http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
18 Kwietnia 2024, 16:54:47

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1220838 razy)
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #345 : 13 Lipca 2006, 11:55:13 »

Cytuj
W każdym bądź razie biorę tylko sumowy sprzęt. Dwie gruntówki odpowiednio doposażone oraz jeden kij który równie dobrze jako gruntówka jak i spinn będzie mogła robić.

Co, na trzy wędeczki będzie się łowiło ? Shocked Lips Sealed

Jakoś weekendy to bezrybne dni. Jak jeździłem w czasie tygodnia to coś porządniejszego się uwiesiło. Ryba się uczy, nie ma co. W weekendy więcej hałasu robimy ciężarkami i blachami niż w zwykły dzień.

Pozdr.
Salmo
Zapisane
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #346 : 13 Lipca 2006, 12:57:17 »

Nie koniecznie na trzy, przecież nie wszystkie muszą być w użyciu jednocześnie...Jak Arturowi znudzi się łowienie na grunt to zwinie i poprostu pospinninguje swoją trzecią wędką...Tak mi się wydaje - nad wode można wziąść nawet i 10 wędek  Grin, a korzystać z przepisowych dwóch gruntówek.
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #347 : 13 Lipca 2006, 14:47:25 »

@rabarbar

Napisał, że bierze dwie i jeszcze jedną która może mu posłużyć jak trzecia gruntówka (tak zrozumiałem bo raczej nie będzie stała w samotności) a z tym zwijaniem i chodzeniem ze spinem to bywa różnie. jeszcze nie widziałem żeby ktoś tak robił. Jeszcze na tak długiej zasiadce.

Pozdr.
Salmo
Zapisane
marek_k84

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #348 : 13 Lipca 2006, 18:58:12 »

Salmo - nie podejżewasz chyba strażnika o takie pomysły?
Zapisane

_k84
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #349 : 13 Lipca 2006, 21:51:05 »

Cytuj
W każdym bądź razie biorę tylko sumowy sprzęt. Dwie gruntówki odpowiednio doposażone oraz jeden kij który równie dobrze jako gruntówka jak i spinn będzie mogła robić.

Co, na trzy wędeczki będzie się łowiło ? Shocked Lips Sealed

Jakoś weekendy to bezrybne dni. Jak jeździłem w czasie tygodnia to coś porządniejszego się uwiesiło. Ryba się uczy, nie ma co. W weekendy więcej hałasu robimy ciężarkami i blachami niż w zwykły dzień.

Pozdr.
Salmo

Salmo jesteś nad wrażliwy, biorę trzy bo lubię, gdzie napisałem że na trzy będę łowił?? ja jestem leniuch i lubię łowić na grunt, jak mi się znudzi będę łowił na spinn PO ZWINIĘCIU GRUNTÓWEK, o ile mi się będzie chciało ŁOWIĆ NA SPINN a nie ( ZWINĄĆ GRUNTÓWEK ). Rabarbar dobrze Ci to wyjaśnił SmileySmileySmileySmiley. Nieraz zdarzało mi się do cytryny zapakować cały majdan czyli ileś tam wędzisk, kołowrotków i pozostałego bałaganu, a tego mam oj mam. A apropo chodzenia i zwijania którego nie widziałeś, to jeszcze mało widziałeś SmileySmileySmileySmiley

Salmo - nie podejżewasz chyba strażnika o takie pomysły?

Marek z numerkami SmileySmiley ten sarkazm był całkowicie zbędny i niepotrzebny.
A że jestem Strażnikiem to nie mam się czego wstydzić i kryć. TAK jestem Strażnikiem, i z mojej ręlki niejeden dostał to na co zasłużył. Ostatnio czyli jeszcze w czerwcu cwaniaki dostali po 400pln-ów. 200 za wymiar 200 za okres ochronny to w kwestii suma, dwóch się stawiało to sprawa w sądzie grodzkim o kłusownictwo leży zgłoszona przez policję, te mandaty też Policja wystawiła. Ja jako SSR pojechałem nad wodę sprawdziłem siatki (miałem konkretne namiary kto gdzie i jak) kilku wypuściło dobrowolnie, ci co nie wypuścili to jak wyżej.
« Ostatnia zmiana: 13 Lipca 2006, 22:01:29 wysłane przez Kiersnowski Artur » Zapisane

Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #350 : 13 Lipca 2006, 22:05:32 »

Cytuj
W każdym bądź razie biorę tylko sumowy sprzęt. Dwie gruntówki odpowiednio doposażone oraz jeden kij który równie dobrze jako gruntówka jak i spinn będzie mogła robić.

Co, na trzy wędeczki będzie się łowiło ? Shocked Lips Sealed

Jakoś weekendy to bezrybne dni. Jak jeździłem w czasie tygodnia to coś porządniejszego się uwiesiło. Ryba się uczy, nie ma co. W weekendy więcej hałasu robimy ciężarkami i blachami niż w zwykły dzień.

Pozdr.
Salmo

Salmo jesteś nad wrażliwy, biorę trzy bo lubię, gdzie napisałem że na trzy będę łowił?? ja jestem leniuch i lubię łowić na grunt, jak mi się znudzi będę łowił na spinn PO ZWINIĘCIU GRUNTÓWEK, o ile mi się będzie chciało ŁOWIĆ NA SPINN a nie ( ZWINĄĆ GRUNTÓWEK ). Rabarbar dobrze Ci to wyjaśnił SmileySmileySmileySmiley. Nieraz zdarzało mi się do cytryny zapakować cały majdan czyli ileś tam wędzisk, kołowrotków i pozostałego bałaganu, a tego mam oj mam. A apropo chodzenia i zwijania którego nie widziałeś, to jeszcze mało widziałeś SmileySmileySmileySmiley

Salmo - nie podejżewasz chyba strażnika o takie pomysły?

Marek z numerkami SmileySmiley ten sarkazm był całkowicie zbędny i niepotrzebny.
A że jestem Strażnikiem to nie mam się czego wstydzić i kryć. TAK jestem Strażnikiem, i z mojej ręlki niejeden dostał to na co zasłużył. Ostatnio czyli jeszcze w czerwcu cwaniaki dostali po 400pln-ów. 200 za wymiar 200 za okres ochronny to w kwestii suma, dwóch się stawiało to sprawa w sądzie grodzkim o kłusownictwo leży zgłoszona przez policję, te mandaty też Policja wystawiła. Ja jako SSR pojechałem nad wodę sprawdziłem siatki (miałem konkretne namiary kto gdzie i jak) kilku wypuściło dobrowolnie, ci co nie wypuścili to jak wyżej.

Ach trochę adrenalinki Laughing
A widziałem dużo, i nad moją Krzną i na moim granicznym Bugu. Po trzy, cztery wędki a jak się znudziło to poszli spinować. Rzadko spotykałem uczciwych wędkarzy.

Pozdr.
Salmo
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #351 : 13 Lipca 2006, 22:26:37 »

Salmo takie widoki to norma nie tylko na granicznym Bugu, u mnie jest to samo niestety, ale są ludzie którzy łowią zgodnie z przepisami, znam takich naprawdę wielu, jeszcze więcej znam takich co to są całkowicie na bakier, tacy są finansowo naprowadzani na właściwą drogę SmileySmileySmileySmiley
Zapisane

drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #352 : 14 Lipca 2006, 08:02:43 »

Kiedyś byłem na kontroli ze strażnikami na Bugu rekordzista miał gruntówek sumówek 8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiście nic nie złapał nie zdążył tak zwiewał na nasz widok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  niestety a przecierz kłusole maja w zanadrzu sieci, prąd i dynamit a co do strażników piszę to bez podtekstów żadnych, to i tam są czarne owce np dwóch cwaniaków wpadło na kłusowaniu, sznureczki na miętuski stawiali w listopadzie a niektózy przymykaja oko bo lubią rybki a kłusolki chętnie sie nimi dzielą róznie to bywa nad tą bezpańską wodą

oby takich historii mniej było !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
marek_k84

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #353 : 14 Lipca 2006, 10:24:46 »


Marek z numerkami SmileySmiley ten sarkazm był całkowicie zbędny i niepotrzebny.
A że jestem Strażnikiem to nie mam się czego wstydzić i kryć. TAK jestem Strażnikiem, i z mojej ręlki niejeden dostał to na co zasłużył. Ostatnio czyli jeszcze w czerwcu cwaniaki dostali po 400pln-ów. 200 za wymiar 200 za okres ochronny to w kwestii suma, dwóch się stawiało to sprawa w sądzie grodzkim o kłusownictwo leży zgłoszona przez policję, te mandaty też Policja wystawiła. Ja jako SSR pojechałem nad wodę sprawdziłem siatki (miałem konkretne namiary kto gdzie i jak) kilku wypuściło dobrowolnie, ci co nie wypuścili to jak wyżej.

Artur - to nie był sarkazm. Po prostu wiem co robisz i jak to robisz i to CENIĘ! Stąd moja wypowiedź dla Salmo.

Pozdrawiam
Zapisane

_k84
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #354 : 14 Lipca 2006, 13:08:40 »


Marek z numerkami SmileySmiley ten sarkazm był całkowicie zbędny i niepotrzebny.
A że jestem Strażnikiem to nie mam się czego wstydzić i kryć. TAK jestem Strażnikiem, i z mojej ręlki niejeden dostał to na co zasłużył. Ostatnio czyli jeszcze w czerwcu cwaniaki dostali po 400pln-ów. 200 za wymiar 200 za okres ochronny to w kwestii suma, dwóch się stawiało to sprawa w sądzie grodzkim o kłusownictwo leży zgłoszona przez policję, te mandaty też Policja wystawiła. Ja jako SSR pojechałem nad wodę sprawdziłem siatki (miałem konkretne namiary kto gdzie i jak) kilku wypuściło dobrowolnie, ci co nie wypuścili to jak wyżej.

Artur - to nie był sarkazm. Po prostu wiem co robisz i jak to robisz i to CENIĘ! Stąd moja wypowiedź dla Salmo.

Pozdrawiam

A to sorki Marek SmileySmileySmiley Beer Beer Beer Ostatnio trochę za bardzo być może widzę same podteksty w tekstach SmileySmileySmiley
Zapisane

marek_k84

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #355 : 14 Lipca 2006, 15:35:42 »

no problemmm Smiley
Zapisane

_k84
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #356 : 15 Lipca 2006, 19:12:48 »

było dziś blisko, miałem na płytkiej wodzie wyjscie do woblera szczupaka na moje oko ok 110-120cm, prawdziwy krokodyl....
niestety nie trafił woblera, niestety nie uderzył drugi raz. mówię Wam nogi się pode mną ugieły...
poza tym tylko drobnica Sad
poniżej tak dla draki 57cm.

pozdrawiam!

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #357 : 15 Lipca 2006, 19:24:30 »

ladny szczuply , a ta setka na co wyszla ?
Pozdrawiam
wizard Fishing
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #358 : 15 Lipca 2006, 19:28:56 »

10 slider okoń.
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #359 : 15 Lipca 2006, 20:59:12 »

@peresada lowisz w rzece czy w jeziorze?
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!