http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
20 Kwietnia 2024, 17:56:37

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1221433 razy)
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1740 : 26 Lipca 2007, 17:22:39 »

Ja wróciłem z jednodniowej wyprawy na pstrągi-wynik średni: 3 pstrągi, 2 maluchy po 35 cm i jeden średniak 49cm. Zrobiłem zdjęcia na cyfrówce ale nie wiem jak to wywołać. Jak kogoś pytam, to tylko się głupio uśmiechają. Aha, wszystkie padły na 15 cm rippery Mansa.
Pozdrawiam

Nie dziwie sie że sie uśmiechają, bo jakim cudem chcesz wywołać coś czego nie ma? Cyfrówka zapisuję zdjęcia na karcie. Musisz mieć kabel USB do podłączenia z komputerem, zrzucić je i możesz wstawiać na forum  ok
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #1741 : 26 Lipca 2007, 20:40:54 »

Wczoraj przez ten felerny hamulec w cabelasie znów pościłem szczupaka, tym razem takie miedzy 70 a 80 cm. Hamulec odpuścił i ryba dostała luzu  Undecided
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #1742 : 26 Lipca 2007, 21:30:48 »

Ja wróciłem z jednodniowej wyprawy na pstrągi-wynik średni: 3 pstrągi, 2 maluchy po 35 cm i jeden średniak 49cm. Zrobiłem zdjęcia na cyfrówce ale nie wiem jak to wywołać. Jak kogoś pytam, to tylko się głupio uśmiechają. Aha, wszystkie padły na 15 cm rippery Mansa.
Pozdrawiam

Na co Ty łowisz pstrągi Huh Huh Huh Shocked

Pozdr.

Salmo
Zapisane
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #1743 : 26 Lipca 2007, 21:46:16 »


Na co Ty łowisz pstrągi Huh Huh Huh Shocked

Pozdr.

Salmo

Pewnie na ...kolację. Wink ok Laughing
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #1744 : 26 Lipca 2007, 21:47:29 »

U mnie dzisiaj po południu tylko kilka okonków niewiele większych od obrotówki  Embarrassed
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #1745 : 26 Lipca 2007, 22:04:53 »

U mnie dzisiaj po południu tylko kilka okonków niewiele większych od obrotówki  Embarrassed

Arturze, daj pokój, dam Ci namiary na lepsze miejsca...  Wink Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #1746 : 26 Lipca 2007, 22:21:42 »

Ja wróciłem z jednodniowej wyprawy na pstrągi-wynik średni: 3 pstrągi, 2 maluchy po 35 cm i jeden średniak 49cm. Zrobiłem zdjęcia na cyfrówce ale nie wiem jak to wywołać. Jak kogoś pytam, to tylko się głupio uśmiechają. Aha, wszystkie padły na 15 cm rippery Mansa.
Pozdrawiam

Na co Ty łowisz pstrągi Huh Huh Huh Shocked

Pozdr.

Salmo
Przecież napisałem na co.
Pozdrawiam
Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #1747 : 26 Lipca 2007, 22:25:20 »

Ja wróciłem z jednodniowej wyprawy na pstrągi-wynik średni: 3 pstrągi, 2 maluchy po 35 cm i jeden średniak 49cm. Zrobiłem zdjęcia na cyfrówce ale nie wiem jak to wywołać. Jak kogoś pytam, to tylko się głupio uśmiechają. Aha, wszystkie padły na 15 cm rippery Mansa.
Pozdrawiam

Nie dziwie sie że sie uśmiechają, bo jakim cudem chcesz wywołać coś czego nie ma? Cyfrówka zapisuję zdjęcia na karcie. Musisz mieć kabel USB do podłączenia z komputerem, zrzucić je i możesz wstawiać na forum  ok
Cześć! Żartowałem przecież z tymi zdjęciami Grin (ryby były na poważnie-były??)
Zapisane
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #1748 : 27 Lipca 2007, 11:42:15 »

Ja wróciłem z jednodniowej wyprawy na pstrągi-wynik średni: 3 pstrągi, 2 maluchy po 35 cm i jeden średniak 49cm. Zrobiłem zdjęcia na cyfrówce ale nie wiem jak to wywołać. Jak kogoś pytam, to tylko się głupio uśmiechają. Aha, wszystkie padły na 15 cm rippery Mansa.
Pozdrawiam

Na co Ty łowisz pstrągi Huh Huh Huh Shocked

Pozdr.

Salmo
Przecież napisałem na co.
Pozdrawiam

Wybacz ale jeszcze nie znałem człowieka który łowi świadomie pstrągi na 15 cm gumy Roll Eyes

Pozdr.

Salmo
Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #1749 : 27 Lipca 2007, 12:52:01 »

Masz rację! Po imprezie i 2 godzinach snu, ze świadomością może być kiepsko, a pstrągi żywią się przecież bezkręgowcami i zęby służą im do ładnego uśmiechu aby zwabić płeć przeciwną późną jesienią.
Pozdrawiam
Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #1750 : 27 Lipca 2007, 12:55:24 »

Może źle wymierzyłem Huh. Ale w przyszłym tygodniu będę je próbował świadomie złowić na muchę-kilka jeszcze pływa w wodzie.
Zapisane
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #1751 : 28 Lipca 2007, 00:07:39 »

Dzisiaj zrobiłem mały wypadzik nad Wisłe z kolegami.Ja już wrócilem a koledzy zostali na noc.Efekty były.. ok
Zapisane

małopolska team...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1752 : 28 Lipca 2007, 16:53:16 »

Wczesno przedpołudniowy wypad na łódeczkę zaowocował sporo ponad wymiarowym szczupaczkiem złowionym na niezawodnego slidera w kolorze okonia. ok Po zmianie przynęty na friskiego uwiesiło się w ciągi kilkunastu minut 7 okoni każdy ponad 25 cm ale niestty nie przekroczył żaden 32 cm. Czyli ogólnie trafiłem na żerowanie rybek i udało mi sie dobrać do tego odpowiednią przynętę.  ok Dawno już tak nie połowiłem. Laughing Fishing Beer Beer A teraz czas na  Beer i latenkę po forum. Laughing Laughing pozdrawiam koledzy. ok

ps. Wszystko na zestaw premier 6" ze scorpionkiem MG 1000  ok Fishing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #1753 : 28 Lipca 2007, 22:45:00 »

Dzisiaj zrobiłem mały wypadzik nad Wisłe z kolegami.Ja już wrócilem a koledzy zostali na noc.Efekty były.. ok
Kamil, gratulacje ok Beer
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #1754 : 29 Lipca 2007, 10:59:10 »

Gratuluje Kamil ja własnie wrociłem z kanału tylko tego po drugiej stronie ulicy kilka okoni takich ok20cm kilka małych sandaczy i jeden spiety sum
Zapisane
Strony: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!