http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 13:16:28

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222963 razy)
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #2895 : 16 Grudnia 2007, 20:22:18 »

Gratulacje Krzysztofie ok

Może kilka słów jak C606 przy holu takiej ryby pracuje?
Zapisane

Pozdrawiam
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #2896 : 16 Grudnia 2007, 20:30:48 »

pięknie amotyzuje, odjazdy ryby, hol trwał dość krótko. bardzo fajny kijek!
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #2897 : 16 Grudnia 2007, 20:51:37 »

Krzychu,  ok ok ok gratuluje Grin, no to w pięknym stylu kończysz sezon ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #2898 : 17 Grudnia 2007, 09:14:13 »

Krzyś gratki, bardzo ciekawe ubarwienie i kształt cętek na ta mamuśka  ok Laughing Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #2899 : 17 Grudnia 2007, 15:23:02 »

Piękny szczupak, gratuluję! ok
Zapisane

TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #2900 : 18 Grudnia 2007, 15:07:09 »

Dziś razem z Adamem testowaliśmy łowienie castem na żyłkę. Obaj mieliśmy nawiniętą 0,25 o niesamowitej nazwie COBRA SOFT Wink Taka była u mnie w osiedlowym sklepiku i taka też kupiliśmy. Pierwsze wrażenie robiła dosyć kiepskie, jakaś taka sztywnawa, ale po kilku rzutach okazało sie że było to tylko mylne złudzenie. Mój scorpion bez żadnych sprzeciwów znosił ten monofil  Laughing Żyłka nie wchodziła między szpulkę a obudowę, nie robiły sie również brody, no może poza dwoma pierwszymi, ale to moja wina bo zapomniałem sie i nie włączyłem żadnego bloczka. Później szło już gładko. Znalazłem 3 różnice pomiędzy monofilem a plecionką. Otóż żyłką rzuca sie bardziej miękko, dużo mniej czuje sie przynętę i traci sie więcej przynęt  Grin Innych różnic czy wad nie zauważyłem. Zaletą jest oczywiście mniejsze narznięcie przy temperaturach minusowych, a nawet bym powiedział że tylko na żyłkę da sie multikiem łowić w mrozy.

Złowiliśmy dwa szczupaki. Mój "potwór" miał ok 35 cm,a  wziął na kopyto 4" i zażarł sie aż po główkę, a Adam wyjął takiego pod 50cm który miał jakąś olbrzymią rybę w żołądku i jeszcze połakomił sie na jego rippera Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #2901 : 18 Grudnia 2007, 15:56:32 »

Właśnie zamierzam nawinąć żyłkę na CC51S , na pstrążki zostało już tylko kilka dni Shocked ok ok 
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #2902 : 18 Grudnia 2007, 16:09:21 »

Rzucałem ostatnio CC51 JJ i naprawdę warto się zastanowić czy aż tak bardzo potrzebna jest ta płytka szpulka od 51S. Powiem tak : jak dla mnie nie, bo spokojnie da się rzucać bardzo lekko tą która jest Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #2903 : 19 Grudnia 2007, 09:34:12 »

Rzucałem ostatnio CC51 JJ i naprawdę warto się zastanowić czy aż tak bardzo potrzebna jest ta płytka szpulka od 51S. Powiem tak : jak dla mnie nie, bo spokojnie da się rzucać bardzo lekko tą która jest Smiley

Miałem obydwa. Jasne, że da się rzucać lekko 51 z głębszą szpulą, jednak z tą płytszą rzuca się po prostu bardziej komfortowo i jeszcze lżej
Zapisane

Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #2904 : 22 Grudnia 2007, 22:56:21 »

Byłem dzisiaj na Bugiem, raczej w celach testowych. Musiałem sprawdzić mój nowy nabytek - TD 2,3m 14-35g pod multi. Wędka glancuś się sprawdziła, nie mówiąc o Jaxonie Grin OWC przestało jakimś cudem działać, korbka kręciła się do tyłu. Po drugie zamarzł po trzecie chciałem go w domu rozkręcić ale ai panel lewy ani prawy nie odchodził Undecided Jakby w tym lewym coś trzymało u góry. Jak go rozebrać  Huh

Pozdr.

Salmo
Zapisane
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #2905 : 22 Grudnia 2007, 23:30:27 »

Cześć Salmo_Salar
Posiadam kijek TD ale ten słabszy 7-25gr i nie jestem zbyt zadowolony. Przed zakupem właśnie myślałem długo o tym co masz.Myślałem, że tak jak większość kijków będzie podana ze sporym zapasem, ale kij moim zdaniem przez długą dzwignię opisany jest prawidłowo(przy górnej granicy trzeszczy coś pod korkiem z wysiłku)  Smiley Mógłbyś mi opisać jak się zachowuje przy deklarowanym ciężarze wyrzutowym, jak moc trzyma przy ściąganie wabików, jak się przy obciążeniu zachowuje? Pozdrawiam
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2906 : 22 Grudnia 2007, 23:38:25 »

I to mnie właśnie wkurza. Kupuje człowiek kij od  do a tu się okazuje, że pała zaczyna dobrze pracować dopiero grubo powyżej deklarowanego dolnego cw.Co mi po takim kiju opisanym od 3,5 gr który zaczyna sie ładowac dopiero od 5,5 gr. ?? Zakładam wobka 4 gr  i okazuje się, że muszę się gimnastykować w krzakach z rzucaniem z multika bo kij się nie ładuje. A fe.  Tongue Tongue
« Ostatnia zmiana: 22 Grudnia 2007, 23:42:22 wysłane przez zamker » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #2907 : 23 Grudnia 2007, 00:22:16 »

Cytuj
Jakby w tym lewym coś trzymało u góry. Jak go rozebrać  Huh


Multik Jaxona bardzo łatwo rozebrać. Prawy panel należy przekręcić w dół.
Zapisane
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #2908 : 23 Grudnia 2007, 12:09:47 »

Cześć Salmo_Salar
Posiadam kijek TD ale ten słabszy 7-25gr i nie jestem zbyt zadowolony. Przed zakupem właśnie myślałem długo o tym co masz.Myślałem, że tak jak większość kijków będzie podana ze sporym zapasem, ale kij moim zdaniem przez długą dzwignię opisany jest prawidłowo(przy górnej granicy trzeszczy coś pod korkiem z wysiłku)  Smiley Mógłbyś mi opisać jak się zachowuje przy deklarowanym ciężarze wyrzutowym, jak moc trzyma przy ściąganie wabików, jak się przy obciążeniu zachowuje? Pozdrawiam

@Tomek,

Nie wiem czy jeszcze w tym roku będe go testował. Z multika wyrzuciłem zyłkę i nie wiem czy kupię jeszcze.

Rzucałem kogucikiem 18g. Sam opad bardzo dobrze się kontroluje, podobnie jak prowadzenie. 18g to było troszkę za mało, uważam, że 23g będzie dobrze. Nie wiem jak górna granica.

Z kolejnymi testami poczekaj do wiosny bo wtedy mam zamiar się z nim wybrać na szczupaczki.

Pozdr.

Salmo
Zapisane
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #2909 : 23 Grudnia 2007, 12:32:05 »

Również posiadam kij Dragon'a 2,30m c.w. 7-25 i ja dla odmiany jestem zadowolony z kija. Z tym, że używam go do zakresu przynęt 6-17g. W tym przedziale kij ładuje się znakomicie i świetnie przenosi drgania podczas prowadzenia przynęty. Górnej granicy jeszcze nie sprawdzałem ale jak tylko to zrobię podzielę się doświadczeniami. Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!