http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
25 Kwietnia 2024, 10:58:51

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1221918 razy)
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #2040 : 06 Września 2007, 09:52:43 »

robi się egzotycznie Grin
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #2041 : 06 Września 2007, 10:26:02 »

a w Krakowie piranie w Wiśle   Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Zapisane
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2042 : 06 Września 2007, 14:38:15 »

 Był już wieloryb w Bałtyku ,to czemu nie piranie  Laughing Laughing Laughing.
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2043 : 06 Września 2007, 14:44:02 »

Kilka lat temu kąpiąc się w j.Narie widziałem żółwia czerwonolicego. Nigdy do tego się nie przyznawałem nikomu bojąc się że stwierdzą u mnie pomroczność jasną ale po dzisiejszych informacjach jestem przekonany, że nie miałem zwidów.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #2044 : 06 Września 2007, 14:55:02 »

Często właściciele trzymają żółwie w oczku w ogrodku a potem one zwiewają i dostają się do jezior gdzie sobie żyją i zimy się nie boją bo mogą zapaśc w hibernacje gdzieś na dnie wsród zawad i roślin. Żółwie te później dorastają do dużych rozmiarów ponieważ mają różne pokarmy a nie tylko pałeczki z zoologicznego. Mówiąc o Sumikach i Czebaczkach to gdzie niegdzie występują- u Nas w jednym stawie jest ich tyle że często połykają paprochy i pinke na haczyku. Ostatnio facet u Nas słowił Suma z gatunku Fosilis ktróre w akwariach osiągaja 50 cm.
Pamiętajcie- Żółwie Błotne polegają ochronie i są one naturalnymi mieszkańcami stawów w Polsce ale żadkimi.
W naszym kraju również występuja Kraby Wełnistoszczypne- nic egzotycznego
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #2045 : 06 Września 2007, 15:23:22 »

Byłbym bardzo szczęśliwy gdy ktoś moją Krznę zawalił bassami wielkogębowymi Grin

Co do obcych gatunków to w w/w rzeczce pływają karpie koi i karasie złociste. Zapraszam Laughing

@mleko_1, co do Twoich ciekawostek to raczej większość wie, żę nasze żółwie są pod ochroną i raczej nikt nie przerabia ich na kotlety Laughing ok

Opowiadał Wam - Salmo, student rybactwa Laughing Laughing Fishing Beer

Pozdr.

Salmo
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #2046 : 06 Września 2007, 17:08:49 »

Oj różnie to bywa zaufaj.... skoro kłusownicy polują z siatkami to może bedą szuka żółwi żeby sprzeda na skorupy i skóre  Lips Sealed
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #2047 : 06 Września 2007, 17:16:25 »

Oj różnie to bywa zaufaj.... skoro kłusownicy polują z siatkami to może bedą szuka żółwi żeby sprzeda na skorupy i skóre  Lips Sealed

Ty chcesz kłusowników pouczać?? Tu chyba nie ma kłusowników?? Laughing Kłusownicy nie szanują ryb i środowiska a co dopiero jakiegoś żółtwia Lips Sealed

Pozdr.

Salmo
Zapisane
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2048 : 08 Września 2007, 18:16:28 »

 No panowie wpadłem na dobre ok ok Laughing Laughing .Dziś byłem na rybkach ,łowisko -jezioro Zdróżno  Fishing .Efekt - cztery szczupłe ,jeden krótki ,dwa po około 2kg i jeden 1,5 kg Laughing Laughing .A no i jeszcze okonie 14 szt. wszystkie powyżej 23 cm Grin Grin Laughing Laughing Fishing .Niestety fotek nie mam ,bo aparatu się jeszcze nie dorobiłem Lips Sealed .Wszystkie rybki złowione zostały na 5 cm. kopyto ,białe z czarnym grzbietem i główka 10 gram.
  Pozdrowienia od raczkującego castingowca ,aha wszystkie złowione na mój pierwszy zestaw castingowy Laughing Laughing ok Fishing.
Zapisane
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #2049 : 08 Września 2007, 19:05:40 »

Gratuluje tak trzymaj  ok ok ok Fishing Fishing
Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #2050 : 08 Września 2007, 19:18:45 »

No panowie wpadłem na dobre ok ok Laughing Laughing .Dziś byłem na rybkach ,łowisko -jezioro Zdróżno  Fishing .Efekt - cztery szczupłe ,jeden krótki ,dwa po około 2kg i jeden 1,5 kg Laughing Laughing .A no i jeszcze okonie 14 szt. wszystkie powyżej 23 cm Grin Grin Laughing Laughing Fishing .Niestety fotek nie mam ,bo aparatu się jeszcze nie dorobiłem Lips Sealed .Wszystkie rybki złowione zostały na 5 cm. kopyto ,białe z czarnym grzbietem i główka 10 gram.
  Pozdrowienia od raczkującego castingowca ,aha wszystkie złowione na mój pierwszy zestaw castingowy Laughing Laughing ok Fishing.
no pieknie gratuluje Smiley widzsz ja tez na taka gume łowie, na żółtą, żółtą z czarnym grzbietem ,sinobitą w kratke Laughing a cholewa nic mi sie jeszcze nie uczepiło haka no moze poza metrowym konarem unoszącym sie w wodzie Wink
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2051 : 09 Września 2007, 13:47:52 »

   To był naprawdę mój dzień  ok .Ja poprostu jak jadę na szczupłe to nie zmieniam często przynęt ,prktycznie zawsze łowię na kopyta .
Ale jestem wniebowzięty ,niespodziewałem się takiego chrztu dla pierwszego zestawu ,a multik przyjechał do mnie w środę wieczorem ok Laughing Laughing Fishing Fishing Beer.
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #2052 : 09 Września 2007, 14:47:02 »

No panowie wpadłem na dobre ok ok Laughing Laughing .Dziś byłem na rybkach ,łowisko -jezioro Zdróżno  Fishing .Efekt - cztery szczupłe ,jeden krótki ,dwa po około 2kg i jeden 1,5 kg Laughing Laughing .A no i jeszcze okonie 14 szt. wszystkie powyżej 23 cm Grin Grin Laughing Laughing Fishing .Niestety fotek nie mam ,bo aparatu się jeszcze nie dorobiłem Lips Sealed .Wszystkie rybki złowione zostały na 5 cm. kopyto ,białe z czarnym grzbietem i główka 10 gram.
  Pozdrowienia od raczkującego castingowca ,aha wszystkie złowione na mój pierwszy zestaw castingowy Laughing Laughing ok Fishing.

Poszedłes na całośc- wyłowiłeś połowe jeziora  Laughing

Ja wczoraj powierzchniowo 3 Szczupaki ale żaden nie miarowy <50 cm  Cool
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #2053 : 09 Września 2007, 15:10:13 »

Biorą nie tylko na gumy.
Oto okoń 32 cm na obrotówkę nr 4.
Zapisane

Pozdrowienia
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #2054 : 09 Września 2007, 15:11:42 »

Jeszcze jedna fotka:
Zapisane

Pozdrowienia
Strony: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!