłbyś polecić jakąś skuteczną "podpuchę" na sumiszona?

Pozdrawiam  Smiley Fishing Beer
Zapisane

pozdrawki Wink Wooyek Maniek
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1652 : 03 Lipca 2007, 10:02:11 »

Jawor pewnie sam odpowie. Albo nie  Wink Pozwolę sobie zabrać głos jako współuczestnik wypraw i sumowy "niełów" (miałem cztery sumy na kiju i żadnemu nie zobaczyłem nawet wąsa  Sad ) Trzy zaatakowały duże, ale nie wielkie, gumy na główkach 10g, jeden na ukleję Storma. Według mnie wzięły, bo tam były - i na szczęście są  ok ok ok Jeszcze z nimi nie skończyłem. A jak założyłem Lake'a to natychmiast zameldował się najpierw szczypak a zaraz po nim sandacz. Tak się, psiekrwie, znają na przynętach.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
maniek

Wiadomości: 67


Zielona Góra

born to be wild...


« Odpowiedz #1653 : 03 Lipca 2007, 10:53:01 »

Witam Cię Jotaar!

No tak..ja też na Lake'a miałem kilka szczupakowych brań. Z resztą Lake zawsze pasował mi "pod zębatego". Słyszałem, że sumiszony oprócz grubych, pękatych wobków lubią też ich zupełne przeciwieństwo, czyli chude i podłużne produkcje typu Rapala Husky. Mam kilka takich Husky 15 cm i 20 cm.
Miałem na nie wieczorem brania sandaczy i nawet boleni na Odrze, z kolei na jeziorach brały na nie szczupaki.
Wniosek z tego, że chyba każda przynęta jest w miarę uniwersalna o ile rybki dobrze żerują i chcą gryźć Smiley
Martwi mnie jednak to, że poświęcam od 2 sezonów trochę czasu na wieczorne "obczajanie suma" i nie mam efektów. O ile rybki innych gatunków udaje mi się z mniejszym lub większym powodzeniem przechytrzyć, to do wąsatego nie mam szczęścia. Moi koledzy "po kiju" co sezon mają jakiś kontakt z sumami, a ja cholera jakoś nie.... Smiley
Mam nadzieję, że w tym sezonie się to zmieni i poprzeciągam się w końcu z jakimś "wąsem".

Jak ktoś ma jakieś ciekawe metody przechytrzania Suma na przynęty sztuczne to proszę o info na ten temat.

Pozdrowionka!  Beer
Zapisane

pozdrawki Wink Wooyek Maniek
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1654 : 03 Lipca 2007, 11:05:15 »


Jak ktoś ma jakieś ciekawe metody przechytrzania Suma na przynęty sztuczne to proszę o info na ten temat.

Pozdrowionka!  Beer

Ciekawe metody? MULTIPLIKATOR! Grin Grin Grin
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
maniek

Wiadomości: 67


Zielona Góra

born to be wild...


« Odpowiedz #1655 : 03 Lipca 2007, 11:33:49 »

Jasne Smiley ale nie chodzi mi o sprzęt, z tym nie mam kłopotu  Grin, interesują mnie informacje na temat przynęt, sposobu ich prowadzenia w nocy i miejsca w których prowadzi się przynętę (napływ, zapływ, klatki między główkami, opaski, przykosy, itp.) zwłaszcza na rzece Odrze.

Pozdrawki Smiley
Zapisane

pozdrawki Wink Wooyek Maniek
szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1656 : 03 Lipca 2007, 20:32:27 »

Zaległa fotka szczupaczka 60cm z wypadu niedzielnego z Hilo, Markiem50 i Kamilem.

pozdrawiam Maciek
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #1657 : 04 Lipca 2007, 08:17:49 »

U Nas na Śląsku długo Okonie nie chciały współpracowac z powodu ciepla i nawet jak popadalo to bylo krucho lecz ja lowei na malym stawie wielkosci polowy boiska pilkarskiego. Duzo trzcin i sama biala ryba + Okon i Szczupak
Jak skonczylem lowic na bat Płocie to zalozylem na Jerka Blaszke i wyciagnalem Szczupaka prawie 50 cm a potem Okonie szly jak z gorki i nawet Płoc zlowilem na Twistera na Boczny Trok przy uzyciu Castingowe zestawu....
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1658 : 04 Lipca 2007, 09:15:47 »

Mleko rozumiem że tych ryb juz nie wypuściłeś, bo po leżeniu na czymś takim to ochronnego śluzu już nie miały  Undecided

Nie dawaj takich zdjęć na forum.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #1659 : 04 Lipca 2007, 09:33:56 »

Wróciły do wody i to w dobrej kondycji naprawde..nie kłamie..nie biore ryb a ten ręcznik był wilgotny wrecz mokry. Nic nie bylo Rybom...
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1660 : 04 Lipca 2007, 09:56:03 »

Cytat: mleko_1
Wróciły do wody i to w dobrej kondycji naprawde..nie kłamie..nie biore ryb a ten ręcznik był wilgotny wrecz mokry. Nic nie bylo Rybom...


 Jeżeli są to te same sesja foto to faktycznie kondycję musiały mieć niezłą żeby to przeżyć. Huh
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #1661 : 04 Lipca 2007, 10:40:55 »

Okonie Inne i NAPRAWDE wrocily do wody bez zawahania kondycji psychicznej i fizycznej  Wink
( Wszytkie wrocily )
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #1662 : 04 Lipca 2007, 12:44:06 »

Cytuj
U Nas na Śląsku długo Okonie nie chciały współpracowac z powodu ciepla i nawet jak popadalo to bylo krucho lecz ja lowei na malym stawie wielkosci polowy boiska pilkarskiego. Duzo trzcin i sama biala ryba + Okon i Szczupak
Jak skonczylem lowic na bat Płocie to zalozylem na Jerka Blaszke i wyciagnalem Szczupaka prawie 50 cm a potem Okonie szly jak z gorki i nawet Płoc zlowilem na Twistera na Boczny Trok przy uzyciu Castingowe zestawu....

Taaa... okonie jak z górki... tylko wskoczył ten jeden i ta płoć... Normalnie powtórka poprzedniego połowu. Na bank są to te same ryby, które zostały pokazane na j.pl i nie tylko ja tak myślę zapewne.

Pozdr.

Salmo
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #1663 : 04 Lipca 2007, 14:17:38 »

Masz pecha bo kazda ryba to inna ryba. Zrobile zdjecia tylko tym trzem bo szkoda czasu na reszte. Razem mialem 6 Okoni i Płoc...
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Jarek
Gość
« Odpowiedz #1664 : 04 Lipca 2007, 14:27:27 »


Do @mleko_1

Poniżej Twój post zamieszczony na forum z którego zostałeś wyrzucony

Masz racje na tamtym forum tez sie pytalem ale tamta strona nie odpowiada mnie---> Wole Nasz świetny Jerkbait---> tam jest inaczej bardziej zawile i w ogole...Tam chce rozwiazac konto ze tak powiem...mleko_1
[Uaktualnione dnia: Sun, 03 June 2007]


Mimo, że nie jesteś pełnoletni, to chyba wiesz co robisz i odpowiadasz już za swoje postępowanie i słowa. Minął miesiąc od napisania tego postu a Ty jak gdyby nigdy nic dalej uczestniczysz w naszym forum. Jest to sytuacja chora, świadcząca o braku szacuku dla uczestników tego forum.
A może w związku z wakacjami zrobisz sobie wolne, odpoczniesz od pisania i przemyślisz swoje dotychczasowe uczestnictwa w forach.
Zapisane
Strony: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!