http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 04:10:31

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222801 razy)
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #3630 : 02 Czerwca 2008, 22:55:23 »

zazdroszczę  ok ok ok
Zapisane
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #3631 : 09 Czerwca 2008, 11:22:37 »

Byłem pierwszy raz w tym sezonie  swoją łajbą na siemionce ryby żerowały chimerycznie na ddobry początek tuż przy łódce spadł mi okoń, który zaatakował 9 cm wobka jaxona karasia z pomarańczowym grzbietem miał 40 - 50 dkg, potem na paproszki brały słabiutko okonie takie 25 cm i na ostatni zryw na tegoż samego paproszka złowiłem szczupaka 2,2 kg  Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing uffffff  ok ok ok ok ok pierwszy wymiar w tym sezonie
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3632 : 14 Czerwca 2008, 14:19:49 »

Krótki wypad z synkiem nad jeziorko w celu zrelaksowania się przyniósł tylko relaks. Tongue Z rybkami pipa lala. Tongue Wczoraj przełamała się pogoda nad moimi stronami, nadeszło dosyć spore ochłodzenie z 30* na 16* i zaczęło nieźle wiać i w tym upatruję braku rybki na haku. Ale wypad zaliczam do nadzwyczaj udanych bo synek dzisiaj złapał za casta. ok Laughing Fishing i na moje szczęście nie podchodzi mu kręcenie prawa łapką więc moje zestawy są bezpieczne. ok a dla niego młynek leworęczny juz mam a nad kijem sie pomyśli.  Fishing Grunt, że załapał. ok Fishing Może do zlotu opanuje jeko tako i (o ile nie będzie daleko) przyjedziemy razem.  Fishing ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #3633 : 14 Czerwca 2008, 18:22:58 »

Mottle mnie dzisiaj zabrał na Krzywie. Testowaliśmy tylko duże przynęty w poszukiwaniu szczupłych. I to z jaką pasją i poświęceniem ich szukaliśmy  Laughing
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #3634 : 14 Czerwca 2008, 18:25:22 »

Po trzech godzinach machania zaliczyliśmy tylko cztery brania, niestety bez lądowania ryby na brzegu. Przynęt urwanych - zero. Grin Pogoda śliczna, ani za gorąco, ani za zimno. Wiatr mógłby troszkę mniej wiać, bo momentami nawet slidery dziesiątki znosiło, ale ogólnie wypad bardzo udany  ok Nawet ludzi za dużo nie było i spokojnie mogliśmy większość dobrych miejscówek obrzucać.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
wiesławek

Wiadomości: 581


Pisz


« Odpowiedz #3635 : 15 Czerwca 2008, 17:05:48 »

Wreszcie dzisiaj udało mi sie wyskoczyć z samego rana na rybki i udało mi się złowić szczupaka 80 centymetrów na woblera Rapala Dt16 kolor BSD
Zapisane

żeby złowić rybę to trzeba być w odpowiednim czasie  w odpowiednim miejscu
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #3636 : 15 Czerwca 2008, 19:16:52 »

O, znane rejony Mekamil, w któryś tam dzień weekendu wybierzemy się tam razem. Chyba nie masz nic przeciwko?
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #3637 : 15 Czerwca 2008, 19:21:02 »

O, znane rejony Mekamil, w któryś tam dzień weekendu wybierzemy się tam razem. Chyba nie masz nic przeciwko?
Jeszcze pytasz?  Laughing ok
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #3638 : 15 Czerwca 2008, 23:23:25 »

Ładny klocek Wiesławek, gratulacje ok
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #3639 : 15 Czerwca 2008, 23:26:54 »

Ja dziś z córcią wyskoczyłem na godzinkę pomachać. I o dziwo gryzły  Wink

Jeden szczupły 55cm wyjęty ,,,,,,5 szt. w różnych rozmiarach (ale mniejsze) wypieło się dosłownie przy brzegu.
No i najważniejsze, kilka okonków na Sławkowe cykady złapałem  Grin ok.

Fotek nie zapodam bo córcia robiła i w sumie jakoś tak ,,,no nie wyszły.
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #3640 : 15 Czerwca 2008, 23:30:47 »

Mynia fotki nie ważne, ważne że możesz łowić  ok.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #3641 : 16 Czerwca 2008, 07:07:07 »

Ja wczoraj namierzyłem w końcu okonie. Od 15.30 do 18.00 miałem ich ponad 40 szt. w rozmiarach 15-25 cm w tym jednego giganta, który po sprytnym skoku w grążele zdołał sie wypiąć (nie jestem pewny czy to okoń, bo może był sandał ale nie byłem w stanie oderwać ryby od dna)
Wszystko na cykady od 2,5-4,5g najlepszy kolor - zielony  ok
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #3642 : 16 Czerwca 2008, 22:29:40 »

Dziś po południu słabiutko tylko trzy okonki i szczupaczek ok 40cm.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #3643 : 17 Czerwca 2008, 07:40:19 »

Bardzo fajniutki okonek moje gratulacje, a jak spisuje się daiwa HuhHuhHuhHuh?? jak bedziesz chciał sprzedać daj znać  Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing
Zapisane
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #3644 : 17 Czerwca 2008, 20:05:56 »

Dziś uwiesił mi się zdechły kocur... Roll Eyes Na początku myślałem że chyba dorsza mam, przez okulary bardzo podobna kolorystyka tylko hol później inny Grin Grin Grin Z wyglądu zewnętrznego, trochę w tej wodzie już pływał, o zapachu nie wspomne Grin Grin Grin Fishing Fishing Fishing
Zapisane

Surfcasting
Strony: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!