http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 10:06:02

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222905 razy)
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #2850 : 10 Grudnia 2007, 11:25:27 »

Gratulacje Rolek  ok Taki szczupol  Shocked na taki zestaw  Shocked Extraklasa  Fishing  ok
Zapisane

Pozdro
kleniarz
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #2851 : 10 Grudnia 2007, 22:53:48 »

Byłem, widziałem, dotykałem, zemdlałem  Grin

Rolek kolejny raz udowodnił ze potrafi pozamiatać, naprawde jestem pełen podziwu dla jego techniki i przedewszystkim wiary w przynęte którą obdarza swoje paproszki  ok

Rolek jeszcze raz wielkie gratulacje  ok, mam nadzieje ze na nadchodzący sezon przekonasz sie do obrotówek i połapiemy razem w maju  Grin Poki co ja musze sie od Ciebie uczyc łowienia na paprochy.


Dodam jeszcze ze wszystkie złowione ryby włącznie ze Szczupakiem 94cm zostały przez Rolka wypuszczone, sesja zdjeciowa trwała dosłownie mniej niz 1 min wiec szczupak jest napewno cały i zdrów  ok




i jeszcze fotka całej ekipy  Grin od lewej: Yukon, Mara, Pike, Wojtek, Rolek ( ja robiłem foto  ok )

« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2007, 23:11:22 wysłane przez MATAS » Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2852 : 10 Grudnia 2007, 23:48:02 »

Cytat: MATAS
Rolek kolejny raz udowodnił ze potrafi pozamiatać, naprawde jestem pełen podziwu dla jego techniki i przedewszystkim wiary w przynęte którą obdarza swoje paproszki  ok

 Wnioskuję o zabranie Tomkowi wędek. Laughing Laughing Rolciu zapisuję się na kurs łoienia u Ciebie. ok Laughing Fishing Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #2853 : 10 Grudnia 2007, 23:58:16 »

Cytat: MATAS
Rolek kolejny raz udowodnił ze potrafi pozamiatać, naprawde jestem pełen podziwu dla jego techniki i przedewszystkim wiary w przynęte którą obdarza swoje paproszki  ok

 Wnioskuję o zabranie Tomkowi wędek. Laughing Laughing Rolciu zapisuję się na kurs łoienia u Ciebie. ok Laughing Fishing Beer Beer

 Grin Grin Grin łoienia
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2854 : 11 Grudnia 2007, 00:02:46 »

Cytat: MATAS
Grin Grin Grin łoienia

 Matas a jak inaczej nazwać to co Tomek z Wami tam wyprawia .?? Przecież własnie On Wam tam tymi paproszkami łoi dupy aż szwy w woderach trzeszczą. Laughing Laughing Laughing

 Tomeczku mój mistrzu to kiedy pierwszy semestr mojej nauki.??  Laughing Fishing Beer Beer

ps. Jakoś wybrnąłem z tej literówki. Laughing Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #2855 : 11 Grudnia 2007, 00:08:40 »

a ja własnie myslalem ze to było zamierzone  ok
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #2856 : 11 Grudnia 2007, 05:00:58 »

Zbyszku na łoienie  Beer Beer Beer zawsze możemy sie umówić, a przy okazji połowimy na paprochy Fishing Fishing Laughing Laughing . A co do  obrotówek to mnie nikt nie przekona GUMA TO JEST GUMA ( relax , manns no i unimil Cheesy Cheesy Cheesy)
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #2857 : 11 Grudnia 2007, 08:16:23 »

@rolek ! na unimila też łowisz ?  Shocked Shocked Shocked Do tej pory słyszałem, że tylko na korpusy, czy jak tam to sie nazywa, sztucznych much a szczególnie nimf używaja zwolennicy ruchomej do dołu. Ale, żeby do castingu Huh  Laughing Laughing Laughing
Pozdrawiam
Mara
Zapisane

coincidentia oppositorum...
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #2858 : 11 Grudnia 2007, 13:11:11 »

Byłem, widziałem, dotykałem, zemdlałem  Grin

Rolek kolejny raz udowodnił ze potrafi pozamiatać, naprawde jestem pełen podziwu dla jego techniki i przedewszystkim wiary w przynęte którą obdarza swoje paproszki  ok

Rolek jeszcze raz wielkie gratulacje  ok, mam nadzieje ze na nadchodzący sezon przekonasz sie do obrotówek i połapiemy razem w maju  Grin Poki co ja musze sie od Ciebie uczyc łowienia na paprochy.


Dodam jeszcze ze wszystkie złowione ryby włącznie ze Szczupakiem 94cm zostały przez Rolka wypuszczone, sesja zdjeciowa trwała dosłownie mniej niz 1 min wiec szczupak jest napewno cały i zdrów  ok




i jeszcze fotka całej ekipy  Grin od lewej: Yukon, Mara, Pike, Wojtek, Rolek ( ja robiłem foto  ok )


Ładne zdjęcie (drugie)  w pięknym plenerze. Gdzie takie krajobrazy są, jeśli można wiedzieć? Warta?
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #2859 : 11 Grudnia 2007, 17:31:27 »

@Bigessox oczywiście sa to rozlewiska Warty
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #2860 : 11 Grudnia 2007, 17:43:53 »

Z chęcią bym się dowiedział jakie zestawy widać na zdjęciu drugim Huh Dokładnie.

Pozdr.

Salmo
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #2861 : 11 Grudnia 2007, 17:54:09 »

@Salmo_Salar ale u kogo Huh?
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #2862 : 11 Grudnia 2007, 17:59:28 »

od lewej:

Yukon - Metanium XT
Mara - Curado 101D
Pike - Scorpion MG
rolek - Calcutta Conquest 51S

Matas ( nieobecny na focie  Laughing ) - Metanium Mg

co do kijków nie pamiętam, ale Yukon chyba miał St. Croix Avida do 20lbs, ja mialem St. Croix Premier do 12lbs
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #2863 : 11 Grudnia 2007, 18:04:38 »

A ja mam St.Croix  avid / AC66MM
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #2864 : 11 Grudnia 2007, 18:46:37 »

od lewej:

Yukon - Metanium XT
Mara - Curado 101D
Pike - Scorpion MG
rolek - Calcutta Conquest 51S

Matas ( nieobecny na focie  Laughing ) - Metanium Mg

co do kijków nie pamiętam, ale Yukon chyba miał St. Croix Avida do 20lbs, ja mialem St. Croix Premier do 12lbs

Łoj Matas, człowieku, zestawy Lips Sealed No nie wiem, może Ty jedynie rzucasz z multikiem a za kij robi Twoja prawa/lewa ręka to sory Batory ok

@Rolek,

Liczba mnoga - zestawy.

Matas, jeszcze kije, kije proszę.

Pozdr.

Salmo
Zapisane
Strony: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!