http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 06:07:30

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222836 razy)
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #2175 : 26 Września 2007, 23:18:11 »

Yotaar, co tu dużo mówić - zdolna rodzina  ok.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #2176 : 27 Września 2007, 00:23:11 »

Gratuluję Grzesiu Smiley @Jawor ja ciągle jestem ciekawy tych Twoich filmików, co z nimi? Coś poszło do przodu?

@elrocho witam na forum Smiley Ja również łowię nad wrocławską Odrą, może kiedyś spotkamy się nad wodą. Pozdrawiam
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #2177 : 27 Września 2007, 07:44:51 »

Gratulacje z Wrocławia nad Odrą bobry takich bratanic nie robią Wink
Witaj na forum  ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #2178 : 27 Września 2007, 09:38:58 »

Yotaar, co tu dużo mówić - zdolna rodzina  ok.
Dziękuję WSZYSTKIM za miłe słowa, może dzięki nim Alicja polubi też forumowy aspekt wędkowania. A co do rodziny... Jakoś w wędkarzy nie bogato. Embarrassed Z wnuków mojego (nieżyjącego już) ojca tylko Alicja wykazuje zainteresowanie, chociaż moja młodsza córka też kiedyś próbowała. A @elrocho, mój zięć, jest autorem zdjęć do pierwszego mojego artykułu na forum. I chyba najważniejsza jest w tym rola mojej żony. Bo toleruje Grin
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2179 : 27 Września 2007, 21:46:49 »

 Również gratuluję zdolnej rodzinki Yotaar ok Fishing.

 Dziś bylem na rybkach na jeziorku Szczycionek kolo Szczytna .Wynik - sześc szczupaczków ,z czego pięc po okolo 35 cm a jeden byl wielkości Salmo Jacka 18 Shocked Laughing.kilka nie zaciętych brań ,ogólnie dobry trening i tyle .
 Jak tam pojadę w weekend to spróbuję na woblerka podobnego do szczupaczka (chyba Salmo Minnow jakoś tak Roll Eyes).Może te duże żerują na malych pobratyńcach i uda się skusic jakiegoś krokodyla Laughing ,skoro tego malego jest bardzo dużo Laughing Fishing.

 
Zapisane
rembrandtin

Wiadomości: 31

Pilawa


« Odpowiedz #2180 : 28 Września 2007, 12:07:54 »

Witam. Może za bardzo nie ma czym (55cm) ale muszę sie pochwalić bo ochrzciłem i wędkę (też nie ma się czym chwalić bo to tylko jaxon) i multika (też jaxon) i siebie bo to pierwsza moja sztuczka na casta ale jak odpływał to coś mruczał że poleci mnie swojemu dziadkowi  Laughing Fishing był to szczupły
« Ostatnia zmiana: 28 Września 2007, 12:10:05 wysłane przez rembrandtin » Zapisane

Pozdrawiam. Witek.
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2181 : 28 Września 2007, 12:34:27 »

Witam. Może za bardzo nie ma czym (55cm) ale muszę sie pochwalić bo ochrzciłem i wędkę (też nie ma się czym chwalić bo to tylko jaxon) i multika (też jaxon) i siebie bo to pierwsza moja sztuczka na casta ale jak odpływał to coś mruczał że poleci mnie swojemu dziadkowi  Laughing Fishing był to szczupły


 Jasne ,że jest się czym pochwalic - gratuluję pierwszej rybki na casting Fishing ok.
Sprzęt każdy ma taki na jaki go stac i tyle ,a i ten z najwyższej półki nie jest wyznacznikiem "super wędkarza".
 Pozdro.
Zapisane
rembrandtin

Wiadomości: 31

Pilawa


« Odpowiedz #2182 : 28 Września 2007, 12:46:37 »

Dzieki @golsyl  Smiley może kiedyś kupie cos lepszego (powoli juz sie rozglądam) ale narazie nie wiedziałem czy mi się to spodoba więc wolałem nie inwestować zbyt wielkich $$ ale po czterach krótkich pobytach nad wodą dochodzę do przekonania ze to jest chyba to co tygryski lubią najbardziej. Chociaż narazie nie mam zamiaru wyrzucać gruntówek, spławikówek ani spiningu z korbą ale jesień chyba już bedzie tylko pod znakiem wędki z przelotkami u góry. Laughing
Zapisane

Pozdrawiam. Witek.
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #2183 : 28 Września 2007, 13:13:38 »

kurcze ale pogoda sie dzisiaj zepsuła :/ a najgrosze jest to ze podobno na poczatku pazdziernika ma padać snieg.

Przedwczoraj byłem z kumplami na łodce caly dzien, złapalismy 5 krotkich, jeden taki 50 i drugi podobny wyrzucil Bullheada przy wyskoku na jakies 6-8metrow  Shocked
Zapisane
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2184 : 28 Września 2007, 14:08:46 »

 6-8 metrów w górę  Shocked Shocked Huh
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #2185 : 29 Września 2007, 12:28:42 »

Dzisiaj z rana dwa Szczupaki 33 i 37 cm
Na Frisky i na Slider.
back to water natural
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #2186 : 29 Września 2007, 12:29:07 »

drugi na SD 7F
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #2187 : 29 Września 2007, 12:29:22 »

i ucieczka

jutro na Okonie
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #2188 : 29 Września 2007, 15:22:36 »

Aż mi głupio pisać że całodzienne (tzn od ranna  Wink ) pływanie po Przeczycach przyniosło tylko 3 szczupaczki(jak dobrze pamiętam) i kilka puknięć. Ale nie martw cię sie, ryby porostu są na diecie , tak aby podczas Zlotu były wygłodzone i w amoku żerowania

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #2189 : 29 Września 2007, 15:59:17 »

Niniejszym, chciałem oznajmić dokonany chrzest zestawu, który uważam za doskonały na pstrągi.  ok ok ok Śmiem twierdzić również, jako laik w tej dziedzinie, że jestem coraz mniej podatny na "marketing" i takież podejście wytworców sprzętu wędkarskiego, którzy kwalifikują go do określonych grup "wagowych". Biorąc pod uwagę poniższy, bardzo prosty zestaw:
* kijek St.Croix Premier PC60MLF2
* Shimano Conquest 51
* plecionka Team Dragon Techno do 5kg
* krótki, 20 cm przypon tytanowy
kwalifikowany jest jako lekki casting. Jednak całkiem swobodnie można nim rzucać zdecydowanie poniżej podawanej przez producentów gramaturą. Poniższy obrazek, jest dowodem (jeden z 3 wyciągniętych dzisiejszego dnia) na to, że można go zaliczyć nie tylko do lekkeigo zestawu, ale również ultralekkiego. Zaczynałem swe rzuty od głowki 7g, potem 5 i skończyłem na trzech gramach z gumką. Efekt - jak widać ....39cm Grin Grin Grin Walczył prawie przez 5 minut, aż w końcu poddał się. I pomyśleć, że kolejne dwa, w bardzo podobny sposób, dały się skusić na mała biała gumkę...  Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!