http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 02:54:13

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222773 razy)
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #3285 : 04 Maja 2008, 20:25:32 »

Nistety Morskie Oko było zamarznięte. Laughing Laughing Laughing

Napisz gdzie byłeś i w jakich warunkach Wink Od kilku tygodni (a może miesięcy) mam mocne ciśnienie na tatry (szczególnie na orlą Grin ), a jeszcze kolega z tygodniowej wyprawy w Fogarasze wraca, i bardziej je podnosi Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Surfcasting
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3286 : 04 Maja 2008, 20:38:12 »

Wujek byłem z rodzinką w Zakopanem. Dolina Białego, Dolina Kościeliska i wczoraj Morskie Oko z którego wracaliśmy już w padającym gęsto śniego, który padał jeszcze dzisija rano. Po Reglami dzisiaj bardzo deszczowo i zimno. Zginął wczoraj jeden samotny  turysta który spadł w przepaść na Czeską stronę a kilka osób zgubiło się  we mgle i padającym śniegu i icz szukali Toprowcy. Ogólnie ratownicy od wczoraj odradzają wędrówki powyżej lini schronisk i znajomi, którzy zostali w Zakopcu do środy rozważają powrót już jutro. Ale nam się udało i pogoda była niezła poza wczorajszym południem kiedy to schodziliśmy od Morskiego Oko w padającym śniegu.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3287 : 04 Maja 2008, 20:44:08 »

A tu niestety raczej przydałby się świder i podlodówka żeby zacząć sezon.  Laughing Laughing Laughing Fishing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #3288 : 04 Maja 2008, 20:51:09 »

W taką pogodę najlepiej po dolinach pochodzić Grin a nie pchać się wyżej... O wypadku jest napisane na stronie TOPRu Embarrassed
Zapisane

Surfcasting
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #3289 : 04 Maja 2008, 21:26:34 »

Nad Soliną rozpczęcie sezonu słabiutko, jedno niemrawe trącenie  Undecided Przechodził jakiś front i lało 3 dni prawie non stop także nie połowiłem  Undecided Za to popiłem chyba za dwa sezony  Beer  Grin Znowu opijałem magistra ale ile można  Grin
Zapisane

Pozdro
kleniarz
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3290 : 04 Maja 2008, 21:28:12 »

Cytat: wujek
W taką pogodę najlepiej po dolinach pochodzić Grin a nie pchać się wyżej... O wypadku jest napisane na stronie TOPRu Embarrassed

 W dolinach tyż piknie ale połowić również się nie dało  Tongue  bo to Tatrzański Park Narodowy.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
twardki

Wiadomości: 16

Jeziorsko - Zdunia


« Odpowiedz #3291 : 04 Maja 2008, 22:48:33 »

na Jeziorsku też słabiutko nie ma nawet o czym pisać po opłynięciu i dwóch brzegów słabiutko nic o czym warto wspominać, fala spora a ryby na wschodnim brzegu  - odczyty z sądy - ogrom. 7 godzin machania sliderami, ziperami wobkami gumami i różnościami i nic  Cry
Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #3292 : 04 Maja 2008, 22:52:00 »

Na Warmii nic nie brało. niezależnie od jeziora...
Zdemotywowany, kupiłem bacik za 29PLN oraz czerwone robale i w Mielnie wyciągnąłem... 5 uklejek !!! I to był rekord pomostu!!! Dziękuje, nie trzeba, naprawdę, już starczy tych gratulacji... naprawdę... panowie, dajcie już spokój z życzeniami...  Laughing Laughing Laughing
« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2008, 09:15:21 wysłane przez Darek » Zapisane
SKURA

Wiadomości: 56


« Odpowiedz #3293 : 04 Maja 2008, 23:05:17 »

1 maj = 5 godzin łowienia, zero ryb, zero kontaktu z rybą, rekord łowiska zębacz 10,35kg niestety oberwał w głowę Sad
2 maj = 40 minut łowienia, 3 wymiarowe szczupaki(45-50cm), mało czasu na wędkowanie a szczupak ganiał za rybkami aż miło było patrzeć
3 maj = 5 godzin łowienia, zero ryb, jedno skubnięcie
4 maj = godzina łowienia, szczupak ponad 80cm, drapieżniki aktywne
Ogólnie weekend na plus, szkoda, że w dni, w które zębacze ganiały nie mogłem być dłużej nad wodą. Niesamowite jest to jak jezioro się odrodziło w przeciągu trzech lat - wcześniej ciężko było rzucać, żeby sieci nie zaczepić. Koło działa na rzecz zwiększenia populacji ryb: ochrona przed kłusolami, podnoszenie poziomu wody w jeziorze na okres tarła(tama na rzeczce wypływającej z jeziora)

Wszystkie szczupaki trafiły do wody.
pozdrawiam
JS
Zapisane
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #3294 : 04 Maja 2008, 23:51:40 »

Wujek byłem z rodzinką w Zakopanem. Dolina Białego, Dolina Kościeliska i wczoraj Morskie Oko z którego wracaliśmy już w padającym gęsto śniego, który padał jeszcze dzisija rano. Po Reglami dzisiaj bardzo deszczowo i zimno. Zginął wczoraj jeden samotny  turysta który spadł w przepaść na Czeską stronę a kilka osób zgubiło się  we mgle i padającym śniegu i icz szukali Toprowcy. Ogólnie ratownicy od wczoraj odradzają wędrówki powyżej lini schronisk i znajomi, którzy zostali w Zakopcu do środy rozważają powrót już jutro. Ale nam się udało i pogoda była niezła poza wczorajszym południem kiedy to schodziliśmy od Morskiego Oko w padającym śniegu.
nie to żebym się czepiał, ale na "Czeską"Huh
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #3295 : 05 Maja 2008, 07:32:01 »

u  nas na podlasiu powódź woda wysoka płynie rowno z brzegami mam na myśli narew oczywiście 1 maja byłem na otwaerciu sezonu gdyby nie 40 -stak z rozlewiska, który połakomił się na rovera wynik byłby zerowy wynik potem zająłem się połowem płóci i krąpi brały doskonale ale oczywiście na innej rzece  ok ok ok ok ok
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #3296 : 05 Maja 2008, 10:48:48 »

W sobote mielismy rozpoczecie spinningowego sezonu grand prix 2008 w Cigacicach nad Odrą.  Startowało az 107 zawodników!!!!

Pochwale sie ze na taka ilosc zawodników druzynowo ( Pyrlandia Bapromet ) zajelismy 2 miejsce  Grin Grin Grin , kazdy z nas złowił po Bolku.



PS: zobaczcie co reklamuje na mojej prawej stronie koszuli  Wink

Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3297 : 05 Maja 2008, 10:52:45 »

Matas no to ieźle poszaleliście.  ok Fishing Gratulacje  Beer Beer

ps. Naszyweczka jak ta lala a czy castingiem te miejsce wywalczone ??
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #3298 : 05 Maja 2008, 11:29:45 »

No niestety nie, bralem w tym sezonie taką mozliwosc pod uwage ale nie oszukujmy sie, castingiem nie da sie lowic obrotówką nr 0 czy rzucic na znaczną odleglosc woblerka 3g. Ale spokojnie, na zakonczenie grand prix w listopadzie pojde z castingiem bo wtedy nastawie sie konkretnie  ok

A naszywka promuje casting wsrod zawodników, juz nie jedna osoba do mnie zagadała o multiki i pewnie nie jedna odwiedzila nasza strone.
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3299 : 05 Maja 2008, 12:33:07 »

Promuj Matas casta bo to wspaniała zabawa. ok Laughing Fishing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!