http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 11:44:55

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1206981 razy)
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #1680 : 06 Lipca 2007, 09:19:36 »

MOJE GRATULACJE NIE MARTW SIE  ok ok ok ok ok  LICZą SIE EMOCJE I TA TELEPKA COTRZYMA PRZEZ PARę DNI O TO WLASNIE W TYM WSZYSTKIM CHODZI A RYBY TEż  MUSZA MIEC SZCZęSCIE INACZEJ BY WYGINEłY

PS PORAZ KOLEJNY NA FORUM PROSZE O WYPUSZCZANIE TAKICH OKAZóW DO WODY TO NAJLEPSZY MATERIAł GENTYCZNY JAKI JEST I NIECH ON SIę POWIELA

A JAK PODROśNIE TO BęDZIE KROKODYL
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1681 : 06 Lipca 2007, 11:18:31 »

Wypuszczamy, wypuszczamy  ok Laughing A my apelujemy wszem i wobec o nie pisanie capsem bo źle sie czyta  Grin Grin Beer
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #1682 : 06 Lipca 2007, 13:39:41 »

Witam ,bardzo mało brakowało a wczoraj byłoby jednego forumowicza mniej !Mimo huragalnego wręcz wiatru postanowiłem pojechać z moim Tatą na Nielisz żeby troche pochodzić za szczupakiem.Na Nieliszu zdecydowanie najlepsze efekty daje połów z łódki ale na brodzonego też są efekty.Pogoda rzeczywiście lekko mówiąc fatalna,spadające ciśnienie i momentami klimat małego huraganu.Po trzech godzinach  Fishing mam na koncie 2 szczupaczki  i 2 okonie ,szczupaczki długością idealnie odpowiadają mojemu zdrobnieniu(46 i 58 cm) + dwa okonie w tym jeden 36 cm.No ale to na tyle miłych przeżyć.W pewnym momencie niedalego od wypożyczalni łódek dosłownie metr od brzegu(normalnie głębokość w tych okolicach to max 40 cm) trafiam na tzw drugie dno i wpadam w głęboką jamę ,którą sądze miała ponad dwa metry,woda wlewa sie do spodniobutów (dobrze że miałem zaciśniety pas) a ja znajduje się po szyję w wodzie , nie mam gruntu pod nogami i czuję że coraz ciężej jest mi się utrzymać na powierzchni ale walcze ostro,jakimś cudem udaje mi sie przy pomocy wędziska wygramolić na brzeg.Jestem w sporym szoku,patrze na niebo i dziękuję za to że nie pochłonęła mnie ta jama cholerna!!Dokomenty,telefon i cała torba zamoczone ,wyciągam  Beer i siadam na mokrej trawie .Już mi wystarczy emocji na dzisiaj ,wracam ,trzeba się przebrać.Kurde balans trzeba uważać ,nawet gdy logika mówi że poprostu nie ma opcji że coś może być nie tak .Tak czy inaczej naprawdę się cieszę że jestem nadal z wami  Grin
« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2007, 13:42:28 wysłane przez kleniarz » Zapisane

Pozdro
kleniarz
Jarek
Gość
« Odpowiedz #1683 : 06 Lipca 2007, 14:13:00 »

Marcin, cieszę się, że nadal jesteś z nami.  Beer Beer Fishing Fishing
Zapisane
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1684 : 06 Lipca 2007, 14:25:11 »

Nie ma co,,,,, można się przestaszyć jak cholera.
Mimo iż mam spodniobuty,, to i tak dalej nie wchodzę niż po "reklamówkę". Cykam się jak smok.
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1685 : 06 Lipca 2007, 14:26:00 »

Tylko współczuć
Ale na szczęście wszystko  ok

PS. Na PO uczą że w takich sytuacjach (tzn. podczas topienia sie) najlepiej spokojnie "pójść" pod wodę i dopiero wtedy spokojnie wydostać sie z wody.
Zapisane
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #1686 : 06 Lipca 2007, 14:34:09 »


PS. Na PO uczą że w takich sytuacjach (tzn. podczas topienia sie) najlepiej spokojnie "pójść" pod wodę i dopiero wtedy spokojnie wydostać sie z wody.

Nie można spokojnie pójść pod wode i spokojnie się w niej wydostać ,to tylko teoria !Poza tym topienie się w spodniobutach to zupełnie inne warunki i jakbym wczoraj chciał się zastosować do rad tych z PO to już bym nie wypłynął .Ale jestem  Wink i piszę  Grin i będę dalej  Fishing  Grin  Grin
Zapisane

Pozdro
kleniarz
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #1687 : 06 Lipca 2007, 15:21:08 »

Marcin , dobrze że wyszedłeś z tego cało  Huh ja wiele razy miałem takie przygody  Cry
pozdrawiam
Zapisane

Siemka
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1688 : 06 Lipca 2007, 15:44:46 »

Marcin, rada starego muszkarza, podczas brodzenia noś ze sobą kijek na lince i badaj grunt przed sobą, a unikniesz takich niespodzianek. Mimo to ciesze sie że jesteś nadal z Nami Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1689 : 06 Lipca 2007, 15:53:42 »

No, bracie, niewiele brakowało a trzeba by otworzyć wątek - Odeszli od nas... Dobrze, że wyszedłeś cało.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #1690 : 06 Lipca 2007, 16:43:00 »

Dzięki za dobre słowa  ok  Wink  ok  Wink  ok  Wink Po tym wydarzeniu jakoś wszystko sprawia mi więcej radości  Grin

Marcin, rada starego muszkarza, podczas brodzenia noś ze sobą kijek na lince i badaj grunt przed sobą, a unikniesz takich niespodzianek. Mimo to ciesze sie że jesteś nadal z Nami Smiley

Już myślę o zakupie takiego kijka a dopóki nie będzie funduszy będę używał kijka narciarskiego,troche go stuninguje może  Wink

Pozdrawiam ekipę  Cool
Zapisane

Pozdro
kleniarz
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1691 : 06 Lipca 2007, 16:57:15 »

Ja przez długi czas używałem kijka narciarskiego, spisuje sie bardzo dobrze Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #1692 : 06 Lipca 2007, 17:25:08 »

A nie lepiej przodem wysłać np. teściową  Grin
Zapisane

Siemka
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1693 : 06 Lipca 2007, 18:22:41 »

W 90% przypadków nie zda to egzaminu, bo na ogół teściowe są słusznej budowy ciała i utrzymują sie na wodzie jak korek, wiec dołka nie wymacają  Wink Laughing Laughing Laughing ok
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #1694 : 06 Lipca 2007, 18:35:27 »

W 90% przypadków nie zda to egzaminu, bo na ogół teściowe są słusznej budowy ciała i utrzymują sie na wodzie jak korek, wiec dołka nie wymacają  Wink Laughing Laughing Laughing ok

 Grin  Grin  Grin To nieszkodzi bo chodzi tylko o wybadanie czy jest dołek a nie o gruntowanie heheeheh
Zapisane

Pozdro
kleniarz
Strony: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!