http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 13:33:30

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1206985 razy)
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #1665 : 04 Lipca 2007, 14:34:58 »

Jarek ma całkowitą rację mleko , nie można być jak chorągiewka na wietrze ,gdzie witar zawieje ..........
« Ostatnia zmiana: 04 Lipca 2007, 14:41:21 wysłane przez kleniarz » Zapisane

Pozdro
kleniarz
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #1666 : 04 Lipca 2007, 15:32:00 »

@Jarek, @kleniarz,

Jak się dostało bana na forum j.pl to trzeba się było przyzwyczaić do tego zawiłego m.pl ok

Pozdr.

Salmo
Zapisane
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #1667 : 04 Lipca 2007, 20:05:40 »

@Jarek, @kleniarz,

Jak się dostało bana na forum j.pl to trzeba się było przyzwyczaić do tego zawiłego m.pl ok

Pozdr.

Salmo

Jak mus to mus   Grin
Zapisane

Pozdro
kleniarz
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #1668 : 04 Lipca 2007, 21:05:28 »

Racja tak napisalem ale napewno nie wiecie dlaczego ?!?
Zamiast ikonek Indeks Pomoc Szukaj Profil i reszta pokazywaly mi sie puste okienka i nie wiedzialem o co chodzi. Na stronie glownej bylo to samo a zamiast zdjec byly puste ramki z malym krzyzykiem w rogu....mysle ze to wina przesylu internetu bo wtedy byla jakas awaria. Odkad wszystko jest O.K. cala strona wraz z Forum jest  juz przejrzysta. wczesniej to bylo klikanie w ciemno.... Undecided Głupio tam napisalem ale myslalem ze ta strona taka jest ogolnie  Embarrassed
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1669 : 04 Lipca 2007, 21:59:02 »

Wczoraj byłem,,,,,,,gruncik + łapanko z opadu.
Gruncik nie dał nic,,,,,zero.
Łapanko z opadu dało dużoooo emocji..... Cheesy
Po którymś rzucie poczułem lekkie puknięcie ,,,,,potem następne,,,,i za  chwilkę następne.
Premeirek w pałąk!,,,, Siłowy hol jak cholera,,,,,,,ale jakoś nie walczy,,,,i widzę na wodzie dużą falę - księżyc ładnie świecił - ,,,,,,,,złapałem 2m gałąź,,,,,,jakieś 96 korbek odemnie (scorpion 1001).
Łapki trzęsły mi się jeszcze z pół godziny  Cheesy Cheesy Cheesy
Innych brań nie było  Sad
A dziś ,inne jezioro ,,,w innym kierunku od Bydgoszczy: pobicie, zacięcie,,,hol 10 sek i spięcie. I tak dwa razy.
Wogóle jakieś dziwne to jezioro było. Gdy deszcz zaczął padać to jednemu szczupaczkowi wydawało się, że jest pstrągiem,,, z 5 ładnych wyskoków nad wodę widziałem  Smiley Smiley,,, świeżą wodę brał do pyska  Huh
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1670 : 05 Lipca 2007, 11:00:51 »

Gdy deszcz zaczął padać to jednemu szczupaczkowi wydawało się, że jest pstrągiem,,, z 5 ładnych wyskoków nad wodę widziałem  Smiley Smiley,,, świeżą wodę brał do pyska  Huh

A ja myśle że on ćwiczył "Deszczową piosenkę"  Grin Grin Grin ok
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #1671 : 05 Lipca 2007, 22:15:14 »

Witam.Dzisiaj byłem na Wiśle w okolicach Skawiny.Pogoda pod psem,wichury,deszcz,zimno Lips Sealed Od godziny 14 do 18.30 same maluchy sandacza i szczupaka nic wymiarowego Kiss Kiedy około 19 postanowilem się pakować i wracać do domu oddałem jeszcze kilka rzutów "gumą" 11cm na 30 gramowej główce Smiley Jest przytrzymanie,zacinam i jest siedzi..jeszcze nie wiem co ale coś bardzo dużego.... Grin Tak po kilku minutach holu widzę że to ogromny szczupak.....kilka wyskoków nad wode i moge powiedzieć że to ...moja ryba życia.....Nie pamiętam ile trwał hol ale zapamiętam do końca życia to co sie stało 1,5m od brzegu Cry Cry Cry  szczupak już prawie w podbieraku ale gdy dotknął podbieraka zrobił jeszcze jeden młynek i........poszedł  ...... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed..Ryba życia ponad metr napewno a on prostuje hak na główce i po zawodach Cry Jestem już w domu ale jeszcze mi sie ręce trzęsą i wiem że już nigdy nie kupie haków Gamakatsu.....Pozdrawiam.
Zapisane

małopolska team...
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1672 : 05 Lipca 2007, 22:21:35 »

Wiem co to stracić taką rybe. Ja tak straciłem sandacza ponad metrowego i też  Angry przez hak Gamakatsu. Wtedy jeszcze paliłem i przez trzęsące sie ręce połamałem trzy papierosy pod rząd zanim udało mi sie zapalić. Teraz staram sie omijać te główki z daleka. Polecam Mustady, te z serii BigGame są naprawdę świetne.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #1673 : 05 Lipca 2007, 22:23:56 »

Witaj Bogdan  Fishing
Szczupakiem się nie martw  Huh ważne są emocje które przeżyłeś   Cool no i wiara że jutro go spotkasz  Tongue
pozdrawiam
Zapisane

Siemka
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #1674 : 05 Lipca 2007, 22:27:58 »

tak to już jest że największe zostają w wodzie...
nie mogę natomiast się zgodzić że gamaki ( główki ) są kiepskie - mnie nigdy nie zawiodły.
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1675 : 06 Lipca 2007, 00:49:57 »

Gratuluje Seeker
Przeżycia są bezcenne Laughing
Głowa do góry Wink Do trzech razy sztuka (lepiej do dwóch) Grin  Cool
PS. Wędkarstwo było by trochę nudne gdyby wędkarz zawsze wygrywał z ryba

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
MAREK50

Wiadomości: 714

Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1676 : 06 Lipca 2007, 07:22:03 »

Boguś !
Nic to . Jeszcze się z nim spotkasz ok Fishing
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #1677 : 06 Lipca 2007, 07:50:46 »

Bogdan, super przygoda!  ok
Nie ma się co martwić. Adres już znasz, następnym razem inną główką zapukasz do Jej drzwi (bo to pewnie była Dama)  Grin

A swoją drogą, podobnie jak TomCast, polecam Mustady Big Game. Jeszcze mnie nie zawiodły.
Zapisane

Pozdrawiam
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #1678 : 06 Lipca 2007, 08:37:28 »

Wielkie dzięki za podtrzymanie na duchu ok Beer Dzisiaj pomimo że pogoda jeszcze gorsza spróbuję jeszcze raz Fishing Może się uda Cheesy Ajak nie to przynajmniej sie wyładuję fizycznie i psychicznie przed meczem z Koreą Laughing Laughing Laughing.Pozdrawiam ok Beer Beer Beer
Zapisane

małopolska team...
maniek

Wiadomości: 67


Zielona Góra

born to be wild...


« Odpowiedz #1679 : 06 Lipca 2007, 09:02:52 »

Gratulacje Seeker!

Zawsze jest pewien "zgrzyt" po starcie dużej ryby, ale nie martw się "bo nie o to chodzi żeby złapać króliczka, ale by gonić go". Przecież i tak byś zwrócił mu wolność  ok
Ale sama radość z takiego brania i z holu to jest to.

Nie pierwszy i nie ostatni Smiley

3 maj się - pozdrowionka Wink  Fishing Beer
Zapisane

pozdrawki Wink Wooyek Maniek
Strony: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!