http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 12:58:49

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222955 razy)
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #3795 : 03 Lipca 2008, 18:03:36 »

Tomek kolega łowi niestety na spinning
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3796 : 03 Lipca 2008, 18:08:00 »

Ale "przepaść".  Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #3797 : 03 Lipca 2008, 18:16:45 »

Teraz rozumiem jak poleciał tak mały wobek na takim sprzęcie  Laughing Swoją drogą jak na suma to ten wobek jakiś mikry  Grin
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #3798 : 03 Lipca 2008, 18:20:50 »

 Albo sumowi tak gębę do zdjęcia rozciągneli  Laughing Laughing
Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #3799 : 03 Lipca 2008, 18:23:19 »

Teraz rozumiem jak poleciał tak mały wobek na takim sprzęcie  Laughing Swoją drogą jak na suma to ten wobek jakiś mikry  Grin
Mikry ale jak solidnie zrobiony wytrzymał hol wąsatego w jednym kawałku podziwiać producenta  ok.Widziałem już wobki a raczej ich stelaże po spotkaniu z mniejszym kalibrem suma.pozdro wełpa.
P.S.Rolek zdradź czyje to dzieło (wobek).
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3800 : 03 Lipca 2008, 18:24:40 »

Cytat: wieslawek
Mam  ale jest to stare zdjęcie jeszcze przed remontem jak będzie Cię interesowało to jutro zrobię i wkleję

 Wiesławek bardzo praktyczna łódź.  ok Widziałem w podobnym wykonaniu na jeziorze żywieckim. Kolega używa jej do jesiennych zasiadek na leszcze. Taki "domek" za plecami pewnie nie jeden raz dał schronienie przed witrem i ulewą. ok Od biedy to i pomieszkać kilka dni można jak się człowiek zapomni i na zasiadce zostanie z tydzień. Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #3801 : 03 Lipca 2008, 18:37:28 »

@wełpa twórcą tego woblera jest Konowrocki. Wobler charakteryzuje się bardzo agresywną pracą. Od łowcy suma dowiedziałem się że jest to wobler pstrągowy. A sum podczas robienia zdjęcia woblera poprostu ziewał- zmeczony bidulek był holem Smiley Smiley
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #3802 : 03 Lipca 2008, 18:42:22 »

Rolek sam Andrzej Konowrocki  Shocked to mam jego parę wyrobów ale takiego nie  Angry muszę gdzieś takie coś znależć i zanabyć w drodze kupna.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
wiesławek

Wiadomości: 581


Pisz


« Odpowiedz #3803 : 03 Lipca 2008, 21:44:17 »

Cytat: wieslawek
Mam  ale jest to stare zdjęcie jeszcze przed remontem jak będzie Cię interesowało to jutro zrobię i wkleję

 Wiesławek bardzo praktyczna łódź.  ok Widziałem w podobnym wykonaniu na jeziorze żywieckim. Kolega używa jej do jesiennych zasiadek na leszcze. Taki "domek" za plecami pewnie nie jeden raz dał schronienie przed witrem i ulewą. ok Od biedy to i pomieszkać kilka dni można jak się człowiek zapomni i na zasiadce zostanie z tydzień. Laughing Laughing
Masz rację ja pływam nią całą rodziną nawet jak syn miał roczek to już się hartował z nami na nocne zasiadki w kabinie zmieści się 2 dorosłe osoby i dziecko w środku mam pełne wyposażenie do zrobienia obiadu  kawy zresztą zaproszenie nadal aktualne jak przyjedziesz na ryby to sam ocenisz
Zapisane

żeby złowić rybę to trzeba być w odpowiednim czasie  w odpowiednim miejscu
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3804 : 03 Lipca 2008, 22:04:56 »

Cytat: wieslawek
Masz rację ja pływam nią całą rodziną nawet jak syn miał roczek to już się hartował z nami na nocne zasiadki w kabinie zmieści się 2 dorosłe osoby i dziecko w środku mam pełne wyposażenie do zrobienia obiadu  kawy zresztą zaproszenie nadal aktualne jak przyjedziesz na ryby to sam ocenisz

 Z zaproszenia skorzystam ale bliżej jesieni. Mówisz, że mieszczą się dwie dorosłe osoby i dziecko ?  to wezmę po drodze Golaska. Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #3805 : 03 Lipca 2008, 22:10:29 »

No na awatarku nie wygłąda na maluszka  Laughing Laughing.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #3806 : 03 Lipca 2008, 22:49:03 »

To może zrobimy mini zlocik nad Sniardwami Cheesy Fishing Fishing Beer
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3807 : 03 Lipca 2008, 22:51:36 »

Cytat: pawas2
To może zrobimy mini zlocik nad Sniardwami Cheesy Fishing Fishing Beer
Pozdrawiam.Paweł

 Do Nadarzyc mam prawie tyle samo km. Ciężko się zdecydować.  Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #3808 : 04 Lipca 2008, 07:39:35 »

wbrew przepstnym paszczom sumy atakują nie zbyt duże przynęty w porównaniu ze szczupakiem  Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing  7 - 9 cm to optimum jesli chodzi o wobki i przynęty sztuczne, inaaczej jest naturalnymi szczeglnie ulubionymi krąpiami czy leszczykami
Zapisane
wiesławek

Wiadomości: 581


Pisz


« Odpowiedz #3809 : 04 Lipca 2008, 13:29:22 »

No na awatarku nie wygłąda na maluszka  Laughing Laughing.pozdro wełpa.
Cała łódka ma 6 metrów długości 2 metry kabiny i 2 metry kokpitu no i jeszcze troszkę dziobu przy dobrej pogodzie najwięcej łowiło z niej 4 osoby i dało radę wytrzymać.Za mini zlotem jestem jak najbardziej ok
Zapisane

żeby złowić rybę to trzeba być w odpowiednim czasie  w odpowiednim miejscu
Strony: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!