http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 06:28:29

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1207031 razy)
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #405 : 28 Lipca 2006, 11:34:07 »

A może wiesz gdzie mozna nabyć te issaki HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh? jeżeli są tak skuteczne kupiłbym parę !!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Robbaka

Wiadomości: 16

Warszawa


« Odpowiedz #406 : 28 Lipca 2006, 11:43:36 »

Hmmm i tu pojawia się problem.

Właśnie objeździłem całą Warszawę i udało mi się kupić ostatnie sztuki. Zostawiem jednego w zaprzyjaźnionym sklepie, którego właściciel obiecał, że poszuka dla mnie w hurtowni. Jeśli czas pozwoli to sam również wybiorę się do hurtowni. Jeśli znajdziesz sklep, który ma dobre zaopatrzenie w sprzęt kongera to tam powinno się udać. W ich ofercie na 2006 rok pojawiło się kilka fajnych modeli. Jeśli uda mi się kupić większą ilość (koszt to ok 2,5zł) to z chęcią się podziele i wyślę zainteresowanym do wypróbowania.

 Laughing Fishing
Zapisane

Pozdrawiam,

Robbaka
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #407 : 28 Lipca 2006, 12:42:18 »

oki czekam na informacje w sprawie błysteczek, a na jakim odcinku Bugu łowisz HuhHuhHuh
Zapisane
Robbaka

Wiadomości: 16

Warszawa


« Odpowiedz #408 : 28 Lipca 2006, 12:50:12 »

Ok jak tylko będe miał dam znać. Na bugu najczęściej na odcinku między serockiem a wyszkowem lub na starorzeczu w okolicach łochowa Fishing
Zapisane

Pozdrawiam,

Robbaka
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #409 : 28 Lipca 2006, 13:24:55 »

Kapuje to ten odcinek w kierunku warszawy a ja lowie na przygranicznym Bugu !!!!!!!!!!!!!!!!!! od Niemirowa do Wojtkowic po stronie podlaskiej
Zapisane
Robbaka

Wiadomości: 16

Warszawa


« Odpowiedz #410 : 28 Lipca 2006, 13:34:05 »

Dokładnie, dla mnie to rzut beretem, a i woda fajna  Grin

Wysyłam Ci link w fishing mart jest kilka modeli, których używałem z dobrym skutkiem (wyjątkami są round i hexan)

Polecam szczególnie modele jaxona: Kil, isak(niestety brak w magazynie), firn i mar lub spinnexa IC10 długość do 6cm, a waga wedle uznania i potrzeb  Grin

http://www.fishing-mart.com.pl/pl/products.php?groups=15&assortment=27&producer=203&kind=917

 (B)Pozdrawiam Beer
Zapisane

Pozdrawiam,

Robbaka
Robbaka

Wiadomości: 16

Warszawa


« Odpowiedz #411 : 28 Lipca 2006, 13:40:53 »

Zapomniałem o dragonie 44S-II i 44S-II Rownież się sprawdzały  ok
Zapisane

Pozdrawiam,

Robbaka
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #412 : 28 Lipca 2006, 13:42:19 »

Wielkie dzięki  niech moc będzie z tobą i ABU   ok ok ok  Beer Beer Beer Beer
Zapisane
Robbaka

Wiadomości: 16

Warszawa


« Odpowiedz #413 : 28 Lipca 2006, 13:47:22 »

No problem i polecam się na przyszłość... Połamania kija  Beer Beer Beer Beer Beer Fishing Fishing Fishing Fishing
Zapisane

Pozdrawiam,

Robbaka
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #414 : 30 Lipca 2006, 13:21:27 »

Wczoraj byłem pierwszy raz nad wodą z C3 i ołowiankami. Szkoda, że nie widzieliście mistrza. NIe to, że dwa razy żyłka wlazła mi pod szpulę (co mnie zdziwiło) a raz tak, że multika prawie szlak trafił bo przyblokowało go na amen (ani w tą ani we wtą Laughing ) to jeszcze odstrzeliłem jedną ołowiankę. Czy Wy wiecie jak szybko leci ołowianka, powiem Wam - bardzo szybko  Laughing. Całe szczęście, że kajakarze przepłyneli trochę wcześniej bo mogłaby być masakra nad Bugiem Shocked Jak S 300 leciała  8)

Pozdr.

Salmo
Zapisane
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #415 : 30 Lipca 2006, 13:56:01 »

A ja wczoraj spróbowałem patentu opisanego w ostatnim numerze WMH - nieuzbrojona obrotówka z kawałkiem żylki zakończonym muchą. Kilka uwag:
- fajnie leci, mimo niewielkiej wagi (obrotówka dwójka);
- rzadko się plącze;
- podobała się okonkom - wszystkie bezpiecznie wóciły do wody;
- zaintersesowała też leszczyka - jakieś 30 cm - szkoda, że się spiął, byłby pierwszą rybą spokojnego żeru, która wyjąłęm na casting.
Najbardziej podoba mi się to, że mogę tego zestawu uzywać na "normalnym" szczupakowym zestawie. Wydaje mi się, że to ciekawa alternatywa dla tych, którzy nie przepadają za bocznym trokiem.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #416 : 30 Lipca 2006, 13:57:58 »

... i jeszcze jedno. W razie odsztrzelenia jest niegroźny dla kajakarzy  Grin
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #417 : 30 Lipca 2006, 14:06:00 »

Cytuj
Najbardziej podoba mi się to, że mogę tego zestawu uzywać na "normalnym" szczupakowym zestawie

Znaczy się jakim Huh

Pozdr.

Salmo
Zapisane
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #418 : 30 Lipca 2006, 14:35:44 »

Wczoraj byłem pierwszy raz nad wodą z C3 i ołowiankami. Szkoda, że nie widzieliście mistrza. NIe to, że dwa razy żyłka wlazła mi pod szpulę (co mnie zdziwiło) a raz tak, że multika prawie szlak trafił bo przyblokowało go na amen (ani w tą ani we wtą Laughing ) to jeszcze odstrzeliłem jedną ołowiankę. Czy Wy wiecie jak szybko leci ołowianka, powiem Wam - bardzo szybko  Laughing. Całe szczęście, że kajakarze przepłyneli trochę wcześniej bo mogłaby być masakra nad Bugiem Shocked Jak S 300 leciała  8)

Pozdr.

Salmo

trochę dziwne że Ci żyłą weszła pod szpule... w ABU?
z tego co słyszałem to raczej tanie podróby mają tendencję do łapania żyłki pod szpule, a może się mylę sam mam między innymi model 5610 wędkuje doś dużo i nigdy mi się to nie zdarzyło.

pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #419 : 30 Lipca 2006, 16:33:38 »

Cytuj
trochę dziwne że Ci żyłą weszła pod szpule... w ABU?
Cytuj
Szkoda, że nie widzieliście mistrza
Laughing Laughing Laughing Bez komentarza...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytuj
może się mylę sam mam między innymi model 5610 wędkuje doś dużo

To pewnie jakiś tajny model Abu 8) Nic nie mów drodox'owi, jeszcze gotów wylecieć do Ciebie, do Irlandii ok Beer

Pozdr.

Salmo
Zapisane
Strony: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!