http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
20 Kwietnia 2024, 12:38:06

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1221377 razy)
szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #510 : 31 Sierpnia 2006, 20:27:54 »

Witam

Dzisiaj postanowiłem powalczyć jerkami za zębatym, wynik jeden pięćdziesiątak na Fatso Crank 10 F RR i nic poza. Sad Poza tym braniem nie miałem ani pobicia. Jutro też chcę powędkować po pracy tym razem casting, cel okoń i szczupły do zabawy mam już wybrany arsenał: X Rap, Slider 7, Aglie i Horneciki Smiley

pozdro Maciek
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #511 : 31 Sierpnia 2006, 20:58:51 »

Maciek jaki masz sprzet na okonie i szczupaki ?
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #512 : 31 Sierpnia 2006, 21:32:56 »

Witam

No cóż do jerków mam multik Tica Caiman CT z kijem Bass Pro Shop "Pete Maina Signature"  PMX 66 MHF 3/4-3 oz. (spokojnie wyciągniesz z błota Cienkola lub zmienisz kierunek obrotu Ziemi  Smiley) do castingu Scorpion 1001 + pożyczony Premier 66MF. Obecnie zamówiłem sobie Avida AC66 MF pod Scorpiona. Zestawem ze Scorpione bardzo sympatycznie łapie mi się szczupłe na X Rapa i okonie na obrotówki. Ostatnio łapię na akwenie gdzie okonie biją w obrotówki od 4 do 5. W nic innego ani guma ani wobek tylko Mepssy w kolrze czerwonym platinum z przerobioną kotwiczką na chwosta z muchy. Na przyszły rok może pomyslę jeszcze o kijku 20g-60g tylko do wobków klasy Fatso i Slider + Shimano Metanium XT. Od kiedy mam Scorpiona casting jest po prostu czystą przyjemnością po prostu miodzio  Wink Na zdjęciu Tica razem z Pete Mainą

pozdrawiam Maciek

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpnia 2006, 21:39:17 wysłane przez szczuply_maciek » Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #513 : 31 Sierpnia 2006, 23:05:32 »

Maćku jak Ci poszły połowy na jez. otmuchowskim?
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #514 : 01 Września 2006, 16:55:40 »

Hej Michumm

W załączeniu na pytanie link:   http://www.multiplikator.pl/forum/index.php?topic=237.450
którego nie przeczytałeś piszę tam jak było. Powiem tak trafiłem na powódź i zrzuty wody na Jezioro Otmuchowskie. Ono musiało przejąć cały ładunek wody od Kłodzka bo jak pewnie wiesz zapora na jeziorze Nyskim nie jest ostatnio w za dobrej kondycji i nie może mieć dużo wody. Panowie od gospodarki wodnej kolejny raz nie popisali się profesjonalizmem (lub ktoś jest dziedzicznie obciążony), bo zamiast spuścić podczas deszczu więcej wody to czekali nie wiem na co, efektem było chociażby podtopiony na obrzeżach Paczków i różne inne ciekawe rozlewiska.

pozdrawiam i czekam na info o wyprawie razem z Tobą

                                                    Maciek
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #515 : 01 Września 2006, 17:10:00 »

Dzisiaj o godzinie 13:30 wyruszylem z kolega nad Wisle po spinningowac ( Nad rzeke mam ok 4 min rowerkiem )
Na poczatek zalozylem 7 cm predatora manns'a na 20 g glowce i podczas pierwszego rzutu zaliczylem okonia ok 25 cm.
Po przejsciu ok 200 m wzdluz brzegu na gume knight'a  uwiesil sie szczupaczek ok 30-35 cm .
Oblawiajac dalsza czesc brzegu postanowilem zmienic przyneta na zupelnie nie uzywana przezemnie  tj guma relax'a 8 cm .
Przez ok 20 min oblawiania nie mialem zadnego kontaktu z ryba zreszta moj kumpel tez nie mial zadnego .
Zapadla decyzja o ostatnim rzucie . Poslalem gume relaxa daleeeko przed siebie , gdy zauwazylem przynete blisko brzegu zauwazylem rowniez atak szczupaka  , ktory zostanie dluuugo w mojej pamieci , esox popisywal sie pieknymi swiecami jak i dlugimi odjazdami  .Oceniam go na ok 50 cm . Napisalem wszedzie około  poniewaz nie mierzylem ryb tylko odrazu je wypuszczalem.
Reasumujac na 2 godzinki spinningu wynik rewelacyjny.
Pozdrawiam
wizard Fishing
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #516 : 01 Września 2006, 22:16:38 »

.
« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2008, 22:04:17 wysłane przez kj-ub » Zapisane

Pozdr. Adam.
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #517 : 03 Września 2006, 15:01:49 »

Łowiliśmy dzisiaj chwilę od rana na Warcie. Przemek zaliczył małego bolenia na bezsterowca Siudaka, a ja miałem na kiju całkiem przyzwoitego szczupaka, który miał okazję pokazać co potrafi. Niestety przy samym brzegu wyplątał się w trawie i nie było mi dane uchwycić go w kadrze. Wziął na Storma 25g, na oko miał jakieś 80cm i był już całkiem dobrze odpasiony.

A jak u Was weekendowe wyniki?
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #518 : 03 Września 2006, 16:38:25 »

Przez sklerozę dzisiejsze połowy trwały trochę ponad godzine.Z wody zegnał nas deszcz który dojrzał że nie mamy na łodzi sztormiaków Tongue.Ale i tak jesteśmy(ja i synek Macio)zadowoleni. U Maćka dwa niezacięte uderzenia w woblerka u mnie obcinka ogonka w riperze i również niezacięte dwa brania na mini jerka Laughing.Rzuty coraz dłuższe a dzisiaj przypięty był do mojej lucilki C3 4600.Na 46 oddanych rzutów żadnej brody  Laughing ok ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #519 : 03 Września 2006, 17:23:16 »

@Urso jestem bardzo ciekawy jak lowil na niego Przemek , lub sam on mi zdradzi , lowie na niego juz ok 2 lata i nic sie nie uwiesilo ,ale jestem wciaz dobrej mysli  ok
Pozdrawiam
wizard  Fishing
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #520 : 03 Września 2006, 18:05:14 »

Dziś, odwiedziłem bardzo małe leśne jeziorko, pojechalismy tam z łódkami, dwie ekipy. Głównie chodziło nam oto by za pomocą ech rozwiać mity o jakich słyszeliśmy wczesniej. Faktycznie echo pokazywało często liczne ławice ryb, o róznych rozmiarach, czyli coś tam pływało w wodzie. Jednak legendy, jakoby głebokośc na tym małym i uroczym jeziorku przekraczała max 20m, okazały sie mitem. Najgłebsze zlokalizowane miejsce to 5,6m. Rybki dziś nie dopisały, dwa szarpniecia jakie poczułem na swoim kiju to wszystko co się u mnie wydażyło, na sąsiedniej łódce Rafał złowił szczupaczka. Ogromnie żałuje że nie miałem ze sobą aparatu by zrobić kilka fotek i przekazeć wam opis w formie fotorelacji z takiego urokliwego miejsca. Za dwa tygodnie pojadę na inne, równie piękne, małe i zapomniane jeziorko, postaram się opisać, oby ryby dopisały, było by ciekawiej.
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
spigot

Wiadomości: 207


Jelenia Góra


WWW
« Odpowiedz #521 : 03 Września 2006, 19:24:11 »

Jaca  fotki są  str 36,37

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: 03 Września 2006, 19:57:04 wysłane przez spigot » Zapisane

Pozdrawiam:
______________
spigot

http://www.castmania.pl
spigot

Wiadomości: 207


Jelenia Góra


WWW
« Odpowiedz #522 : 03 Września 2006, 19:54:34 »

podobało mi się

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Pozdrawiam:
______________
spigot

http://www.castmania.pl
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #523 : 03 Września 2006, 20:08:15 »

Spigot, witaj na forum  Beer Szczupak złowiony na casting?
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #524 : 03 Września 2006, 20:19:54 »

Spigot witaj kolego na forum, dobrze że tu trafiłeś  ok Laughing Beer
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!