http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 23:34:44

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1207002 razy)
alu

Wiadomości: 21

Borne Sulinowo


« Odpowiedz #525 : 03 Września 2006, 20:27:58 »

Jezioro Pile(notabene 10 km. od Nadarzyc gdzie będzie 2-zlot)  deszcz,ja po jajka w wodzie i pływajacy slider 7.
Jest szczupak-57cm- moja pierwsza ryba-przepiękna. Byłem przygotowany narzędziowo i zrobiłem mu delikatny zabieg niczym pielęgniarka co najmniej anestozjologiczna, odpłynął parę metrów i stanął.Patrzyłem na niego, patrzyłem , świetne uczucie.Dalej już nie łapałem .Wróciłem szczęśliwy do domu.Chyba zrobiłem pierwszy krok w kierunku przemiany z teorii na praktyka.
Zapisane
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #526 : 03 Września 2006, 20:36:35 »

Arek, szczerze gratuluję  ok Wytrwałość, cierpliwość i konsekwencja przynoszą zawsze oczekiwany efekt. Jak wrażenia z holu na Twoim zestawie castingowym?
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #527 : 03 Września 2006, 20:41:55 »

Jezioro Pile(notabene 10 km. od Nadarzyc gdzie będzie 2-zlot)  deszcz,ja po jajka w wodzie i pływajacy slider 7.
Jest szczupak-57cm- moja pierwsza ryba-przepiękna. Byłem przygotowany narzędziowo i zrobiłem mu delikatny zabieg niczym pielęgniarka co najmniej anestozjologiczna, odpłynął parę metrów i stanął.Patrzyłem na niego, patrzyłem , świetne uczucie.Dalej już nie łapałem .Wróciłem szczęśliwy do domu.Chyba zrobiłem pierwszy krok w kierunku przemiany z teorii na praktyka.
Gratuluje szczupaczka , znam te uczucie, tak 3ymaj  ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #528 : 03 Września 2006, 21:55:32 »

@Urso jestem bardzo ciekawy jak lowil na niego Przemek , lub sam on mi zdradzi , lowie na niego juz ok 2 lata i nic sie nie uwiesilo ,ale jestem wciaz dobrej mysli  ok
Pozdrawiam
wizard  Fishing

Prowadziłem go bardzo szybko, tak aby szedł pod samą powierzchnią i co chwilę łapał powietrze zostawiając za sobą smugę bąbelków. Boleń wyszedł na przelewie.
Zapisane

alu

Wiadomości: 21

Borne Sulinowo


« Odpowiedz #529 : 03 Września 2006, 22:19:06 »

Arek, szczerze gratuluję  ok Wytrwałość, cierpliwość i konsekwencja przynoszą zawsze oczekiwany efekt. Jak wrażenia z holu na Twoim zestawie castingowym?
Za bardzo nie pamietam. Najpierw myślałem, że jakieś zielsko zaczepiłem potem nie mogłem uwierzyć ,że to się rusza a potem to on już opadł z sił .Następnym razem bardziej się skupię, ale było super.
Zapisane
spigot

Wiadomości: 207


Jelenia Góra


WWW
« Odpowiedz #530 : 04 Września 2006, 08:39:05 »

Spigot, witaj na forum  Beer Szczupak złowiony na casting?

tak  złowiłem  na  casting
dzięki  za  miłe  przywitanie  na  forum 


Zapisane

Pozdrawiam:
______________
spigot

http://www.castmania.pl
yacaré
Wyprawy
*
Wiadomości: 291


Delmenhorst/Bremen


« Odpowiedz #531 : 04 Września 2006, 17:22:25 »

Witam,

wczoraj mimo sporego wiatru wyskoczylem kolo 18-tej nad rzeke Weser w Bremen na sandacza. Wynik: W poltorej godzinki 1 pieknie ubarwiony okon 42 cm!
Przyneta: Kopyto "Storma" 28 g. Na ta przynete, mimo jej wielkosci, regularnie wieszaja sie tu okonie kolo 40-tki. Pozytywny efekt: Mniej pokaleczonej drobnicy.
Okon powrocil do swojego elementu.
Przyjemnie spedzony wieczor!

--Yacaré--
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #532 : 04 Września 2006, 20:23:09 »

Piękna ryba, taki okoń! ok Już dawno takiego nie złowiłem Sad
Masz może fotkę?
Zapisane

Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #533 : 06 Września 2006, 10:02:01 »

Wietrzysko ustało, ciśnienie poszło do góry, księżyc prawie w pełni. Na dodatek wczoraj bardzo ciekawy temat o nocnym castingu. Jak tu usiedzieć (w zasadzie uleżeć) w domu? Efekt przedświtowego i porannego łowienia: 6 szczupaków. Wymiary? No, cóź przemilczę, w końcu to nie rozmiar się liczy tylko... uczucie.
Zero bród, zero strat, a latarki użyłem tylko raz przy wyhaczaniu.

ps.
Frekwencja nad wodą duża, ale wszyscy.... zbierają  grzyby. Warto było czekac na jesień. Tylko pstragów żal.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
yacaré
Wyprawy
*
Wiadomości: 291


Delmenhorst/Bremen


« Odpowiedz #534 : 06 Września 2006, 10:31:00 »

Niestety nie, Buri! Akurat ze wzgledu na krotki wyskok nie wzialem zadnego dodatkowego bagazu, a szkoda, bo akurat mialby kto fotografowac - 50 m od brzegu jest tam kawiarenka i mialem spore publikum  Grin. Ale mam gdzies zdjecie podobnego okazu - jak znajde, to opublikuje.

Pozdrawiam --Yacaré--
Zapisane
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #535 : 07 Września 2006, 16:48:39 »

Nad morzem na różne małe pilkerki wiesza się okoń, przez ok 4godz. łapania można trochę nałapać:) Wymiarowo zależy od długości rzutu, im dalszy rzut tym większy okoń 8)  Miałem też belone, ale wypięła się ok 3m od brzegu Grin Powoli zaczna się okres na drapieżnika Fishing Na zdjęciu jest jaki jest-nie wymieniłem baterii w aparacie i tylko 2zdjęcia zrobiłem  Grin Grin Grin Beer

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Surfcasting
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #536 : 07 Września 2006, 16:50:57 »

KUrczę, fajna sprawa takie łowienie z plaży!
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #537 : 07 Września 2006, 17:07:51 »

Bassy, przyjemnie jest jak świeci słońce i jest ciepło. Gorzej jak pojawi się "tornado" i deszcz Roll Eyes Dziś cały mokry wróciłem, a sprzęt w piachu Angry Ale przyjemnośc była i to duża Grin Fishing Beer
Zapisane

Surfcasting
marek_k84

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #538 : 08 Września 2006, 13:03:56 »

Opisz sprzet jakim łowisz z plaży.
Zapisane

_k84
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #539 : 08 Września 2006, 17:40:06 »

Marek_k84 sprzęt nie jest rzadną rewelacją. Multik ambassadeur 5000one (ale na 3łożyskach), kijek Pro Logic Predator Trigger 9' 20-60g.
Zapisane

Surfcasting
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!