http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
18 Kwietnia 2024, 19:21:13

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1220866 razy)
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #2025 : 04 Września 2007, 16:32:41 »

Odkąd przeszedłem na casting staram się powstrzymywać od zakupów i wyścigu zbrojeń. W castingu to własnie mi się podoba (np. mała zależność komfortu łowienia od grubości żyłki i długości wędki). Mimo skromnego wyposażenia - sukcesy chyba mam.
Za to zalega mi zbyt duży zapas już porzuconego sprzętu spinningowego, w tym szereg przynęt malutkich, jak blaszki nr 00, woblerki, itp.
Parę fajnych wędek, itp.
Może ktoś chce tanio ?
Zapisane

Pozdrowienia
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2026 : 04 Września 2007, 16:33:43 »

Cytat: brati
Zapomniałem napisac ze bolek oszukal sie na Twoją blaszke - 20gr. ok Beer

 O w mordkę misia jest mi niezmiernie miło, że blaszka okazała się użyteczna. Laughing ok Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2027 : 04 Września 2007, 16:38:13 »

Cytat: Krzysztof
Odkąd przeszedłem na casting staram się powstrzymywać od zakupów i wyścigu zbrojeń. W castingu to własnie mi się podoba (np. mała zależność komfortu łowienia od grubości żyłki i długości wędki). Mimo skromnego wyposażenia - sukcesy chyba mam.

 No u mnie jest zupełnie odwrotnie ja wciąz szukam "swego" Wciąż nie mam skompeltowanego zetswau do pstrągowania. Roll Eyes Być może że za wiele wymagam i dlatego jadę na kolejny zlot żeby posłuchać popytać połowić. Napewno dowiem się sporo co pozwoli dać następny krok w przygodzie z castem. ok Laughing Fishing Beer Beer

Cytat: Krzysztof
Za to zalega mi zbyt duży zapas już porzuconego sprzętu spinningowego, w tym szereg przynęt malutkich, jak blaszki nr 00, woblerki, itp.
Parę fajnych wędek, itp.
Może ktoś chce tanio ?

 Hmmm może daj jakiś opis na priw co tam Masz być może co nieco bym odkupił do szkółki spiningowej dla dzieciaków na wiosnę.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
brati

Wiadomości: 146


widły Wisły i Pilicy


« Odpowiedz #2028 : 04 Września 2007, 16:44:39 »

Zamki, a mógł bys cos wiecej napisac na temat tej szkółki, ja np. bardzo chetnie gratisowo wysle troche przynet, ktore w trakcie trwania szkółki rozdał bys dzieciakom.
Zapisane

pzdr.
Darek
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #2029 : 04 Września 2007, 16:50:49 »

Dawaj adres szkółki - wyślę gratisowo dosyć duży zapas różnych przynęt spinningowych.
Zapisane

Pozdrowienia
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #2030 : 04 Września 2007, 16:51:31 »

Krzysztof mi też możesz napisać na priv co tam masz na sprzedaż, bo ja nie łowię na casting i może bym coś wziął od Ciebie.
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #2031 : 04 Września 2007, 16:52:39 »

Zapas przynęt do lekkiego spinningu wysyłam do szkółki Zemkera.
Zapisane

Pozdrowienia
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #2032 : 04 Września 2007, 16:53:41 »

Ok, fajnie  ok

A z wędek lub kołowrotków masz coś do sprzedania?
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #2033 : 04 Września 2007, 17:01:42 »

Niestety nie mam.
Zapisane

Pozdrowienia
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #2034 : 04 Września 2007, 19:00:39 »

ZAMKER, dawaj adres do wysyłki przynęt (i dobrego kołowrotka !) dla dzieciaków. Na priv nie udało mi się wysłać wiadomości.
Zapisane

Pozdrowienia
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #2035 : 05 Września 2007, 17:05:48 »

Proszę wszystkich o kontynuowanie tematu akcji Zamkera w tym wątku Z dziećmi na ryby. A tutaj wracamy do głównego tematu, czyli informacji i zdjęć znad wody  Smiley.

Z góry dziękuję za zrozumienie  Wink.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2036 : 05 Września 2007, 17:11:58 »

Dzięki Tomku za zrobienie porządku. Laughing Beer

 Otrzymałem dzisiaj zakupionego kija na allegro no i oczywiście chociaż na kilka minut musiałem go zabrać nad wodę. Niestety moje sukcesy wędkarskie to totalna pipa lala ale nie tylko u mnie. Spotkani wędkarze i spiningista i dwóch żywczarzy nie mieli dzisiaj nawet jak to jeden okreslił "piardnięcia". Brak brań zwalili na pogodę z rana słonecznie i wyższe ciśnienie a po południu mżawka i spadek ciśnienia. Za to starszy pan siedzący na  kładeczce miał w siatce kilka b.ładnych karasii królewskich takich około 50-60 dkg każdy. Fishing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #2037 : 06 Września 2007, 03:05:36 »

A to Ci dopiero... nie wiedziałem, że mamy w Polsce piranie i bassy
A narzekamy na brak ryb Tongue Kto wie, co będzie się działo za 20 lat ok
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #2038 : 06 Września 2007, 06:28:37 »

Ryby te z reguły nie zadługo żyją bo temperatura przedewszystkim nieodpowiednia czyli tylko do zimy. Oprócz tropikalnych Ryb spotyka się jeszcze Żółwie Czerwonolice- które o wiele lepiej się przystosowują a w Naszym związku nawet takie sobie pływają w stawiku ozdobnym  Smiley
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #2039 : 06 Września 2007, 07:03:17 »

Ryby te z reguły nie zadługo żyją bo temperatura przedewszystkim nieodpowiednia czyli tylko do zimy. Oprócz tropikalnych Ryb spotyka się jeszcze Żółwie Czerwonolice- które o wiele lepiej się przystosowują a w Naszym związku nawet takie sobie pływają w stawiku ozdobnym  Smiley

W Warszawie żółwie to normalka, żyją w każdej wodzie. Biorą też czasem na wędkę  Laughing W moim jednym jeziorku są jeszcze wydry. Ostatnio widuje też lisa ( srebrnego ) musiał zwiać z jakiejś hodowli.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Strony: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!