http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 09:25:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222893 razy)
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #2610 : 10 Listopada 2007, 22:07:45 »

Tak w ogole panowie to jutro ma byc kataklizm meteorologiczny  Laughing wiec przygotujcie sie ciepło
Zapisane
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #2611 : 10 Listopada 2007, 22:14:54 »

My dzisiaj z kolegą Skura byliśmy na łowisku Wojdal (tak jakby prywatne). 3 lub 4 odstrzelone gumy,,, złamałem Jaxona (znów) ,,,,,poza tymi zdarzeniami nic innego się nie wydarzyło. Aha,,, przewiało nas jak jasna cholera.
W przyszłym tygodniu atakujemy prywatne łowisko w Nowym Jasińcu,,,,ale tam już z łódki będziemy atakować,, ja tylko o jednym kiju....
Ogólnie ładne łowisko,,, po byłej żwirowni,, głębokość wody do 8m,,, dołki,,, fajnie,,,,,ale rybka nie zagryzała. Zresztą nie tylko nam,, napotkani spiningiści też nic nie złapali. Zero kontaktu z rybą.
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #2612 : 10 Listopada 2007, 22:19:58 »

"W przyszłym tygodniu atakujemy prywatne łowisko w Nowym Jasińcu" kurcze myślałem że lecisz do Nowego Jorku Fishing
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #2613 : 10 Listopada 2007, 22:25:48 »

Po moich ostatnich totalnych niepowodzeniach na wodach PZW, powolutku wymacywać będę prywatne łowiska.
Bo w głowie się nie mieści, że od Sandaczowego zlotu złapałem 1 okonka (słownie: jednego). Nie wiem, może jakieś fatum,, urok ktoś rzucił. Albo po prostu ryb nie w wodach PZW już nie ma. I tak dla ścisłości, nie chodzę na rybki raz w tygodniu  Wink
A w związku ze złamanym XT-PRO Spin Casterem, którego wyślę na reklamację, - jest na gwarancji - to nie ma ktoś jakiegoś kijka na sprzedaż, najlepiej dwuskład o cw. w granicach 25, 30g - .... ? długość najlepiej do 2,,,lub niewiele ponad 2m. Oczywiście w przystępnej cenie  Cheesy
Jakby ktoś coś miał,,,,,,to na PW,,albo GG........pisać ,,,,jak nie odpisuję, znaczy że córcia jest na kompie......ale odpiszę.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2007, 22:29:16 wysłane przez mynia » Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #2614 : 10 Listopada 2007, 22:27:44 »

pomyłka w edytowaniu postu  Grin
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #2615 : 10 Listopada 2007, 22:29:14 »

mynia, ja mam  do 32g, 195cm, jerkówka, nazwa to XT-PRO , jestes zainteresowany?  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #2616 : 10 Listopada 2007, 22:38:50 »

Po moich ostatnich totalnych niepowodzeniach na wodach PZW, powolutku wymacywać będę prywatne łowiska.

Chyba w Białych Błotach jest jakieś takie łowisko. Kiedyś znalazłem w sieci całkiem pozytywne opinie na jego temat.
Choć nawet takie łowisko nie daje gwarancji. Ostatnio z Tomkiem byliśmy na takim, kilka godzin rzucania, zmiany przynęt i tylko po jednym braniu. Na innym trzeba się było nieźle nakombinować, żeby zmusić tęczaki do brania.
Zapisane

Pozdrawiam
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #2617 : 10 Listopada 2007, 22:44:06 »

W Białych Błotach są dwa lub trzy prywatne łowiska,,,,,, jedno maleńkie, typowo karpiowo-pstrągowe (taka wanna), drugie podobne do pierwszego, oraz trzecie Jezuickie Małe. To trzecie jest warte polecenia, ale tylko z łódki. Z tego co się orientuję to nie ma możliwości wypożyczenia tam łódeczki.
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #2618 : 12 Listopada 2007, 20:02:40 »

Dziś mimo sypiącego śniegu, dzielnie staliśmy na posterunku ( czyt. nad jeziorkiem )  Grin wynik, jak 2 szczubełki, w tym jeden nawet wymiarowy ok 50cm, Ssamer na zero. Wytrzymaliśmy ok 2 godzin  ok Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #2619 : 12 Listopada 2007, 20:39:59 »

Ja wczoraj czesałem wodę  Fishing wynik trzy tęczaki .
Zapisane

Siemka
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #2620 : 12 Listopada 2007, 20:44:31 »

Ja wczoraj czesałem wodę  Fishing wynik trzy tęczaki .

Wczoraj 6 śmiałków ze Śląska (Radomado, Seniormarek, Kamil Szczuply Maciek, HILO i Morfi) pomimo zimna i padającego śniegu walczyło nad Czerna Przemszą. 8 ładnych pstrągów jak na polskie realia to dobry wynik, ale wspaniała atmosfera i wspólne ognisko i rozumowy często są ważniejsza niż wyciągnięte ryby Smiley

Paweł,jestem pewien,że jutro go złowisz  Fishing

I wykrakałeś  Cheesy
Głowatki też nie złapałem  Grin --->myślę nad tym ale są nikłe szanse  Wink
Pozdrawiam Paweł
Zapisane
ssamer
.
*
Wiadomości: 390



WWW
« Odpowiedz #2621 : 14 Listopada 2007, 20:27:26 »

witam,
jak tam na rybkach? Ktoś coś połowił??
Zapisane

Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #2622 : 14 Listopada 2007, 21:11:54 »

Witam!
Dzis na pomorzu wlasnie jest lekki przymrozek i dosc gesta mgla - pieknie to wyglada ok Wiec jutro pozyczam lodke i z samego rana plyne na caly dzien na okoliczny zbiornik. Moze wreszcie jakies szczupaki sie rusza... Fishing I wreszcie z 2 zestawami castingowymi Smiley Fishing Fishing Fishing
Pozdrawiam!
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2623 : 14 Listopada 2007, 22:12:15 »

Cytat: Pablos
Witam!
Dzis na pomorzu wlasnie jest lekki przymrozek i dosc gesta mgla - pieknie to wyglada ok Wiec jutro pozyczam lodke i z samego rana plyne na caly dzien na okoliczny zbiornik. Moze wreszcie jakies szczupaki sie rusza... Fishing I wreszcie z 2 zestawami castingowymi Smiley Fishing Fishing Fishing
Pozdrawiam!

 Znaczy się multiś już na chodzie.?? Połamania kijka (w przenośni oczywiście) życzę. Laughing Fishing Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #2624 : 15 Listopada 2007, 18:39:02 »

Znaczy się multiś już na chodzie.?? Połamania kijka (w przenośni oczywiście) życzę. Laughing Fishing Beer

Jasne ze na chodzie, nawet sie dzis swietnie spisywal ok
A efekt: jak zwykle pipa lala - jeden krotki i pare bran. Bylo pieknie, bo nie wialo i nie bylo nikogo oprocz paru zywczarzy, co to po kolacje przyjezdzaja Undecided Choc na poczatku łódka przymarzła przy brzegu, to pozniej nawet slonce wyszlo i bylo z 15st Fishing
Nie obyło sie tez bez awarii - odkleiło się ceramiczne kółeczko w prowadnicy w Revo Smiley Musze skleic, nie wiem czy mozna kropelka albo super glue? I tak lubie ten młynek Tongue
Pozdrawiam!  Beer
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Strony: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!