http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
26 Kwietnia 2024, 03:21:08

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222049 razy)
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #300 : 27 Czerwca 2006, 17:20:38 »

Hej Urso co to za błystka czyżby gnom HuhHuh?? u nas na Bugu skuteczne są toby, morsy, wydry i nie tylko na bolki ale i na szczubełki czy sandałki zależy w jakiej partii wody ją poprowadzisz no z jaką prędkością


Na Bugu to jest tak: mocny zestaw, duża blacha (widywałem gnomy 5 Shocked ), rzut pod białoruski brzeg i po dnie. Tak łowi duża część spinningistów. Widuje od czasu do czasu jakieś delikatniejsze zestawy ale do paprochówki im daleko Laughing . Za to spora część używa jeszcze gwiazd, katuszek Fishing
Pozdr.
Salmo
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #301 : 28 Czerwca 2006, 12:13:57 »

Byłem wczoraj z kolegą nad Wisłą, na wieczór. Przeszliśmy kilka kilometrów rzeki. Ja miałem jedno branie bolenia na siudaka, a Marek miał branie na obrotówkę na przelewie, pewnie kleń. Poza tym SKANDAL! Każda główka obstawiona siatami od strony zapływu i dokładnie obstawiony warkocz. Coś niesamowitego żeby na wodzie PZW czyli Polskiego Związku WĘDKARSKIEGO, nie można było WĘDKOWAĆ z powodu gospodarki rybackiej. Paranoja!  Shocked
Zapisane

bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #302 : 28 Czerwca 2006, 12:18:53 »

To kolejny dowód na to ze wędkarstwo to "sport" ekstremalny( zwłaszcza dla nerwów )
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #303 : 28 Czerwca 2006, 12:32:51 »

A na siemianówce to inaczej tam siećmi są obstawione wszystkie atrakcyjne wędkarsko miejsca zatoki cyple przewęrzenia a żeby na siemianówce łowić wędkarz musi dopłacić 55 zł i jeszcze dodatkowo 100 zł za troling, a odnosze wrażenie ze na tym zalewie wędkarze są traktowani jak intruzi !!!!!!!!!!!!!!!! brzeg zastawiony wieć pozostała otwarta woda śordek zalewu, a tam skuteczny jest troling za który trzeba słono płacić i kaska leci na konto PZW wg mnie PZW i jego podejście to dowód, że stare trzyma się dobrze i się nie zmienia jka by działacze zapomnieli ze funkcjonują z naszych pieniedzy !!!!!!!
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #304 : 28 Czerwca 2006, 22:12:26 »

Wisła - tylko jedna główka, a tak jest na wszystkich....



[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #305 : 28 Czerwca 2006, 22:12:57 »

.



[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

blacharz

Wiadomości: 348


Wronki


« Odpowiedz #306 : 28 Czerwca 2006, 22:47:41 »

czy to może są tzw. kontrolne odłowy ?
nasze pieniądze ze składek idą tylko na opychanie portweli władzy PZW, a oni zamiast dbać tylko wyzyskują wody !
tak myślę, bo po tym co sie wyprawia nad wodami i ich rabunkową gospodarką nie można nic innego myśleć  Angry
Zapisane

nic na siłę
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #307 : 28 Czerwca 2006, 23:34:40 »

Jeżeli są to kontrolowane i legalne odłowy, powinny byc one oznaczone chorągiewkami, a nie butelkami po "liftcie".
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Mes

Wiadomości: 57

Ryjewo

Trening czyni mistrza


« Odpowiedz #308 : 29 Czerwca 2006, 08:21:48 »

Buri nie jest to czasem odcinek Wisły w Kiezmarku?Jak nie to gdzie znajduje się dany odcinek?Pozdro
Zapisane

Elspin-Milex Team
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #309 : 29 Czerwca 2006, 10:19:40 »

Tak, szliśmy w górę od mostu w Kiezmarku.
Zapisane

Mes

Wiadomości: 57

Ryjewo

Trening czyni mistrza


« Odpowiedz #310 : 29 Czerwca 2006, 18:11:05 »

Nie nawidze tam łowić.Nigty tam nic ładnego nie złowiłem.Ja już dawno odpuściłem sobie tamten odcinek.Jak chcesz połowic jakieś ryby na wisle nawet ładne to zapraszam do siebie do Białej Góry.Pozdro
Zapisane

Elspin-Milex Team
Jarek
Gość
« Odpowiedz #311 : 29 Czerwca 2006, 22:38:58 »

A na siemianówce to inaczej tam siećmi są obstawione wszystkie atrakcyjne wędkarsko miejsca zatoki cyple przewęrzenia a żeby na siemianówce łowić wędkarz musi dopłacić 55 zł i jeszcze dodatkowo 100 zł za troling, a odnosze wrażenie ze na tym zalewie wędkarze są traktowani jak intruzi !!!!!!!!!!!!!!!! brzeg zastawiony wieć pozostała otwarta woda śordek zalewu, a tam skuteczny jest troling za który trzeba słono płacić i kaska leci na konto PZW wg mnie PZW i jego podejście to dowód, że stare trzyma się dobrze i się nie zmienia jka by działacze zapomnieli ze funkcjonują z naszych pieniedzy !!!!!!!

Czy zawyżając wysokość opłaty  chcesz zniechęcić innych i chronić Siemianówkę przed najazdem wędkarzy  ok Beer
Zapisane
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #312 : 30 Czerwca 2006, 07:42:54 »

NIe !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to nie ja podniosłem opłaty na troling z 50 zł do 100 zł tylko Zarząd ZO PZW Białystok a zniechęcenie nastepuje nie z powodu kasy tylko braku ryby jak nietórzy wiedzą wymiar szczupaka na Siemionce jest podniesiony o ile złowienie paru sztuk takich po 40 parę centymetów raczej nie powinno stanowić problemu to już przekroczenie 50 cm i wyżej nie jest takie łałwe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!, sami spróbujcie zobaczycie

 ok ok ok ok
Zapisane
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #313 : 02 Lipca 2006, 20:36:33 »

witam!
dziś wybitnie szczupakowy dzień. zębaty żerował jak wściekły, niestety drobny Sad
poniżej największy - 77cm.

pozdrawiam!

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: 04 Lipca 2006, 23:36:05 wysłane przez peresada » Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #314 : 03 Lipca 2006, 08:47:56 »

Peresada, tylko pozazdrościć takich wyników i takich rybnych łowisk. Zdecydowanie wyłaniasz się na pierwszego łowcę szczupaków na naszej stronie  ok
Co to za multik na zdjęciu? Ja w ten weekend niestety nie byłem nad wodą, pierwszy raz od niepamiętnych czasów Wink Będę musiał odbić sobie w tygodniu.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!