http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 11:43:22

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1206980 razy)
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #390 : 25 Lipca 2006, 15:37:50 »

Yotaar,

Stanowcze NIE ponieważ jak jadę w taki upał to wybieram miejsca gdzie mogę zanurzyć "centrale" w chłodnej wodzie, a na Bugu, jak wiadomo, teraz jest dużo takich płytkich odcinków. W ubraniu po krzaczorach i nierówna walka z komarami - nie, dziękuje Tongue

Pozdr.

Salmo
Zapisane
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #391 : 25 Lipca 2006, 16:13:32 »

A ja myślałem, że salmiaku Drodoxa to do mnie, bo się ostatnio mocno z tą przynętą zaprzyjaźniam. Upałom oczywiscie NIE.
Beer Beer Beer
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #392 : 25 Lipca 2006, 16:28:13 »

Cytuj
Upałom oczywiscie NIE.

Browarom stanowcze TAK Laughing ok

Pozdr.

Salmo
Zapisane
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #393 : 26 Lipca 2006, 07:45:44 »

Dokładnie Browary górą  Beer Beer Beer Beer szczególnie warka strong  poniej biorą szczupaki jak drąg Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing

a Bug nie tylko komarami was przywita tu jest również pełno meszek, szerszeni, zaskrońców oraz kłusoli i przemytników nie wiem co z tych stworzeń jest najniebezpieczniejsze HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

p.s.

zapowiadają w weekend wielkie lanie nareszcie i tak ze 2 tygodnie !!!!!!!!!!!!!!!!!   Laughing Laughing ok ok
Zapisane
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #394 : 26 Lipca 2006, 11:45:38 »

Cytuj
a Bug nie tylko komarami was przywita tu jest również pełno meszek, szerszeni, zaskrońców oraz kłusoli i przemytników

Ja bym jeszcze dopisał kurzawki, muliste dno, dziki, łosie, duże węże i właściciele łąk. Właściciele burzyli się i będą się burzyć, nie wiedzą, że nie ziemia do nich należy tylko oni do niej Wink Co do dzików i łosi to widziałem te stworzenia w Jabłecznej i Nowosiółkach i Krzyczewie.

Pozdr.

Salmo
Zapisane
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #395 : 26 Lipca 2006, 12:17:26 »

Ja widziałem sporo saren jeleni i borsuków oraz lisów oraz straż graniczną i ich przeciwników ale ogolnie to super urocza rzeka posiadajaca czar magię i urok dzikości pierwotności serdecznie zapraszam

z wędkarskimi pozdrowieniami Drodox
Zapisane
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #396 : 26 Lipca 2006, 15:43:24 »

Podsumowując Laughing : komary, meszki, szerszenie, zaskrońce, kłusole, przemytnicy, kurzawki, muliste dno, dziki, łosie, duże węże (bynajmniej nie boa), właściciele ziemscy, jelenie, borsuki, lisy, sarny, straż graniczna... czyli zwyczajny dzień nad Bugiem ok

Pozdr.

Salmo
Zapisane
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #397 : 26 Lipca 2006, 22:31:35 »

Drodoxie kiedyś musimy się razem wybrać nad Bug
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #398 : 27 Lipca 2006, 07:46:46 »

Dokładnie ponoć sierpień ma być normalny tzn ma zacz ąć padac deszcz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wtedy wszystko się ruszy sum szczupak sandacz okoń proponuje odcinek między Niemirowem a Osłowem po stronie Podlaskiej (tzn Białostockiej) tam mozna lowić całą noc i sa miejsca do rozbicia namiotu !!!!!!!!!!!!!!!! a wędkowanie nie wymga meldowania w Straży Granicznej !!!!!!!!!!!!!!!

Do zobaczenia nad wodą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #399 : 27 Lipca 2006, 10:21:25 »

A jest moze jakis wedkarz wsrod nas forumowiczow lowiacy w Świętokrzyskim ?
Pozdrawiam
wizard  Fishing
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #400 : 27 Lipca 2006, 17:05:14 »

@Drodox, deszcz ma być za tydzień, do tego czasu wyparujemy Undecided Zrobiłem kilka boleniowych ołowianek i nie wiem czy jest jakiś sens doczepiać do nich plastikowe ogonki w kolorze czerwonym Huh Roll Eyes Jak myślicie?? wreszcie sięgne tych z drugiego końca rzeki Fishing Ale narazie  Beer Beer Beer for All bo i trzeba usupełniać płyny a nie napisano jakie ok

Pozdr.

Salmo
Zapisane
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #401 : 28 Lipca 2006, 07:52:59 »

Na bolenia doczepiaj ogonki białe a nie czerwone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boleń = kolor biały, okoń = pomarańcz szczupak =zieleń wiosną, czerwień jesienią

spoko po deszczach ruszą wszelkie drapiórki

a teraz uzupełninanie braku płynów  Beer Beer Beer Beer Beer Beer Beer Beer Beer

smacznego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Robbaka

Wiadomości: 16

Warszawa


« Odpowiedz #402 : 28 Lipca 2006, 10:00:33 »

Na bolenia doczepiaj ogonki białe a nie czerwone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boleń = kolor biały, okoń = pomarańcz szczupak =zieleń wiosną, czerwień jesienią

Witam,

Najlepsze moim zdaniem na bolenia są "isaki" testowane od dwóch sezonów. jak tylko będe miał możliwości techniczne wrzucę parę zdjęć z ostatnich wypraw na bug i wisełkę z isakami... Polecam wszystkim naprawdę killer jakich mało  Fishing


Z pozdrowieniami
Robbaka
Zapisane

Pozdrawiam,

Robbaka
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #403 : 28 Lipca 2006, 10:27:53 »

Masz na myśli te abowskie błystki podlodowe !!!!!!!!!!!!!!!!!! te słynne isaki HuhHuhHuhHuhHuh to one wg ciebie sa killerami boleniowymi HuhHuhHuh
Zapisane
Robbaka

Wiadomości: 16

Warszawa


« Odpowiedz #404 : 28 Lipca 2006, 11:09:38 »

Jak najbardziej, choć niekoniecznie abu. Te maleństwa podlodowe nie tylko świetnie latają i pracują, ale są poprostu łowne. W zeszłym tygodniu testowałem ja postanowiłem testować siudaki ojciec isaki. W ciągu 30 minut On miał 2 rapy na isaka, a ja 0 na siudaka Smiley Następnego dnia i ja uzbroiłem się w isaka, a po 20 minutach na kiju potem na lądzie wylądował bolek 50cm.

Tak więc nauczony doświadczeniem, pozostanę raczej przy isakach.  ok Fishing

Zapisane

Pozdrawiam,

Robbaka
Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!