http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 08:56:52

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222881 razy)
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #2310 : 13 Października 2007, 23:38:56 »

Jakieś wieści  z nad wody........ Przeczyce dają rybę czy nie Fishing Beer
Zapisane

małopolska team...
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2311 : 14 Października 2007, 11:24:39 »

Jakieś wieści  z nad wody........ Przeczyce dają rybę czy nie Fishing Beer

 Nie wiem czy Przeczyce dają ale jez. Zdróżno tak Laughing .Wczoraj byłem i 7 szczupłych :1 około 35cm ,5 po okolo 40-45cm i 1 około 60cm .Okonie nie gryzły tylko kilka takich po 15-18 cm .Aha przynęta to kopyto 4-ro calowe i jeden połakomił sie na Sandrę  ok.No i wszystkie złowione z przyponem  ,oprócz jednego ,który wziął na okoniowy zestaw  Roll Eyes Fishing ok.
Zapisane
Agraph

Wiadomości: 412


Barlinek :)


« Odpowiedz #2312 : 14 Października 2007, 19:56:07 »

Dzisiejszy dzień był udany, choć miałem tylko jedno branie: szczupak 78,5 cm ; 3,3 kg - przynęta Slider 10 S
Zapisane

Wujek Dobra Rada Smiley
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #2313 : 14 Października 2007, 22:31:20 »

A dokładnie 20.10.2007 Smiley O 8.00 rano zbiórka pod mostem w Ostrówku

Trafić na miejscówkę pod mostem jest bardzo łatwo. Z trasy 50:

-jadąc od ronda w Piotrowicach czyli od słynnej trasy Nadwiślanki skręcamy PRZED samym mostem, zaraz za wiaduktem kolejowym w lewo. Jest pas skrętny.
-jeśli ktoś będzie chciał jechać przez Piaseczno czy Konstancin to mija Górę Kalwarię i kieruje się też na trasę 50 na Mińsk Mazowiecki i ZA mostem przed wiaduktem kolejowym skręca w prawo.

Teraz lokalną dróżka, są dwa ostre zakręty: pierwszy w lewo, następny w prawo. Widać kościół i przy nim w prawo. Przejechać wał i już  Smiley

no... dziękuję za info... całe szczęscie, że czasami czytam inne posty... jakieś wpisowe?  Laughing Laughing Laughing Beer Laughing Laughing
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #2314 : 14 Października 2007, 22:35:30 »

jakieś wpisowe?

Dobry humor i ochota na spotkanie Cheesy
Zapisane

Pozdrawiam
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #2315 : 14 Października 2007, 22:44:33 »

jakieś wpisowe?

Dobry humor i ochota na spotkanie Cheesy

Humor, to ja mam zawsze wyśmienity, choć nie zawsze zrozumiały dla innych...  Laughing Laughing Laughing , a i ochotę mam nieziemską, szczególnie, gdy kilka metod połaczyć można  ok Laughing Laughing Laughing
Zapisane
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #2316 : 15 Października 2007, 22:09:31 »

gosyl 4 cale to pi x stała janosika = 10 cm    - 15 cm okonie   Shocked  jesteś pewien - jak zbroiłeś te kopyta żeby te okonki zacinać.
Zapisane

Pozdr. Adam.
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2317 : 16 Października 2007, 11:49:41 »

gosyl 4 cale to pi x stała janosika = 10 cm    - 15 cm okonie   Shocked  jesteś pewien - jak zbroiłeś te kopyta żeby te okonki zacinać.

 Ki-ub ,nie chciałem się rozpisywac .Na te kopyto to tylko szczupaczki ,które wymieniłem .Jak ktoś zrozumiał tak jak Ty to przepraszam ,mój błąd Roll Eyes .A okonki to na korbę (castingowego UL jeszcze się nie dorobiłem ),i większośc na boczny trok z twisterkami o długości 3 cm Fishing .
Zapisane
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #2318 : 16 Października 2007, 20:49:07 »

Nie ma za co przepraszać chciałem się upewnić ok Beer
Zapisane

Pozdr. Adam.
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2319 : 16 Października 2007, 20:51:53 »

 Ale faktycznie dałem d..py  Roll Eyes.Dopiero po Twoim poście zwróciłem na to uwagę  ok
Zapisane
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2320 : 17 Października 2007, 14:55:37 »

 Byłem dzisiaj rano nad swoją małą rzeczką i nic  Undecided .Ale dowiedziałem się od starszego pana ,który właśnie przyjechał ,że nie ma co rzucac na jak to powiedział "gumisia" .Zapytałem dlaczego ,to powiedział ,że w zeszłym tygodniu rybacy walili prądem i wszystko co nie zdążyło uciec wytłukli  Cry.Jak to jest ,że rybacy mogą tłuc prądem i to w rzeczce o szerokości nie przekraczającej 7-8 metrów .Ta rzeczka jak i większośc wód w mojej okolicy należą do okręgu mazowieckiego  Lips Sealed Undecided
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2321 : 17 Października 2007, 15:17:24 »

Byłem dzisiaj rano nad swoją małą rzeczką i nic  Undecided .Ale dowiedziałem się od starszego pana ,który właśnie przyjechał ,że nie ma co rzucac na jak to powiedział "gumisia" .Zapytałem dlaczego ,to powiedział ,że w zeszłym tygodniu rybacy walili prądem i wszystko co nie zdążyło uciec wytłukli  Cry.Jak to jest ,że rybacy mogą tłuc prądem i to w rzeczce o szerokości nie przekraczającej 7-8 metrów .Ta rzeczka jak i większośc wód w mojej okolicy należą do okręgu mazowieckiego  Lips Sealed Undecided

 Widzisz bo w Mazowieckim nadal funkcjonują rybacy u nas w Olsztyńskim już od 5 lat nie.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #2322 : 17 Października 2007, 15:29:01 »

 Niestety mają wszystkie jeziora wokół ,na których wędkuję najczęściej  Lips Sealed. I jeszcze jedno ,jak w tym roku udostępnili do  ogólnego wędkowania jez.Brajnickie ,to na początku sezonu odłwiali je skutecznie  po kilka razy w tygodniu  Undecided .Nie wiem czy są tak krótkowzroczni ,że nie widzą iż taka gospodarka rabunkowa jest na dłuższą metę nierentowna .Wytłuką wszystko a potem co ,wykupią inne jeziora .
 
Zapisane
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #2323 : 17 Października 2007, 15:41:13 »

Zamiast wydzierżawiać - państwo powinno sprzedać jeziora prywatnym. Wtedy będą o nie dbali. Jak rzemieślnik o swój warsztat, aby przekazać go w dobrym stanie synom.
Niestety - mamy dalej komunę. Państwowe czyli niczyje. Rabować ile się da. Wyławiać na maxa, bez dostatecznego zarybiania. Bo i po co - jak nie wiadomo czy umowa dzierżawy będzie przedłużana.

Precz z komuną ! Niestety nie ma w Polsce realnej siły politycznej, która ten komunizm zlikwidowałaby.
Zapisane

Pozdrowienia
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2324 : 18 Października 2007, 10:14:33 »

Cytat: Krzysztof
Zamiast wydzierżawiać - państwo powinno sprzedać jeziora prywatnym. Wtedy będą o nie dbali. Jak rzemieślnik o swój warsztat, aby przekazać go w dobrym stanie synom.
Niestety - mamy dalej komunę. Państwowe czyli niczyje. Rabować ile się da. Wyławiać na maxa, bez dostatecznego zarybiania. Bo i po co - jak nie wiadomo czy umowa dzierżawy będzie przedłużana.

Precz z komuną ! Niestety nie ma w Polsce realnej siły politycznej, która ten komunizm zlikwidowałaby.

 Krzysiu spokojnie   Grin  Z tą prywatą to też nie tak do końca dobrze. Prywaciarze idą po najmniejeszej lini kosztów i często jest tak że kilku tysięcy ha wody strzeże dwóch strażników. Ustrzegą.?? Z zarybianiami też różnie bywa.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!