http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 17:37:55

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1206989 razy)
Leszek

Wiadomości: 435


Gdynia


« Odpowiedz #1890 : 16 Sierpnia 2007, 08:15:59 »

Pike,Buri - gratulacje. Nie po raz pierwszy Wielkopolska obdarza rybami bardziej od Pomorza.
Na obszarze dolnej Wisły brak sukcesów wędkarskich, z wyjątkiem drobiazgu nie wartego wzmianki. Jest bardzo niski stan wody. W okolicy Gniewu pojawiły się rozległe piaszczyste łachy na całej szerokości rzeki. Stan wody jest tak niski że promy w Gniewie i Opaleniu są nieczynne do odwołania.

Ukłony
Leszek
Zapisane
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1891 : 16 Sierpnia 2007, 11:10:45 »

Piękne pasiaki. Czy ten Buriego to też z przedziału 20-30? Fajnie wyeksponowany. I takim ciemny typ Wink.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #1892 : 16 Sierpnia 2007, 12:06:58 »

A ja wczoraj złowiłem swojego pierwszego bolka na cast. Przynęta oczywiście Salmo Rover ok

Pozdr.

Salmo
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1893 : 16 Sierpnia 2007, 12:44:23 »

Cytat: Salmo_Salar
A ja wczoraj złowiłem swojego pierwszego bolka na cast. Przynęta oczywiście Salmo Rover ok

Pozdr.

Salmo

 No to gratulki Salmo. ok ok Laughing Fishing Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #1894 : 16 Sierpnia 2007, 17:57:32 »

Witam.Piekne rybki koledzy.Tak trzymać ok Ja niestety jeszcze mam pewne L-4 przez tydzień i nici z łowienia.Już drugi tydzień mnie trzyma choróbsko i popuścić nie chce.Pozdrawiam Fishing Beer Beer
Zapisane

małopolska team...
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #1895 : 16 Sierpnia 2007, 18:58:37 »

Boguś, szybkiego powrotu do zdrowia Grin, może grzane piwko by pomogło Beer Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #1896 : 16 Sierpnia 2007, 20:39:13 »

Witam Panowie
ja to sie chyba przy Was załamie każdy coś pokazuje jaka rybka dziś jaka wczoraj a ja któryś juz wypad nad wode i nic 15.08 młuciłem zbiornik na Tresnej to nawet pobicia nie było Sad naromalnie załamka albo mnie ryby nie lubią albo coś źle robie  Cry
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #1897 : 16 Sierpnia 2007, 21:19:07 »

Krzysztof nie załamuj się  Cheesy
U mnie to samo co u Ciebie.
Wczoraj wróciłem z wczasów agrosturystycznych z okolic Koszalina.
Była rzeka - Radew, były ze dwa jeziorka. I tylko były !
Nic nie wyciągnałem ,, kilka brań przez półtorej tygodnia - zero wyciągnięć.
To się dopiero nazywa porażka  Cry
A na dodatek wczoraj jeszcze poszedłem nad Brdę, dziś na jeziorko i też totalna klapa. No może prawie totalna. Coś mi ogon od kopyta odgryzło  Grin

Wszystkim którzy coś złapali - Gratulacje !  ok
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #1898 : 16 Sierpnia 2007, 22:27:50 »

Krzysztof nie załamuj się  Cheesy
U mnie to samo co u Ciebie.
Wczoraj wróciłem z wczasów agrosturystycznych z okolic Koszalina.
Była rzeka - Radew, były ze dwa jeziorka. I tylko były !
Nic nie wyciągnałem ,, kilka brań przez półtorej tygodnia - zero wyciągnięć.
To się dopiero nazywa porażka  Cry
A na dodatek wczoraj jeszcze poszedłem nad Brdę, dziś na jeziorko i też totalna klapa. No może prawie totalna. Coś mi ogon od kopyta odgryzło  Grin

Wszystkim którzy coś złapali - Gratulacje !  ok
Daj spokój ja przez zeszły tydzień Jamno młuciłem totalna porażka normalnie zero ryby nawet pobicia za to fura zaczpów i kilka przynet juz tam zostało masakra Sad
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #1899 : 16 Sierpnia 2007, 23:17:55 »

@Buri, @Pike gratulki!

Witam Panowie
ja to sie chyba przy Was załamie każdy coś pokazuje jaka rybka dziś jaka wczoraj a ja któryś juz wypad nad wode i nic 15.08 młuciłem zbiornik na Tresnej to nawet pobicia nie było Sad naromalnie załamka albo mnie ryby nie lubią albo coś źle robie  Cry
Ty chociaż możesz posiedzieć nad wodą.. a ja wegetuję! Chwilowo brak sprzętu zmusza mnie do siedzenia przed komputerem.. Cry Ale obiecuję wrócić do łowienia jak tylko uda się odłożyć pierwsze grosze Fishing ok Pozdrowionka
Zapisane
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1900 : 17 Sierpnia 2007, 10:03:38 »

Świt na Sosinie. Efekt: trzy krótkie szczupaczki. Czyli pipa lala w wersji soft Wink.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #1901 : 17 Sierpnia 2007, 11:15:04 »

Witam.Jacuś dzięki za troskę ale jak powiedział mi lekarz , nie jest żle ale proszę się nie przemęczać...... Laughing We wrześniu chyba sie wybiorę do Ciebie na rybki ok Fishing Beer Beer Beer..... KRZYSZTOFKA proszę o kontakt na priv Laughing może wspólnie sie uda odwrócić złą kartę w łowieniu rybek.... ok Fishing ostatecznie Oświęcim a Sucha Beskidzka to tylko 40km a połowić jest gdzie Laughing ok Fishing Fishing Fishing Fishing
Zapisane

małopolska team...
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #1902 : 17 Sierpnia 2007, 11:49:09 »

Witam.Jacuś dzięki za troskę ale jak powiedział mi lekarz , nie jest żle ale proszę się nie przemęczać...... Laughing We wrześniu chyba sie wybiorę do Ciebie na rybki ok Fishing Beer Beer Beer..... KRZYSZTOFKA proszę o kontakt na priv Laughing może wspólnie sie uda odwrócić złą kartę w łowieniu rybek.... ok Fishing ostatecznie Oświęcim a Sucha Beskidzka to tylko 40km a połowić jest gdzie Laughing ok Fishing Fishing Fishing Fishing
We wrześniu Shocked Huh Roll Eyes chyba do ciepłych wód Grin ok, pstrag juz w okresie ochronnym a inne ryby nie biorą  Cry Cry
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #1903 : 17 Sierpnia 2007, 11:54:58 »

A Pilchowice Grin..jakiś sandaczyk Laughing Fishing Fishing Fishing Beer
Zapisane

małopolska team...
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #1904 : 18 Sierpnia 2007, 09:52:20 »

Załączam fotki moich rybek- małe ale cieszą
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Strony: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!